FAQ - Často se opakující otázky

1. Mohli byste sdílet mou stránku?

Nesdílím téměř žádné jiné stránky. Tato otázka chodí velmi často, převážně od začínajících stránek, které většinou nemají ani co nabídnout a 90% z nich skončí během pár týdnů, protože to správce přestane bavit. Sdílení by projektu Kopačák vůbec nepomohlo, naopak by mohlo uškodit (kdo chce sledovat stránku, která pořád lidi otravuje sdílením jiných stránek?). Když už něco na Facebooku či Instagramu sdílíme, připadá nám to zajímavé, je to jako projev vděčnosti vzájemné spolupráce (třeba poskytnutý rozhovor) nebo je to pro dobrou věc.

2. Máte zájem o spolupráci?

To záleží na jaké. Pokud máte nějaký zajímavý fotbalový projekt, nebojte se napsat, třeba něco společně dokážeme vymyslet. Uvítáme, pokud se o vašem projektu dokážete rozepsat, vyjádříte nějakou svou vizi, myšlenky... Pokud vám jde jen o vzájemné sdílení příspěvků či článků, to se nejspíš nedohodneme (viz. bod 1).

3. Můžu mít dotaz?

Ano a čas nám i sobě ušetříte, když ho hned napíšete. Je to logické. Pokud administrátoři stránek čtou zprávy a komunikují s fanoušky (to my děláme), na otázku se vám budou snažit odpovědět a na tento dotaz nenapíší ne. Pokud na to půjdete takto, budou vám muset odpovědět zbytečně dvakrát a vy navíc dostanete odpověď později. Pokud nějaká stránka nekomunikuje s fanoušky, neodpoví vám tak jako tak.

4. Mám nápad na kvíz, chcete ho napsat?

Podobný případ jako u bodu č.3. Rádi si přečteme všechny nápady na kvízy, ostatně už teď je na webu několik takových, které vzešly právě z hlavy jednoho z vás :)