|
Club Atlético de Madrid |
| Počet zápasů | Výher | Remíz | Proher |
|---|---|---|---|
| 61 | 32 (52.46%) | 10 (16.39%) | 19 (31.15%) |
| La Liga | 12.5.2026 | 21:30 | CA Osasuna | 1:2 | Club Atlético de Madrid |
| La Liga | 9.5.2026 | 18:30 | Club Atlético de Madrid | 0:1 | RC Celta de Vigo |
| Liga mistrů | 5.5.2026 | 21:00 | Arsenal FC | 1:0 | Club Atlético de Madrid |
| La Liga | 2.5.2026 | 16:15 | Valencia CF | 0:2 | Club Atlético de Madrid |
| Liga mistrů | 29.4.2026 | 21:00 | Club Atlético de Madrid | 1:1 | Arsenal FC |
| La Liga | 25.4.2026 | 21:00 | Club Atlético de Madrid | 3:2 | Athletic Club |
| La Liga | 22.4.2026 | 19:00 | Elche CF | 3:2 | Club Atlético de Madrid |
| Copa del Rey | 18.4.2026 | 21:00 | Club Atlético de Madrid | 2:2 | Real Sociedad de Fútbol |
| Liga mistrů | 14.4.2026 | 21:00 | Club Atlético de Madrid | 1:2 | FC Barcelona |
| La Liga | 11.4.2026 | 21:00 | Sevilla FC | 2:1 | Club Atlético de Madrid |
| Statistika | Club Atlético de Madrid | Soupeři | Celkem |
|---|---|---|---|
| Branky | 1.9 | 1.26 | 3.16 |
| Branky v 1. poločase | 0.9 | 0.59 | 1.49 |
| xG | 1.61 | 1.37 | 2.98 |
| Střely | 13.77 | 11.77 | 25.54 |
| Střely na bránu | 5.49 | 4.15 | 9.64 |
| Rohy | 5.95 | 4.33 | 10.28 |
| Žluté karty | 1.8 | 1.92 | 3.72 |
| Červené karty | 0.08 | 0.08 | 0.16 |
| Fauly | 11.15 | 9.82 | 20.97 |
| Držení míče | 52.03% | 47.97% | 100% |
| Branky | Branky (1.pol) | xG | Střely | Stř. na bránu | Rohy | ŽK | ČK | Fauly | Držení míče | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Více než soupeř | 32 (52.46%) |
20 (32.79%) |
40 (65.57%) |
36 (59.02%) |
36 (59.02%) |
40 (65.57%) |
20 (32.79%) |
5 (8.2%) |
33 (54.1%) |
36 (59.02%) |
| Soupeř více | 19 (31.15%) |
13 (21.31%) |
21 (34.43%) |
22 (36.07%) |
20 (32.79%) |
18 (29.51%) |
24 (39.34%) |
5 (8.2%) |
23 (37.7%) |
25 (40.98%) |
| 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Club Atlético de Madrid | 9x (14.75%) |
20x (32.79%) |
13x (21.31%) |
10x (16.39%) |
5x (8.2%) |
4x (6.56%) |
0x (0%) |
| Soupeři | 18x (29.51%) |
19x (31.15%) |
15x (24.59%) |
8x (13.11%) |
1x (1.64%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Celkem v zápase | 1x (1.64%) |
10x (16.39%) |
13x (21.31%) |
14x (22.95%) |
7x (11.48%) |
11x (18.03%) |
5x (8.2%) |
| Club Atlético de Madrid dá gól | 52x (85.25%) |
| Soupeř dá gól | 43x (70.49%) |
| Oba týmy dají gól | 35x (57.38%) |
| Oba týmy dají 2 a více gólů | 13x (21.31%) |
| X | Četnost |
| 1 | 13 (21.31%) |
| 2 | 8 (13.11%) |
| 3 | 7 (11.48%) |
| 4+ | 4 (6.56%) |
| X | Četnost |
| 1 | 14 (22.95%) |
| 2 | 2 (3.28%) |
| 3 | 2 (3.28%) |
| 4+ | 1 (1.64%) |
| Výhra - Výhra | 16 (26.23%) |
| Výhra - remíza | 2 (3.28%) |
| Výhra - prohra | 2 (3.28%) |
| Remíza - výhra | 15 (24.59%) |
| Remíza - remíza | 6 (9.84%) |
| Remíza - prohra | 7 (11.48%) |
| Prohra - výhra | 1 (1.64%) |
| Prohra - remíza | 2 (3.28%) |
| Prohra - prohra | 10 (16.39%) |
| Počet zápasů | 42 (68.85%) |
| z toho výher | 29 (69.05%) |
| z toho remíz | 7 (16.67%) |
| z toho proher | 6 (14.29%) |
| Počet zápasů | 18 (29.51%) |
| z toho výher | 3 (16.67%) |
| z toho remíz | 2 (11.11%) |
| z toho proher | 13 (72.22%) |
| Skóre | Počet |
|---|---|
| 1:0 | 6 |
| 2:0 | 5 |
| 2:1 | 3 |
| 3:0 | 3 |
| 3:1 | 2 |
| 3:2 | 4 |
| 4:0 | 2 |
| 4:1 | 2 |
| 4:2 | 1 |
| 5:0 | 1 |
| 5:1 | 1 |
| 5:2 | 2 |
| Skóre | Počet |
|---|---|
| 0:0 | 1 |
| 1:1 | 7 |
| 2:2 | 1 |
| 3:3 | 1 |
| Skóre | Počet |
|---|---|
| 0:1 | 4 |
| 0:2 | 1 |
| 0:3 | 2 |
| 0:4 | 1 |
| 1:2 | 6 |
| 1:3 | 1 |
| 2:3 | 4 |
| <1 | 1+ | 2+ | 3+ | 4+ | 5+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Club Atlético de Madrid | 10x (16.39%) |
51x (83.61%) |
14x (22.95%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Soupeři | 17x (27.87%) |
44x (72.13%) |
14x (22.95%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Celkem v zápase | 0x (0%) |
61x (100%) |
61x (100%) |
28x (45.9%) |
2x (3.28%) |
0x (0%) |
| X | Četnost |
| 1 | 14 (22.95%) |
| 2 | 1 (1.64%) |
| 3 | 0 (0%) |
| X | Četnost |
| 1 | 9 (14.75%) |
| 2 | 0 (0%) |
| 3 | 0 (0%) |