Ligue 1 - týmové statistiky

Klub G xG S SnB R ŽK ČK F DM%
Le Mans FC - znak Le Mans FC 2.5 2.42 24 7.5 9 2 0 13.5 57%
Lille OSC - znak Lille OSC 1 1.96 19 3 6.5 1.5 0 9 65%
Toulouse FC - znak Toulouse FC 2 1.79 18 5 6 2 0 17 51.5%
Stade Rennais FC - znak Stade Rennais FC 2 1.84 15.5 5 8 2 0.5 10.5 52.5%
RC Strasbourg - znak RC Strasbourg 2.5 1.85 15.5 7.5 4.5 1.5 0 8.5 57.5%
Le Havre AC - znak Le Havre AC 1 1.65 15 6 4.5 1 0 9.5 53.5%
Angers SCO - znak Angers SCO 1.5 1.72 15 7.5 5 2.5 0 14.5 51.5%
Olympique Lyonnais - znak Olympique Lyonnais 0.5 1.34 14.5 3 5.5 1.5 0 15.5 45.5%
AJ Auxerre - znak AJ Auxerre 4 1.58 13.5 7.5 7 1.5 0 6 43%
AS Monaco FC - znak AS Monaco FC 0 1.54 13.5 3.5 7 1.5 0 11.5 57.5%
RC Lens - znak RC Lens 2 1.57 13 5.5 5 1.5 0.5 15.5 53%
ESTAC Troyes - znak ESTAC Troyes 0.5 1.24 12.5 3.5 2 0.5 0 11.5 63%
OGC Nice - znak OGC Nice 1.5 1.29 12.5 3 2.5 0 0 7.5 43%
FC Lorient - znak FC Lorient 1 1.14 12.5 1.5 7 0.5 0 13 46.5%
Paris FC - znak Paris FC 0 1.54 12 3 5 1.5 0 7.5 47.5%
Paris Saint-Germain - znak Paris Saint-Germain 2 0.97 9 3.5 0 2 0 9 29%
Olympique de Marseille - znak Olympique de Marseille 1 0.98 8 3.5 4.5 3 0.5 10.5 34%
Stade Brestois 29 - znak Stade Brestois 29 2 0.8 7 3.5 1.5 2 0 16 49.5%
Vysvětlivky:

G - vstřelené góly, xG - očekávané góly, S - střely, SnB - střely na bránu, R - rohové kopy, ŽK - žluté karty, ČK - červené karty, F - fauly, DM% - držení míče

Info: V tabulce se nachází průměrné hodnoty na jeden zápas z pohledu soupeřů týmů.