Lille OSC - znak

Lille OSC

Počet zápasů Výher Remíz Proher
45 22 (48.89%) 7 (15.56%) 16 (35.56%)

Poslední zápasy

Ligue 1 28.8.2026 21:00 Lille OSC 2:2 Paris Saint-Germain
Ligue 1 23.8.2026 15:00 Angers SCO 0:2 Lille OSC
Ligue 1 17.5.2026 21:00 Lille OSC 0:2 AJ Auxerre
Ligue 1 10.5.2026 21:00 AS Monaco FC 0:1 Lille OSC
Ligue 1 3.5.2026 15:00 Lille OSC 1:1 Le Havre AC
Ligue 1 26.4.2026 17:15 Paris FC 0:1 Lille OSC
Ligue 1 18.4.2026 21:05 Lille OSC 0:0 OGC Nice
Ligue 1 12.4.2026 17:15 Toulouse FC 0:4 Lille OSC
Ligue 1 4.4.2026 21:05 Lille OSC 3:0 RC Lens
Ligue 1 22.3.2026 17:15 Olympique de Marseille 1:2 Lille OSC

Průměrné statistiky na zápas

Statistika Lille OSC Soupeři Celkem
Branky 1.29 1.07 2.36
Branky v 1. poločase 0.44 0.4 0.84
xG 1.56 1.12 2.68
Střely 13.09 9.6 22.69
Střely na bránu 4.6 3.33 7.93
Rohy 5.64 4 9.64
Žluté karty 2.02 1.8 3.82
Červené karty 0.13 0.2 0.33
Fauly 10.71 12.91 23.62
Držení míče 55.27% 44.73% 100%

Počet zápasů s lepší statistikou

Branky Branky (1.pol) xG Střely Stř. na bránu Rohy ŽK ČK Fauly Držení míče
Více než soupeř 22
(48.89%)
15
(33.33%)
29
(64.44%)
28
(62.22%)
24
(53.33%)
24
(53.33%)
19
(42.22%)
3
(6.67%)
9
(20%)
31
(68.89%)
Soupeř více 16
(35.56%)
12
(26.67%)
16
(35.56%)
14
(31.11%)
14
(31.11%)
18
(40%)
16
(35.56%)
6
(13.33%)
34
(75.56%)
13
(28.89%)

Počet gólů v zápasech

0 1 2 3 4 5 6+
Lille OSC 15x
(33.33%)
16x
(35.56%)
7x
(15.56%)
2x
(4.44%)
4x
(8.89%)
0x
(0%)
1x
(2.22%)
Soupeři 17x
(37.78%)
15x
(33.33%)
8x
(17.78%)
3x
(6.67%)
2x
(4.44%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Celkem v zápase 2x
(4.44%)
16x
(35.56%)
11x
(24.44%)
8x
(17.78%)
3x
(6.67%)
1x
(2.22%)
4x
(8.89%)
Lille OSC dá gól 30x (66.67%)
Soupeř dá gól 28x (62.22%)
Oba týmy dají gól 15x (33.33%)
Oba týmy dají 2 a více gólů 4x (8.89%)

O kolik gólů se vyhrává/prohrává?

Výhra o X branek

X Četnost
1 15 (33.33%)
2 3 (6.67%)
3 1 (2.22%)
4+ 3 (6.67%)

Prohra o X branek

X Četnost
1 8 (17.78%)
2 5 (11.11%)
3 3 (6.67%)
4+ 0 (0%)

Kdy padají góly?

Poločas - konečný výsledek

Výhra - Výhra 14 (31.11%)
Výhra - remíza 1 (2.22%)
Výhra - prohra 0 (0%)
Remíza - výhra 7 (15.56%)
Remíza - remíza 6 (13.33%)
Remíza - prohra 5 (11.11%)
Prohra - výhra 1 (2.22%)
Prohra - remíza 0 (0%)
Prohra - prohra 11 (24.44%)

První vstřelený gól

Počet zápasů 22 (48.89%)
z toho výher 19 (86.36%)
z toho remíz 3 (13.64%)
z toho proher 0 (0%)

První inkasovaný gól

Počet zápasů 21 (46.67%)
z toho výher 3 (14.29%)
z toho remíz 2 (9.52%)
z toho proher 16 (76.19%)

Četnost výsledků

Vítězství

Skóre Počet
1:0 10
2:0 2
2:1 4
3:0 1
4:0 2
4:2 1
4:3 1
6:1 1

Remízy

Skóre Počet
0:0 2
1:1 4
2:2 1

Prohry

Skóre Počet
0:1 6
0:2 5
0:3 2
1:2 1
1:4 1
3:4 1

Statistika xG v zápasech

<1 1+ 2+ 3+ 4+ 5+
Lille OSC 8x
(17.78%)
37x
(82.22%)
12x
(26.67%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Soupeři 22x
(48.89%)
23x
(51.11%)
3x
(6.67%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Celkem v zápase 0x
(0%)
45x
(100%)
37x
(82.22%)
18x
(40%)
0x
(0%)
0x
(0%)

xG lepší než soupeř o více než X:

X Četnost
1 12 (26.67%)
2 1 (2.22%)
3 0 (0%)

xG horší než soupeř o více než X:

X Četnost
1 2 (4.44%)
2 0 (0%)
3 0 (0%)