|
Real Madrid CF |
| Počet zápasů | Výher | Remíz | Proher |
|---|---|---|---|
| 55 | 37 (67.27%) | 5 (9.09%) | 13 (23.64%) |
| La Liga | 10.5.2026 | 21:00 | FC Barcelona | 2:0 | Real Madrid CF |
| La Liga | 3.5.2026 | 21:00 | RCD Espanyol | 0:2 | Real Madrid CF |
| La Liga | 24.4.2026 | 21:00 | Real Betis Balompié | 1:1 | Real Madrid CF |
| La Liga | 21.4.2026 | 21:30 | Real Madrid CF | 2:1 | Deportivo Alavés SAD |
| Liga mistrů | 15.4.2026 | 21:00 | FC Bayern München | 4:3 | Real Madrid CF |
| La Liga | 10.4.2026 | 21:00 | Real Madrid CF | 1:1 | Girona FC |
| Liga mistrů | 7.4.2026 | 21:00 | Real Madrid CF | 1:2 | FC Bayern München |
| La Liga | 4.4.2026 | 16:15 | RCD Mallorca | 2:1 | Real Madrid CF |
| La Liga | 22.3.2026 | 21:00 | Real Madrid CF | 3:2 | Club Atlético de Madrid |
| Liga mistrů | 17.3.2026 | 21:00 | Manchester City FC | 1:2 | Real Madrid CF |
| Statistika | Real Madrid CF | Soupeři | Celkem |
|---|---|---|---|
| Branky | 2.09 | 1.11 | 3.2 |
| Branky v 1. poločase | 0.93 | 0.51 | 1.44 |
| xG | 2.05 | 1.36 | 3.41 |
| Střely | 18 | 12.2 | 30.2 |
| Střely na bránu | 6.96 | 4.16 | 11.12 |
| Rohy | 6.73 | 4.25 | 10.98 |
| Žluté karty | 1.84 | 1.98 | 3.82 |
| Červené karty | 0.18 | 0.25 | 0.43 |
| Fauly | 10.05 | 13.13 | 23.18 |
| Držení míče | 57.44% | 42.56% | 100% |
| Branky | Branky (1.pol) | xG | Střely | Stř. na bránu | Rohy | ŽK | ČK | Fauly | Držení míče | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Více než soupeř | 37 (67.27%) |
23 (41.82%) |
40 (72.73%) |
41 (74.55%) |
41 (74.55%) |
38 (69.09%) |
21 (38.18%) |
6 (10.91%) |
16 (29.09%) |
42 (76.36%) |
| Soupeř více | 13 (23.64%) |
10 (18.18%) |
14 (25.45%) |
13 (23.64%) |
11 (20%) |
15 (27.27%) |
21 (38.18%) |
10 (18.18%) |
36 (65.45%) |
13 (23.64%) |
| 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Real Madrid CF | 5x (9.09%) |
11x (20%) |
25x (45.45%) |
6x (10.91%) |
5x (9.09%) |
2x (3.64%) |
1x (1.82%) |
| Soupeři | 18x (32.73%) |
23x (41.82%) |
8x (14.55%) |
3x (5.45%) |
2x (3.64%) |
1x (1.82%) |
0x (0%) |
| Celkem v zápase | 1x (1.82%) |
6x (10.91%) |
13x (23.64%) |
19x (34.55%) |
3x (5.45%) |
7x (12.73%) |
6x (10.91%) |
| Real Madrid CF dá gól | 50x (90.91%) |
| Soupeř dá gól | 37x (67.27%) |
| Oba týmy dají gól | 33x (60%) |
| Oba týmy dají 2 a více gólů | 8x (14.55%) |
| X | Četnost |
| 1 | 18 (32.73%) |
| 2 | 9 (16.36%) |
| 3 | 6 (10.91%) |
| 4+ | 4 (7.27%) |
| X | Četnost |
| 1 | 9 (16.36%) |
| 2 | 3 (5.45%) |
| 3 | 1 (1.82%) |
| 4+ | 0 (0%) |
| Výhra - Výhra | 21 (38.18%) |
| Výhra - remíza | 1 (1.82%) |
| Výhra - prohra | 1 (1.82%) |
| Remíza - výhra | 14 (25.45%) |
| Remíza - remíza | 3 (5.45%) |
| Remíza - prohra | 5 (9.09%) |
| Prohra - výhra | 2 (3.64%) |
| Prohra - remíza | 1 (1.82%) |
| Prohra - prohra | 7 (12.73%) |
| Počet zápasů | 36 (65.45%) |
| z toho výher | 31 (86.11%) |
| z toho remíz | 2 (5.56%) |
| z toho proher | 3 (8.33%) |
| Počet zápasů | 18 (32.73%) |
| z toho výher | 6 (33.33%) |
| z toho remíz | 2 (11.11%) |
| z toho proher | 10 (55.56%) |
| Skóre | Počet |
|---|---|
| 1:0 | 4 |
| 2:0 | 8 |
| 2:1 | 12 |
| 3:0 | 3 |
| 3:1 | 1 |
| 3:2 | 1 |
| 4:0 | 1 |
| 4:1 | 3 |
| 4:3 | 1 |
| 5:0 | 1 |
| 5:1 | 1 |
| 6:1 | 1 |
| Skóre | Počet |
|---|---|
| 0:0 | 1 |
| 1:1 | 3 |
| 2:2 | 1 |
| Skóre | Počet |
|---|---|
| 0:1 | 2 |
| 0:2 | 2 |
| 1:2 | 4 |
| 2:3 | 2 |
| 2:4 | 1 |
| 2:5 | 1 |
| 3:4 | 1 |
| <1 | 1+ | 2+ | 3+ | 4+ | 5+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Real Madrid CF | 2x (3.64%) |
53x (96.36%) |
28x (50.91%) |
4x (7.27%) |
1x (1.82%) |
0x (0%) |
| Soupeři | 18x (32.73%) |
37x (67.27%) |
9x (16.36%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Celkem v zápase | 0x (0%) |
55x (100%) |
55x (100%) |
40x (72.73%) |
10x (18.18%) |
1x (1.82%) |
| X | Četnost |
| 1 | 21 (38.18%) |
| 2 | 3 (5.45%) |
| 3 | 1 (1.82%) |
| X | Četnost |
| 1 | 2 (3.64%) |
| 2 | 0 (0%) |
| 3 | 0 (0%) |