|
Vitória SC |
| Počet zápasů | Výher | Remíz | Proher |
|---|---|---|---|
| 37 | 15 (40.54%) | 6 (16.22%) | 16 (43.24%) |
| Primeira Liga | 4.5.2026 | 21:15 | Sporting CP | 5:1 | Vitória SC |
| Primeira Liga | 25.4.2026 | 21:30 | Vitória SC | 2:0 | Rio Ave FC |
| Primeira Liga | 18.4.2026 | 21:30 | Gil Vicente FC | 0:1 | Vitória SC |
| Primeira Liga | 11.4.2026 | 16:30 | AVS Futebol SAD | 1:1 | Vitória SC |
| Primeira Liga | 3.4.2026 | 19:00 | Vitória SC | 5:0 | CD Tondela |
| Primeira Liga | 21.3.2026 | 19:00 | SL Benfica | 3:0 | Vitória SC |
| Primeira Liga | 14.3.2026 | 16:30 | Vitória SC | 1:2 | FC Famalicão |
| Primeira Liga | 8.3.2026 | 21:30 | CD Santa Clara | 2:0 | Vitória SC |
| Primeira Liga | 28.2.2026 | 21:30 | Vitória SC | 1:1 | Alverca |
| Primeira Liga | 21.2.2026 | 21:30 | SC Braga | 3:2 | Vitória SC |
| Statistika | Vitória SC | Soupeři | Celkem |
|---|---|---|---|
| Branky | 1.24 | 1.46 | 2.7 |
| Branky v 1. poločase | 0.49 | 0.73 | 1.22 |
| xG | 1.4 | 1.35 | 2.75 |
| Střely | 12.7 | 12 | 24.7 |
| Střely na bránu | 3.89 | 4.76 | 8.65 |
| Rohy | 4.35 | 4.27 | 8.62 |
| Žluté karty | 2.27 | 2.73 | 5 |
| Červené karty | 0.16 | 0.05 | 0.21 |
| Fauly | 14.73 | 14.89 | 29.62 |
| Držení míče | 49.76% | 50.24% | 100% |
| Branky | Branky (1.pol) | xG | Střely | Stř. na bránu | Rohy | ŽK | ČK | Fauly | Držení míče | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Více než soupeř | 15 (40.54%) |
6 (16.22%) |
22 (59.46%) |
22 (59.46%) |
12 (32.43%) |
16 (43.24%) |
15 (40.54%) |
4 (10.81%) |
18 (48.65%) |
18 (48.65%) |
| Soupeř více | 16 (43.24%) |
13 (35.14%) |
15 (40.54%) |
14 (37.84%) |
18 (48.65%) |
18 (48.65%) |
18 (48.65%) |
2 (5.41%) |
17 (45.95%) |
15 (40.54%) |
| 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Vitória SC | 12x (32.43%) |
11x (29.73%) |
10x (27.03%) |
2x (5.41%) |
1x (2.7%) |
1x (2.7%) |
0x (0%) |
| Soupeři | 10x (27.03%) |
12x (32.43%) |
7x (18.92%) |
5x (13.51%) |
2x (5.41%) |
1x (2.7%) |
0x (0%) |
| Celkem v zápase | 2x (5.41%) |
6x (16.22%) |
11x (29.73%) |
9x (24.32%) |
2x (5.41%) |
5x (13.51%) |
2x (5.41%) |
| Vitória SC dá gól | 25x (67.57%) |
| Soupeř dá gól | 27x (72.97%) |
| Oba týmy dají gól | 17x (45.95%) |
| Oba týmy dají 2 a více gólů | 4x (10.81%) |
| X | Četnost |
| 1 | 10 (27.03%) |
| 2 | 3 (8.11%) |
| 3 | 0 (0%) |
| 4+ | 2 (5.41%) |
| X | Četnost |
| 1 | 5 (13.51%) |
| 2 | 6 (16.22%) |
| 3 | 4 (10.81%) |
| 4+ | 1 (2.7%) |
| Výhra - Výhra | 4 (10.81%) |
| Výhra - remíza | 0 (0%) |
| Výhra - prohra | 2 (5.41%) |
| Remíza - výhra | 7 (18.92%) |
| Remíza - remíza | 6 (16.22%) |
| Remíza - prohra | 5 (13.51%) |
| Prohra - výhra | 4 (10.81%) |
| Prohra - remíza | 0 (0%) |
| Prohra - prohra | 9 (24.32%) |
| Počet zápasů | 14 (37.84%) |
| z toho výher | 9 (64.29%) |
| z toho remíz | 3 (21.43%) |
| z toho proher | 2 (14.29%) |
| Počet zápasů | 21 (56.76%) |
| z toho výher | 6 (28.57%) |
| z toho remíz | 1 (4.76%) |
| z toho proher | 14 (66.67%) |
| Skóre | Počet |
|---|---|
| 1:0 | 4 |
| 2:0 | 2 |
| 2:1 | 5 |
| 3:1 | 1 |
| 3:2 | 1 |
| 4:0 | 1 |
| 5:0 | 1 |
| Skóre | Počet |
|---|---|
| 0:0 | 2 |
| 1:1 | 4 |
| Skóre | Počet |
|---|---|
| 0:1 | 2 |
| 0:2 | 5 |
| 0:3 | 3 |
| 1:2 | 2 |
| 1:4 | 1 |
| 1:5 | 1 |
| 2:3 | 2 |
| 2:4 | 1 |
| <1 | 1+ | 2+ | 3+ | 4+ | 5+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vitória SC | 4x (10.81%) |
33x (89.19%) |
2x (5.41%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Soupeři | 11x (29.73%) |
26x (70.27%) |
3x (8.11%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Celkem v zápase | 0x (0%) |
37x (100%) |
35x (94.59%) |
13x (35.14%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| X | Četnost |
| 1 | 3 (8.11%) |
| 2 | 0 (0%) |
| 3 | 0 (0%) |
| X | Četnost |
| 1 | 4 (10.81%) |
| 2 | 0 (0%) |
| 3 | 0 (0%) |