|
FC Viktoria Plzeň |
| Počet zápasů | Výher | Remíz | Proher |
|---|---|---|---|
| 47 | 21 (44.68%) | 16 (34.04%) | 10 (21.28%) |
| Chance liga | 30.8.2026 | 17:00 | FC Viktoria Plzeň | 1:1 | 1. FC Slovácko |
| Evropská liga | 27.8.2026 | 19:00 | FC Viktoria Plzeň | 5:1 | FK Crvena zvezda |
| Evropská liga | 20.8.2026 | 20:00 | FK Crvena zvezda | 3:0 | FC Viktoria Plzeň |
| Chance liga | 15.8.2026 | 20:00 | FC Viktoria Plzeň | 3:2 | FC Zlín |
| Chance liga | 8.8.2026 | 17:00 | FK Teplice | 5:5 | FC Viktoria Plzeň |
| Chance liga | 1.8.2026 | 20:00 | FC Viktoria Plzeň | 1:1 | FC Zbrojovka Brno |
| Chance liga | 25.7.2026 | 17:00 | FC Viktoria Plzeň | 1:3 | FC Slovan Liberec |
| Chance liga | 24.5.2026 | 14:00 | SK Slavia Praha | 3:0 | FC Viktoria Plzeň |
| Chance liga | 17.5.2026 | 17:00 | FC Viktoria Plzeň | 5:0 | FK Jablonec |
| Chance liga | 12.5.2026 | 20:00 | AC Sparta Praha | 0:0 | FC Viktoria Plzeň |
| Statistika | FC Viktoria Plzeň | Soupeři | Celkem |
|---|---|---|---|
| Branky | 1.57 | 1.19 | 2.76 |
| Branky v 1. poločase | 0.81 | 0.57 | 1.38 |
| xG | 1.81 | 1.34 | 3.15 |
| Střely | 15.77 | 11.17 | 26.94 |
| Střely na bránu | 5.47 | 4.17 | 9.64 |
| Rohy | 5.53 | 3.77 | 9.3 |
| Žluté karty | 2.06 | 2.68 | 4.74 |
| Červené karty | 0.13 | 0.3 | 0.43 |
| Fauly | 12.85 | 13.51 | 26.36 |
| Držení míče | 54.91% | 45.09% | 100% |
| Branky | Branky (1.pol) | xG | Střely | Stř. na bránu | Rohy | ŽK | ČK | Fauly | Držení míče | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Více než soupeř | 21 (44.68%) |
20 (42.55%) |
37 (78.72%) |
36 (76.6%) |
28 (59.57%) |
30 (63.83%) |
10 (21.28%) |
5 (10.64%) |
21 (44.68%) |
33 (70.21%) |
| Soupeř více | 10 (21.28%) |
10 (21.28%) |
9 (19.15%) |
10 (21.28%) |
14 (29.79%) |
14 (29.79%) |
25 (53.19%) |
12 (25.53%) |
26 (55.32%) |
12 (25.53%) |
| 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| FC Viktoria Plzeň | 13x (27.66%) |
11x (23.4%) |
12x (25.53%) |
8x (17.02%) |
0x (0%) |
3x (6.38%) |
0x (0%) |
| Soupeři | 19x (40.43%) |
14x (29.79%) |
4x (8.51%) |
8x (17.02%) |
0x (0%) |
2x (4.26%) |
0x (0%) |
| Celkem v zápase | 6x (12.77%) |
6x (12.77%) |
11x (23.4%) |
12x (25.53%) |
5x (10.64%) |
2x (4.26%) |
5x (10.64%) |
| FC Viktoria Plzeň dá gól | 34x (72.34%) |
| Soupeř dá gól | 28x (59.57%) |
| Oba týmy dají gól | 21x (44.68%) |
| Oba týmy dají 2 a více gólů | 7x (14.89%) |
| X | Četnost |
| 1 | 9 (19.15%) |
| 2 | 8 (17.02%) |
| 3 | 2 (4.26%) |
| 4+ | 2 (4.26%) |
| X | Četnost |
| 1 | 3 (6.38%) |
| 2 | 2 (4.26%) |
| 3 | 5 (10.64%) |
| 4+ | 0 (0%) |
| Výhra - Výhra | 16 (34.04%) |
| Výhra - remíza | 4 (8.51%) |
| Výhra - prohra | 0 (0%) |
| Remíza - výhra | 4 (8.51%) |
| Remíza - remíza | 11 (23.4%) |
| Remíza - prohra | 2 (4.26%) |
| Prohra - výhra | 1 (2.13%) |
| Prohra - remíza | 1 (2.13%) |
| Prohra - prohra | 8 (17.02%) |
| Počet zápasů | 28 (59.57%) |
| z toho výher | 19 (67.86%) |
| z toho remíz | 8 (28.57%) |
| z toho proher | 1 (3.57%) |
| Počet zápasů | 13 (27.66%) |
| z toho výher | 2 (15.38%) |
| z toho remíz | 2 (15.38%) |
| z toho proher | 9 (69.23%) |
| Skóre | Počet |
|---|---|
| 1:0 | 4 |
| 2:0 | 6 |
| 2:1 | 4 |
| 3:0 | 2 |
| 3:1 | 2 |
| 3:2 | 1 |
| 5:0 | 1 |
| 5:1 | 1 |
| Skóre | Počet |
|---|---|
| 0:0 | 6 |
| 1:1 | 5 |
| 2:2 | 2 |
| 3:3 | 2 |
| 5:5 | 1 |
| Skóre | Počet |
|---|---|
| 0:1 | 2 |
| 0:3 | 5 |
| 1:2 | 1 |
| 1:3 | 1 |
| 3:5 | 1 |
| <1 | 1+ | 2+ | 3+ | 4+ | 5+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| FC Viktoria Plzeň | 4x (8.51%) |
43x (91.49%) |
15x (31.91%) |
2x (4.26%) |
1x (2.13%) |
0x (0%) |
| Soupeři | 10x (21.28%) |
37x (78.72%) |
7x (14.89%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Celkem v zápase | 0x (0%) |
47x (100%) |
46x (97.87%) |
26x (55.32%) |
4x (8.51%) |
1x (2.13%) |
| X | Četnost |
| 1 | 11 (23.4%) |
| 2 | 2 (4.26%) |
| 3 | 1 (2.13%) |
| X | Četnost |
| 1 | 4 (8.51%) |
| 2 | 0 (0%) |
| 3 | 0 (0%) |