Real Madrid CF - znak

Real Madrid CF

Počet zápasů Výher Remíz Proher
55 37 (67.27%) 5 (9.09%) 13 (23.64%)

Poslední zápasy

La Liga 30.8.2026 17:00 Real Madrid CF 4:0 Málaga CF
La Liga 26.8.2026 21:00 Real Madrid CF 4:1 Real Sociedad de Fútbol
La Liga 22.8.2026 21:30 RCD Espanyol 1:2 Real Madrid CF
La Liga 23.5.2026 21:00 Real Madrid CF 4:2 Athletic Club
La Liga 17.5.2026 19:00 Sevilla FC 0:1 Real Madrid CF
La Liga 14.5.2026 21:30 Real Madrid CF 2:0 Real Oviedo SAD
La Liga 10.5.2026 21:00 FC Barcelona 2:0 Real Madrid CF
La Liga 3.5.2026 21:00 RCD Espanyol 0:2 Real Madrid CF
La Liga 24.4.2026 21:00 Real Betis Balompié 1:1 Real Madrid CF
La Liga 21.4.2026 21:30 Real Madrid CF 2:1 Deportivo Alavés SAD

Průměrné statistiky na zápas

Statistika Real Madrid CF Soupeři Celkem
Branky 2.18 1.15 3.33
Branky v 1. poločase 1.02 0.53 1.55
xG 1.98 1.4 3.38
Střely 17.2 12.6 29.8
Střely na bránu 6.8 4.18 10.98
Rohy 6.13 4.47 10.6
Žluté karty 1.85 2.15 4
Červené karty 0.18 0.2 0.38
Fauly 10.04 13.71 23.75
Držení míče 57.07% 42.93% 100%

Počet zápasů s lepší statistikou

Branky Branky (1.pol) xG Střely Stř. na bránu Rohy ŽK ČK Fauly Držení míče
Více než soupeř 37
(67.27%)
24
(43.64%)
39
(70.91%)
40
(72.73%)
40
(72.73%)
36
(65.45%)
19
(34.55%)
6
(10.91%)
15
(27.27%)
42
(76.36%)
Soupeř více 13
(23.64%)
9
(16.36%)
15
(27.27%)
14
(25.45%)
12
(21.82%)
16
(29.09%)
22
(40%)
8
(14.55%)
37
(67.27%)
13
(23.64%)

Počet gólů v zápasech

0 1 2 3 4 5 6+
Real Madrid CF 5x
(9.09%)
11x
(20%)
23x
(41.82%)
5x
(9.09%)
8x
(14.55%)
2x
(3.64%)
1x
(1.82%)
Soupeři 17x
(30.91%)
23x
(41.82%)
9x
(16.36%)
3x
(5.45%)
2x
(3.64%)
1x
(1.82%)
0x
(0%)
Celkem v zápase 1x
(1.82%)
6x
(10.91%)
12x
(21.82%)
17x
(30.91%)
4x
(7.27%)
8x
(14.55%)
7x
(12.73%)
Real Madrid CF dá gól 50x (90.91%)
Soupeř dá gól 38x (69.09%)
Oba týmy dají gól 34x (61.82%)
Oba týmy dají 2 a více gólů 9x (16.36%)

O kolik gólů se vyhrává/prohrává?

Výhra o X branek

X Četnost
1 17 (30.91%)
2 9 (16.36%)
3 6 (10.91%)
4+ 5 (9.09%)

Prohra o X branek

X Četnost
1 9 (16.36%)
2 3 (5.45%)
3 1 (1.82%)
4+ 0 (0%)

Kdy padají góly?

Poločas - konečný výsledek

Výhra - Výhra 22 (40%)
Výhra - remíza 1 (1.82%)
Výhra - prohra 1 (1.82%)
Remíza - výhra 14 (25.45%)
Remíza - remíza 3 (5.45%)
Remíza - prohra 5 (9.09%)
Prohra - výhra 1 (1.82%)
Prohra - remíza 1 (1.82%)
Prohra - prohra 7 (12.73%)

První vstřelený gól

Počet zápasů 38 (69.09%)
z toho výher 33 (86.84%)
z toho remíz 2 (5.26%)
z toho proher 3 (7.89%)

První inkasovaný gól

Počet zápasů 16 (29.09%)
z toho výher 4 (25%)
z toho remíz 2 (12.5%)
z toho proher 10 (62.5%)

Četnost výsledků

Vítězství

Skóre Počet
1:0 4
2:0 7
2:1 11
3:0 2
3:1 1
3:2 1
4:0 2
4:1 4
4:2 1
4:3 1
5:0 1
5:1 1
6:1 1

Remízy

Skóre Počet
0:0 1
1:1 3
2:2 1

Prohry

Skóre Počet
0:1 2
0:2 2
1:2 4
2:3 2
2:4 1
2:5 1
3:4 1

Statistika xG v zápasech

<1 1+ 2+ 3+ 4+ 5+
Real Madrid CF 2x
(3.64%)
53x
(96.36%)
27x
(49.09%)
2x
(3.64%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Soupeři 16x
(29.09%)
39x
(70.91%)
9x
(16.36%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Celkem v zápase 0x
(0%)
55x
(100%)
55x
(100%)
39x
(70.91%)
9x
(16.36%)
0x
(0%)

xG lepší než soupeř o více než X:

X Četnost
1 19 (34.55%)
2 1 (1.82%)
3 0 (0%)

xG horší než soupeř o více než X:

X Četnost
1 2 (3.64%)
2 0 (0%)
3 0 (0%)