|
Toulouse FC |
| Počet zápasů | Výher | Remíz | Proher |
|---|---|---|---|
| 32 | 10 (31.25%) | 9 (28.13%) | 13 (40.63%) |
| Ligue 1 | 29.8.2026 | 20:45 | Stade Brestois 29 | 2:2 | Toulouse FC |
| Ligue 1 | 22.8.2026 | 20:45 | Toulouse FC | 0:2 | Olympique Lyonnais |
| Ligue 1 | 10.5.2026 | 21:00 | Toulouse FC | 2:1 | Olympique Lyonnais |
| Ligue 1 | 3.5.2026 | 17:15 | RC Strasbourg | 1:2 | Toulouse FC |
| Ligue 1 | 25.4.2026 | 21:05 | Toulouse FC | 2:2 | AS Monaco FC |
| Ligue 1 | 17.4.2026 | 20:45 | RC Lens | 3:2 | Toulouse FC |
| Ligue 1 | 12.4.2026 | 17:15 | Toulouse FC | 0:4 | Lille OSC |
| Ligue 1 | 3.4.2026 | 20:45 | Paris Saint-Germain | 3:1 | Toulouse FC |
| Ligue 1 | 21.3.2026 | 17:00 | Toulouse FC | 1:0 | FC Lorient |
| Ligue 1 | 15.3.2026 | 17:15 | FC Metz | 3:4 | Toulouse FC |
| Statistika | Toulouse FC | Soupeři | Celkem |
|---|---|---|---|
| Branky | 1.34 | 1.38 | 2.72 |
| Branky v 1. poločase | 0.63 | 0.59 | 1.22 |
| xG | 1.42 | 1.37 | 2.79 |
| Střely | 13.09 | 12.47 | 25.56 |
| Střely na bránu | 4.25 | 4.09 | 8.34 |
| Rohy | 4.47 | 4.88 | 9.35 |
| Žluté karty | 2.38 | 1.94 | 4.32 |
| Červené karty | 0.16 | 0.09 | 0.25 |
| Fauly | 14.72 | 11.53 | 26.25 |
| Držení míče | 43% | 57% | 100% |
| Branky | Branky (1.pol) | xG | Střely | Stř. na bránu | Rohy | ŽK | ČK | Fauly | Držení míče | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Více než soupeř | 10 (31.25%) |
9 (28.13%) |
18 (56.25%) |
18 (56.25%) |
15 (46.88%) |
13 (40.63%) |
16 (50%) |
5 (15.63%) |
21 (65.63%) |
7 (21.88%) |
| Soupeř více | 13 (40.63%) |
12 (37.5%) |
14 (43.75%) |
13 (40.63%) |
13 (40.63%) |
18 (56.25%) |
14 (43.75%) |
3 (9.38%) |
7 (21.88%) |
23 (71.88%) |
| 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Toulouse FC | 11x (34.38%) |
7x (21.88%) |
10x (31.25%) |
1x (3.13%) |
2x (6.25%) |
1x (3.13%) |
0x (0%) |
| Soupeři | 7x (21.88%) |
12x (37.5%) |
8x (25%) |
4x (12.5%) |
1x (3.13%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Celkem v zápase | 2x (6.25%) |
8x (25%) |
4x (12.5%) |
7x (21.88%) |
8x (25%) |
1x (3.13%) |
2x (6.25%) |
| Toulouse FC dá gól | 21x (65.63%) |
| Soupeř dá gól | 25x (78.13%) |
| Oba týmy dají gól | 16x (50%) |
| Oba týmy dají 2 a více gólů | 7x (21.88%) |
| X | Četnost |
| 1 | 6 (18.75%) |
| 2 | 1 (3.13%) |
| 3 | 1 (3.13%) |
| 4+ | 2 (6.25%) |
| X | Četnost |
| 1 | 9 (28.13%) |
| 2 | 2 (6.25%) |
| 3 | 1 (3.13%) |
| 4+ | 1 (3.13%) |
| Výhra - Výhra | 7 (21.88%) |
| Výhra - remíza | 1 (3.13%) |
| Výhra - prohra | 1 (3.13%) |
| Remíza - výhra | 2 (6.25%) |
| Remíza - remíza | 4 (12.5%) |
| Remíza - prohra | 5 (15.63%) |
| Prohra - výhra | 1 (3.13%) |
| Prohra - remíza | 4 (12.5%) |
| Prohra - prohra | 7 (21.88%) |
| Počet zápasů | 12 (37.5%) |
| z toho výher | 8 (66.67%) |
| z toho remíz | 2 (16.67%) |
| z toho proher | 2 (16.67%) |
| Počet zápasů | 18 (56.25%) |
| z toho výher | 2 (11.11%) |
| z toho remíz | 5 (27.78%) |
| z toho proher | 11 (61.11%) |
| Skóre | Počet |
|---|---|
| 1:0 | 2 |
| 2:0 | 1 |
| 2:1 | 3 |
| 3:0 | 1 |
| 4:0 | 1 |
| 4:3 | 1 |
| 5:1 | 1 |
| Skóre | Počet |
|---|---|
| 0:0 | 2 |
| 1:1 | 2 |
| 2:2 | 5 |
| Skóre | Počet |
|---|---|
| 0:1 | 6 |
| 0:2 | 1 |
| 0:3 | 1 |
| 0:4 | 1 |
| 1:2 | 2 |
| 1:3 | 1 |
| 2:3 | 1 |
| <1 | 1+ | 2+ | 3+ | 4+ | 5+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Toulouse FC | 9x (28.13%) |
23x (71.88%) |
5x (15.63%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Soupeři | 9x (28.13%) |
23x (71.88%) |
4x (12.5%) |
1x (3.13%) |
1x (3.13%) |
0x (0%) |
| Celkem v zápase | 0x (0%) |
32x (100%) |
30x (93.75%) |
10x (31.25%) |
2x (6.25%) |
0x (0%) |
| X | Četnost |
| 1 | 5 (15.63%) |
| 2 | 1 (3.13%) |
| 3 | 0 (0%) |
| X | Četnost |
| 1 | 6 (18.75%) |
| 2 | 1 (3.13%) |
| 3 | 1 (3.13%) |