|
Vitória SC - Sázení |
| Strategie sázení | Stav po roce | Bilance |
| Sázení na tým Vitória SC | 497 Kč | -50.3% |
| Sázení na remízu | 136 Kč | -86.4% |
| Sázení na soupeře | 689 Kč | -31.1% |
| Datum | Zápas |
Sázení na
|
Sázení na remízu | Sázení na soupeře |
|---|---|---|---|---|
| - | Začátek | 1000 | 1000 | 1000 |
| 17.5.2025 |
2 : 0
|
-100 900 (9.66) |
-100 900 (5.58) |
+28 1028 (1.28) |
| 28.11.2025 |
4 : 0
|
+73 973 (1.73) |
-100 800 (3.48) |
-100 928 (4.96) |
| 8.12.2025 |
0 : 0
|
-100 873 (2.96) |
+196 996 (2.96) |
-100 828 (2.56) |
| 13.12.2025 |
0 : 1
|
+159 1032 (2.59) |
-100 896 (3.22) |
-100 728 (2.68) |
| 23.12.2025 |
1 : 4
|
-100 932 (6.81) |
-100 796 (4.46) |
+46 774 (1.46) |
| 28.12.2025 |
0 : 0
|
-100 832 (2.33) |
+207 1003 (3.07) |
-100 674 (3.3) |
| 2.1.2026 |
2 : 1
|
+87 919 (1.87) |
-100 903 (3.41) |
-100 574 (4.33) |
| 18.1.2026 |
0 : 1
|
-100 819 (7.07) |
-100 803 (4.12) |
+48 622 (1.48) |
| 24.1.2026 |
4 : 2
|
-100 719 (2.85) |
-100 703 (3.43) |
+139 761 (2.39) |
| 30.1.2026 |
1 : 0
|
+87 806 (1.87) |
-100 603 (3.3) |
-100 661 (4.48) |
| 7.2.2026 |
3 : 2
|
-100 706 (2.51) |
-100 503 (3.23) |
+179 840 (2.79) |
| 14.2.2026 |
2 : 1
|
+69 775 (1.69) |
-100 403 (3.57) |
-100 740 (5.33) |
| 21.2.2026 |
3 : 2
|
-100 675 (6.41) |
-100 303 (4.04) |
+53 793 (1.53) |
| 28.2.2026 |
1 : 1
|
-100 575 (1.75) |
+256 559 (3.56) |
-100 693 (4.75) |
| 8.3.2026 |
2 : 0
|
-100 475 (3.11) |
-100 459 (2.99) |
+147 840 (2.47) |
| 14.3.2026 |
1 : 2
|
-100 375 (2.41) |
-100 359 (3.28) |
+192 1032 (2.92) |
| 21.3.2026 |
3 : 0
|
-100 275 (9.5) |
-100 259 (5.45) |
+30 1062 (1.3) |
| 3.4.2026 |
5 : 0
|
+75 350 (1.75) |
-100 159 (3.62) |
-100 962 (4.72) |
| 11.4.2026 |
1 : 1
|
-100 250 (1.7) |
+277 436 (3.77) |
-100 862 (4.87) |
| 18.4.2026 |
0 : 1
|
+274 524 (3.74) |
-100 336 (3.3) |
-100 762 (2.05) |
| 25.4.2026 |
2 : 0
|
+73 597 (1.73) |
-100 236 (3.56) |
-100 662 (4.89) |
| 4.5.2026 |
5 : 1
|
-100 497 (9.39) |
-100 136 (6.08) |
+27 689 (1.27) |