(Zdroj obrázku: www.bavarianfootballworks.com)

Přehled zápasů 13.9. - 15.9.

Kliknutím na 'info' zobrazíte předzápasový přehled vybraného utkání.

Statistický přehled každého týmu zobrazíte kliknutím na název týmu.

Čísla na stranách vyjadřují námi vypočítanou pravděpodobnost na lepší výsledek v zápase (jen u ligových soutěží)

Liga mistrů

13.9. - 18:45 FC Viktoria Plzeň 0:2 FC Internazionale Milano
13.9. - 18:45 Sporting CP 2:0 Tottenham Hotspur FC
13.9. - 21:00 Bayer 04 Leverkusen 2:0 Club Atlético de Madrid
13.9. - 21:00 FC Bayern München 2:0 FC Barcelona
13.9. - 21:00 Olympique de Marseille 0:1 Eintracht Frankfurt
13.9. - 21:00 Liverpool FC 2:1 AFC Ajax
13.9. - 21:00 FC Porto 0:4 Club Brugge KV
14.9. - 18:45 AC Milan 3:1 GNK Dinamo Zagreb
14.9. - 18:45 FC Shakhtar Donetsk 1:1 Celtic FC
14.9. - 21:00 Real Madrid CF 2:0 RB Leipzig
14.9. - 21:00 Manchester City FC 2:1 Borussia Dortmund
14.9. - 21:00 FC København 0:0 Sevilla FC
14.9. - 21:00 Juventus FC 1:2 SL Benfica
14.9. - 21:00 Maccabi Haifa 1:3 Paris Saint-Germain
14.9. - 21:00 Rangers FC 0:3 SSC Napoli
14.9. - 21:00 Chelsea FC 1:1 FC Salzburg

Evropská liga

15.9. - 18:45 Olympiacos FC 0:3 SC Freiburg
15.9. - 18:45 Qarabağ FK 3:0 FC Nantes
15.9. - 18:45 Trabzonspor AŞ 2:1 FK Crvena zvezda
15.9. - 18:45 Real Sociedad de Fútbol 2:1 AC Omonia
15.9. - 18:45 AS Monaco FC 0:1 Ferencvárosi TC
15.9. - 18:45 FC Sheriff 0:2 Manchester United FC
15.9. - 18:45 FC Midtjylland 5:1 SS Lazio
15.9. - 18:45 Feyenoord 6:0 SK Sturm Graz
15.9. - 21:00 Stade Rennais FC 2:2 Fenerbahçe SK
15.9. - 21:00 Real Betis Balompié 3:2 PFC Ludogorets Razgrad
15.9. - 21:00 AS Roma 3:0 HJK Helsinki
15.9. - 21:00 Royal Union Saint-Gilloise 3:2 Malmö FF
15.9. - 21:00 SC Braga 1:0 1. FC Union Berlin
15.9. - 21:00 FK Bodø/Glimt 2:1 FC Zürich
15.9. - 21:00 FC Dynamo Kyiv 0:1 AEK Larnaca FC

Konferenční liga

15.9. - 18:45 FK Žalgiris Vilnius 0:1 FC Basel 1893
15.9. - 18:45 Apollon Limassol FC 1:3 SC Dnipro-1
15.9. - 18:45 FC Pyunik 2:0 ŠK Slovan Bratislava
15.9. - 18:45 AZ Alkmaar 4:1 FC Vaduz
15.9. - 18:45 Djurgardens IF 3:2 Molde FK
15.9. - 18:45 KAA Gent 3:0 Shamrock Rovers FC
15.9. - 18:45 SK Slavia Praha 3:2 KF Ballkani
15.9. - 18:45 CFR 1907 Cluj 0:1 Sivasspor
15.9. - 21:00 FCSB 0:0 RSC Anderlecht
15.9. - 21:00 Silkeborg IF 2:3 West Ham United FC
15.9. - 21:00 KKS Lech Poznań 4:1 FK Austria Wien
15.9. - 21:00 Hapoel Beer Sheva FC 1:2 Villarreal CF
15.9. - 21:00 FK Partizan 1:1 OGC Nice
15.9. - 21:00 FK Rīgas Futbola skola 0:2 Heart of Midlothian FC
15.9. - 21:00 1. FC Köln 4:2 1. FC Slovácko
15.9. - 21:00 İstanbul Başakşehir 3:0 ACF Fiorentina
NovějšíPřehled zápasů 16.9. - 18.9.
StaršíPřehled zápasů 9.9. - 12.9.