RB Leipzig - znak

RB Leipzig

Počet zápasů Výher Remíz Proher
38 23 (60.53%) 5 (13.16%) 10 (26.32%)

Poslední zápasy

Bundesliga 16.5.2026 15:30 SC Freiburg 4:1 RB Leipzig
Bundesliga 9.5.2026 15:30 RB Leipzig 2:1 FC St. Pauli
Bundesliga 2.5.2026 18:30 Bayer 04 Leverkusen 4:1 RB Leipzig
Bundesliga 24.4.2026 20:30 RB Leipzig 3:1 1. FC Union Berlin
Bundesliga 18.4.2026 18:30 Eintracht Frankfurt 1:3 RB Leipzig
Bundesliga 11.4.2026 15:30 RB Leipzig 1:0 VfL Borussia Mönchengladbach
Bundesliga 4.4.2026 15:30 SV Werder Bremen 1:2 RB Leipzig
Bundesliga 20.3.2026 20:30 RB Leipzig 5:0 TSG 1899 Hoffenheim
Bundesliga 15.3.2026 19:30 VfB Stuttgart 1:0 RB Leipzig
Bundesliga 7.3.2026 15:30 RB Leipzig 2:1 FC Augsburg

Průměrné statistiky na zápas

Statistika RB Leipzig Soupeři Celkem
Branky 2.03 1.39 3.42
Branky v 1. poločase 1.03 0.53 1.56
xG 1.78 1.34 3.12
Střely 15.61 11.95 27.56
Střely na bránu 6.03 4.03 10.06
Rohy 5.32 4.37 9.69
Žluté karty 1.58 1.76 3.34
Červené karty 0 0 0
Fauly 9.03 10.05 19.08
Držení míče 54.29% 45.71% 100%

Počet zápasů s lepší statistikou

Branky Branky (1.pol) xG Střely Stř. na bránu Rohy ŽK ČK Fauly Držení míče
Více než soupeř 23
(60.53%)
16
(42.11%)
29
(76.32%)
27
(71.05%)
26
(68.42%)
21
(55.26%)
14
(36.84%)
0
(0%)
16
(42.11%)
22
(57.89%)
Soupeř více 10
(26.32%)
6
(15.79%)
9
(23.68%)
10
(26.32%)
7
(18.42%)
12
(31.58%)
19
(50%)
0
(0%)
19
(50%)
13
(34.21%)

Počet gólů v zápasech

0 1 2 3 4 5 6+
RB Leipzig 4x
(10.53%)
12x
(31.58%)
11x
(28.95%)
6x
(15.79%)
2x
(5.26%)
1x
(2.63%)
2x
(5.26%)
Soupeři 11x
(28.95%)
15x
(39.47%)
5x
(13.16%)
3x
(7.89%)
2x
(5.26%)
1x
(2.63%)
1x
(2.63%)
Celkem v zápase 1x
(2.63%)
4x
(10.53%)
6x
(15.79%)
8x
(21.05%)
10x
(26.32%)
4x
(10.53%)
5x
(13.16%)
RB Leipzig dá gól 34x (89.47%)
Soupeř dá gól 27x (71.05%)
Oba týmy dají gól 24x (63.16%)
Oba týmy dají 2 a více gólů 3x (7.89%)

O kolik gólů se vyhrává/prohrává?

Výhra o X branek

X Četnost
1 9 (23.68%)
2 9 (23.68%)
3 2 (5.26%)
4+ 3 (7.89%)

Prohra o X branek

X Četnost
1 2 (5.26%)
2 4 (10.53%)
3 2 (5.26%)
4+ 2 (5.26%)

Kdy padají góly?

Poločas - konečný výsledek

Výhra - Výhra 14 (36.84%)
Výhra - remíza 1 (2.63%)
Výhra - prohra 1 (2.63%)
Remíza - výhra 8 (21.05%)
Remíza - remíza 4 (10.53%)
Remíza - prohra 4 (10.53%)
Prohra - výhra 1 (2.63%)
Prohra - remíza 0 (0%)
Prohra - prohra 5 (13.16%)

První vstřelený gól

Počet zápasů 26 (68.42%)
z toho výher 19 (73.08%)
z toho remíz 3 (11.54%)
z toho proher 4 (15.38%)

První inkasovaný gól

Počet zápasů 11 (28.95%)
z toho výher 4 (36.36%)
z toho remíz 1 (9.09%)
z toho proher 6 (54.55%)

Četnost výsledků

Vítězství

Skóre Počet
1:0 3
2:0 3
2:1 6
3:0 1
3:1 5
4:1 1
4:2 1
5:0 1
6:0 2

Remízy

Skóre Počet
0:0 1
1:1 2
2:2 2

Prohry

Skóre Počet
0:1 1
0:2 1
0:6 1
1:2 1
1:3 3
1:4 2
1:5 1
2:3 1

Statistika xG v zápasech

<1 1+ 2+ 3+ 4+ 5+
RB Leipzig 2x
(5.26%)
36x
(94.74%)
13x
(34.21%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Soupeři 10x
(26.32%)
28x
(73.68%)
3x
(7.89%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Celkem v zápase 0x
(0%)
38x
(100%)
38x
(100%)
18x
(47.37%)
3x
(7.89%)
0x
(0%)

xG lepší než soupeř o více než X:

X Četnost
1 8 (21.05%)
2 0 (0%)
3 0 (0%)

xG horší než soupeř o více než X:

X Četnost
1 1 (2.63%)
2 0 (0%)
3 0 (0%)