Lille OSC - znak

Lille OSC

Počet zápasů Výher Remíz Proher
46 24 (52.17%) 7 (15.22%) 15 (32.61%)

Poslední zápasy

Ligue 1 10.5.2026 21:00 AS Monaco FC 0:1 Lille OSC
Ligue 1 3.5.2026 15:00 Lille OSC 1:1 Le Havre AC
Ligue 1 26.4.2026 17:15 Paris FC 0:1 Lille OSC
Ligue 1 18.4.2026 21:05 Lille OSC 0:0 OGC Nice
Ligue 1 12.4.2026 17:15 Toulouse FC 0:4 Lille OSC
Ligue 1 4.4.2026 21:05 Lille OSC 3:0 RC Lens
Ligue 1 22.3.2026 17:15 Olympique de Marseille 1:2 Lille OSC
Evropská liga 19.3.2026 21:00 Aston Villa FC 2:0 Lille OSC
Ligue 1 15.3.2026 20:45 Stade Rennais FC 1:2 Lille OSC
Evropská liga 12.3.2026 18:45 Lille OSC 0:1 Aston Villa FC

Průměrné statistiky na zápas

Statistika Lille OSC Soupeři Celkem
Branky 1.48 1.07 2.55
Branky v 1. poločase 0.43 0.39 0.82
xG 1.6 1.08 2.68
Střely 13.74 9.15 22.89
Střely na bránu 4.7 3.28 7.98
Rohy 5.98 3.83 9.81
Žluté karty 1.93 1.83 3.76
Červené karty 0.13 0.2 0.33
Fauly 10.83 12.89 23.72
Držení míče 56.2% 43.8% 100%

Počet zápasů s lepší statistikou

Branky Branky (1.pol) xG Střely Stř. na bránu Rohy ŽK ČK Fauly Držení míče
Více než soupeř 24
(52.17%)
15
(32.61%)
31
(67.39%)
30
(65.22%)
26
(56.52%)
26
(56.52%)
17
(36.96%)
3
(6.52%)
10
(21.74%)
33
(71.74%)
Soupeř více 15
(32.61%)
11
(23.91%)
15
(32.61%)
13
(28.26%)
13
(28.26%)
16
(34.78%)
19
(41.3%)
6
(13.04%)
34
(73.91%)
11
(23.91%)

Počet gólů v zápasech

0 1 2 3 4 5 6+
Lille OSC 14x
(30.43%)
16x
(34.78%)
7x
(15.22%)
3x
(6.52%)
4x
(8.7%)
0x
(0%)
2x
(4.35%)
Soupeři 17x
(36.96%)
17x
(36.96%)
6x
(13.04%)
4x
(8.7%)
2x
(4.35%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Celkem v zápase 2x
(4.35%)
16x
(34.78%)
10x
(21.74%)
9x
(19.57%)
2x
(4.35%)
1x
(2.17%)
6x
(13.04%)
Lille OSC dá gól 32x (69.57%)
Soupeř dá gól 29x (63.04%)
Oba týmy dají gól 17x (36.96%)
Oba týmy dají 2 a více gólů 4x (8.7%)

O kolik gólů se vyhrává/prohrává?

Výhra o X branek

X Četnost
1 16 (34.78%)
2 3 (6.52%)
3 1 (2.17%)
4+ 4 (8.7%)

Prohra o X branek

X Četnost
1 8 (17.39%)
2 4 (8.7%)
3 3 (6.52%)
4+ 0 (0%)

Kdy padají góly?

Poločas - konečný výsledek

Výhra - Výhra 14 (30.43%)
Výhra - remíza 1 (2.17%)
Výhra - prohra 0 (0%)
Remíza - výhra 9 (19.57%)
Remíza - remíza 6 (13.04%)
Remíza - prohra 5 (10.87%)
Prohra - výhra 1 (2.17%)
Prohra - remíza 0 (0%)
Prohra - prohra 10 (21.74%)

První vstřelený gól

Počet zápasů 24 (52.17%)
z toho výher 21 (87.5%)
z toho remíz 3 (12.5%)
z toho proher 0 (0%)

První inkasovaný gól

Počet zápasů 20 (43.48%)
z toho výher 3 (15%)
z toho remíz 2 (10%)
z toho proher 15 (75%)

Četnost výsledků

Vítězství

Skóre Počet
1:0 10
2:0 2
2:1 5
3:0 1
4:0 2
4:2 1
4:3 1
6:1 1
7:1 1

Remízy

Skóre Počet
0:0 2
1:1 4
3:3 1

Prohry

Skóre Počet
0:1 6
0:2 4
0:3 2
1:2 1
1:4 1
3:4 1

Statistika xG v zápasech

<1 1+ 2+ 3+ 4+ 5+
Lille OSC 8x
(17.39%)
38x
(82.61%)
14x
(30.43%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Soupeři 24x
(52.17%)
22x
(47.83%)
2x
(4.35%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Celkem v zápase 0x
(0%)
46x
(100%)
38x
(82.61%)
19x
(41.3%)
0x
(0%)
0x
(0%)

xG lepší než soupeř o více než X:

X Četnost
1 14 (30.43%)
2 1 (2.17%)
3 0 (0%)

xG horší než soupeř o více než X:

X Četnost
1 1 (2.17%)
2 0 (0%)
3 0 (0%)