(Zdroj obrázku: lospleyers.com)

Přehled zápasů 6.9. - 8.9.

Kliknutím na 'info' zobrazíte předzápasový přehled vybraného utkání.

Statistický přehled každého týmu zobrazíte kliknutím na název týmu.

Čísla na stranách vyjadřují námi vypočítanou pravděpodobnost na lepší výsledek v zápase (jen u ligových soutěží)

Ligue 1

7.9. - 19:00 37% FC Lorient 3:1 Olympique Lyonnais 63%

Liga mistrů

6.9. - 18:45 GNK Dinamo Zagreb 1:0 Chelsea FC
6.9. - 18:45 Borussia Dortmund 3:0 FC København
6.9. - 21:00 Paris Saint-Germain 2:1 Juventus FC
6.9. - 21:00 SL Benfica 2:0 Maccabi Haifa
6.9. - 21:00 FC Salzburg 1:1 AC Milan
6.9. - 21:00 Celtic FC 0:3 Real Madrid CF
6.9. - 21:00 RB Leipzig 1:4 FC Shakhtar Donetsk
6.9. - 21:00 Sevilla FC 0:4 Manchester City FC
7.9. - 18:45 AFC Ajax 4:0 Rangers FC
7.9. - 18:45 Eintracht Frankfurt 0:3 Sporting CP
7.9. - 21:00 FC Barcelona 5:1 FC Viktoria Plzeň
7.9. - 21:00 FC Internazionale Milano 0:2 FC Bayern München
7.9. - 21:00 Tottenham Hotspur FC 2:0 Olympique de Marseille
7.9. - 21:00 SSC Napoli 4:1 Liverpool FC
7.9. - 21:00 Club Atlético de Madrid 2:1 FC Porto
7.9. - 21:00 Club Brugge KV 1:0 Bayer 04 Leverkusen

Evropská liga

8.9. - 18:45 Malmö FF 0:2 SC Braga
8.9. - 18:45 FC Zürich 1:2 Arsenal FC
8.9. - 18:45 1. FC Union Berlin 0:1 Royal Union Saint-Gilloise
8.9. - 18:45 PSV Eindhoven 1:1 FK Bodø/Glimt
8.9. - 18:45 AEK Larnaca FC 1:2 Stade Rennais FC
8.9. - 18:45 Fenerbahçe SK 2:1 FC Dynamo Kyiv
8.9. - 18:45 PFC Ludogorets Razgrad 2:1 AS Roma
8.9. - 18:45 HJK Helsinki 0:2 Real Betis Balompié
8.9. - 21:00 FC Nantes 2:1 Olympiacos FC
8.9. - 21:00 FK Crvena zvezda 0:1 AS Monaco FC
8.9. - 21:00 Manchester United FC 0:1 Real Sociedad de Fútbol
8.9. - 21:00 Ferencvárosi TC 3:2 Trabzonspor AŞ
8.9. - 21:00 AC Omonia 0:3 FC Sheriff
8.9. - 21:00 SS Lazio 4:2 Feyenoord
8.9. - 21:00 SK Sturm Graz 1:0 FC Midtjylland
8.9. - 21:00 SC Freiburg 2:1 Qarabağ FK

Konferenční liga

8.9. - 18:45 Villarreal CF 4:3 KKS Lech Poznań
8.9. - 18:45 FK Austria Wien 0:0 Hapoel Beer Sheva FC
8.9. - 18:45 KF Ballkani 1:1 CFR 1907 Cluj
8.9. - 18:45 1. FC Slovácko 3:3 FK Partizan
8.9. - 18:45 Heart of Midlothian FC 0:4 İstanbul Başakşehir
8.9. - 18:45 OGC Nice 1:1 1. FC Köln
8.9. - 18:45 ACF Fiorentina 1:1 FK Rīgas Futbola skola
8.9. - 18:45 RSC Anderlecht 1:0 Silkeborg IF
8.9. - 21:00 SC Dnipro-1 0:1 AZ Alkmaar
8.9. - 21:00 West Ham United FC 3:1 FCSB
8.9. - 21:00 Molde FK 0:0 KAA Gent
8.9. - 21:00 Shamrock Rovers FC 0:0 Djurgardens IF
8.9. - 21:00 Sivasspor 1:1 SK Slavia Praha
8.9. - 21:00 FC Basel 1893 3:1 FC Pyunik
8.9. - 21:00 FC Vaduz 0:0 Apollon Limassol FC
8.9. - 21:00 ŠK Slovan Bratislava 0:0 FK Žalgiris Vilnius
NovějšíPřehled zápasů 9.9. - 12.9.
StaršíPřehled zápasů 2.9. - 5.9.