|
FC Lorient |
| Počet zápasů | Výher | Remíz | Proher |
|---|---|---|---|
| 33 | 11 (33.33%) | 12 (36.36%) | 10 (30.3%) |
| Ligue 1 | 10.5.2026 | 21:00 | FC Metz | 0:4 | FC Lorient |
| Ligue 1 | 2.5.2026 | 17:00 | Paris Saint-Germain | 2:2 | FC Lorient |
| Ligue 1 | 26.4.2026 | 15:00 | FC Lorient | 2:3 | RC Strasbourg |
| Ligue 1 | 18.4.2026 | 17:00 | FC Lorient | 2:0 | Olympique de Marseille |
| Ligue 1 | 12.4.2026 | 20:45 | Olympique Lyonnais | 2:0 | FC Lorient |
| Ligue 1 | 5.4.2026 | 17:15 | FC Lorient | 1:1 | Paris FC |
| Ligue 1 | 21.3.2026 | 17:00 | Toulouse FC | 1:0 | FC Lorient |
| Ligue 1 | 14.3.2026 | 17:00 | FC Lorient | 2:1 | RC Lens |
| Ligue 1 | 8.3.2026 | 17:15 | Lille OSC | 1:1 | FC Lorient |
| Ligue 1 | 1.3.2026 | 17:15 | FC Lorient | 2:2 | AJ Auxerre |
| Statistika | FC Lorient | Soupeři | Celkem |
|---|---|---|---|
| Branky | 1.45 | 1.48 | 2.93 |
| Branky v 1. poločase | 0.61 | 0.48 | 1.09 |
| xG | 1.27 | 1.39 | 2.66 |
| Střely | 11.21 | 11.18 | 22.39 |
| Střely na bránu | 3.97 | 3.94 | 7.91 |
| Rohy | 3.45 | 5.48 | 8.93 |
| Žluté karty | 1.61 | 2.12 | 3.73 |
| Červené karty | 0.03 | 0.12 | 0.15 |
| Fauly | 9.42 | 13.27 | 22.69 |
| Držení míče | 44.82% | 55.18% | 100% |
| Branky | Branky (1.pol) | xG | Střely | Stř. na bránu | Rohy | ŽK | ČK | Fauly | Držení míče | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Více než soupeř | 11 (33.33%) |
14 (42.42%) |
17 (51.52%) |
17 (51.52%) |
16 (48.48%) |
10 (30.3%) |
7 (21.21%) |
1 (3.03%) |
6 (18.18%) |
8 (24.24%) |
| Soupeř více | 10 (30.3%) |
7 (21.21%) |
16 (48.48%) |
15 (45.45%) |
12 (36.36%) |
19 (57.58%) |
19 (57.58%) |
3 (9.09%) |
25 (75.76%) |
24 (72.73%) |
| 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| FC Lorient | 9x (27.27%) |
9x (27.27%) |
8x (24.24%) |
5x (15.15%) |
2x (6.06%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Soupeři | 7x (21.21%) |
14x (42.42%) |
6x (18.18%) |
4x (12.12%) |
1x (3.03%) |
0x (0%) |
1x (3.03%) |
| Celkem v zápase | 1x (3.03%) |
3x (9.09%) |
14x (42.42%) |
3x (9.09%) |
8x (24.24%) |
1x (3.03%) |
3x (9.09%) |
| FC Lorient dá gól | 24x (72.73%) |
| Soupeř dá gól | 26x (78.79%) |
| Oba týmy dají gól | 18x (54.55%) |
| Oba týmy dají 2 a více gólů | 5x (15.15%) |
| X | Četnost |
| 1 | 3 (9.09%) |
| 2 | 6 (18.18%) |
| 3 | 0 (0%) |
| 4+ | 2 (6.06%) |
| X | Četnost |
| 1 | 3 (9.09%) |
| 2 | 4 (12.12%) |
| 3 | 1 (3.03%) |
| 4+ | 2 (6.06%) |
| Výhra - Výhra | 10 (30.3%) |
| Výhra - remíza | 3 (9.09%) |
| Výhra - prohra | 1 (3.03%) |
| Remíza - výhra | 1 (3.03%) |
| Remíza - remíza | 6 (18.18%) |
| Remíza - prohra | 5 (15.15%) |
| Prohra - výhra | 0 (0%) |
| Prohra - remíza | 3 (9.09%) |
| Prohra - prohra | 4 (12.12%) |
| Počet zápasů | 16 (48.48%) |
| z toho výher | 10 (62.5%) |
| z toho remíz | 5 (31.25%) |
| z toho proher | 1 (6.25%) |
| Počet zápasů | 16 (48.48%) |
| z toho výher | 1 (6.25%) |
| z toho remíz | 6 (37.5%) |
| z toho proher | 9 (56.25%) |
| Skóre | Počet |
|---|---|
| 1:0 | 1 |
| 2:0 | 3 |
| 2:1 | 2 |
| 3:1 | 3 |
| 4:0 | 2 |
| Skóre | Počet |
|---|---|
| 0:0 | 1 |
| 1:1 | 7 |
| 2:2 | 2 |
| 3:3 | 2 |
| Skóre | Počet |
|---|---|
| 0:1 | 2 |
| 0:2 | 4 |
| 0:3 | 1 |
| 0:4 | 1 |
| 1:7 | 1 |
| 2:3 | 1 |
| <1 | 1+ | 2+ | 3+ | 4+ | 5+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| FC Lorient | 11x (33.33%) |
22x (66.67%) |
3x (9.09%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Soupeři | 7x (21.21%) |
26x (78.79%) |
6x (18.18%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Celkem v zápase | 0x (0%) |
33x (100%) |
29x (87.88%) |
7x (21.21%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| X | Četnost |
| 1 | 3 (9.09%) |
| 2 | 0 (0%) |
| 3 | 0 (0%) |
| X | Četnost |
| 1 | 6 (18.18%) |
| 2 | 0 (0%) |
| 3 | 0 (0%) |