Ligue 1 - týmové statistiky

Klub G xG S SnB R ŽK ČK F DM%
Toulouse FC - znak Toulouse FC 1 1.06 11.5 2 4 2 0 16.5 48.5%
Stade Rennais FC - znak Stade Rennais FC 2.5 1.6 15.5 5.5 4 2.5 0 11 47.5%
Stade Brestois 29 - znak Stade Brestois 29 2 2.42 25.5 7 8.5 1.5 0 15.5 50.5%
RC Strasbourg - znak RC Strasbourg 1 1.28 10.5 4.5 3.5 2 0.5 11 42.5%
RC Lens - znak RC Lens 3 1.76 14.5 8 5 1.5 0 8.5 47%
Paris Saint-Germain - znak Paris Saint-Germain 2 2.23 18.5 4.5 7.5 1.5 0 6.5 71%
Paris FC - znak Paris FC 1.5 1.18 12.5 2.5 2 0.5 0 10.5 52.5%
Olympique Lyonnais - znak Olympique Lyonnais 1.5 1.4 13 4 5 1 0 11 54.5%
Olympique de Marseille - znak Olympique de Marseille 2 1.69 13.5 5.5 5 0.5 0 8 66%
OGC Nice - znak OGC Nice 0 1.58 14.5 2.5 6.5 1 0 11 57%
Lille OSC - znak Lille OSC 2 1.28 10 6 1.5 2 0 12 35%
Le Mans FC - znak Le Mans FC 2 1.15 10 5 3.5 1.5 0.5 14.5 43%
Le Havre AC - znak Le Havre AC 0.5 1.34 13 4 6 2.5 0 14.5 46.5%
FC Lorient - znak FC Lorient 0.5 1.34 12.5 4 2.5 0 0 8.5 53.5%
ESTAC Troyes - znak ESTAC Troyes 1 1.11 10 2 5.5 1 0 9.5 37%
AS Monaco FC - znak AS Monaco FC 1.5 1.53 13 6 4.5 3 0 10.5 42.5%
Angers SCO - znak Angers SCO 1.5 1.67 17.5 4 9 2 0 8.5 48.5%
AJ Auxerre - znak AJ Auxerre 1.5 1.6 14.5 5.5 7 2 0.5 18.5 57%
Vysvětlivky:

G - vstřelené góly, xG - očekávané góly, S - střely, SnB - střely na bránu, R - rohové kopy, ŽK - žluté karty, ČK - červené karty, F - fauly, DM% - držení míče

Info: V tabulce se nachází průměrné hodnoty na jeden zápas.