|
Paris Saint-Germain |
| Počet zápasů | Výher | Remíz | Proher |
|---|---|---|---|
| 51 | 31 (60.78%) | 11 (21.57%) | 9 (17.65%) |
| Ligue 1 | 4.9.2026 | 21:05 | Paris Saint-Germain | 1:2 | AS Monaco FC |
| Ligue 1 | 28.8.2026 | 21:00 | Lille OSC | 2:2 | Paris Saint-Germain |
| Ligue 1 | 23.8.2026 | 20:45 | Stade Rennais FC | 2:2 | Paris Saint-Germain |
| Liga mistrů | 30.5.2026 | 18:00 | Paris Saint-Germain | 2:1pk | Arsenal FC |
| Ligue 1 | 17.5.2026 | 21:00 | Paris FC | 2:1 | Paris Saint-Germain |
| Ligue 1 | 13.5.2026 | 21:00 | RC Lens | 0:2 | Paris Saint-Germain |
| Ligue 1 | 10.5.2026 | 21:00 | Paris Saint-Germain | 1:0 | Stade Brestois 29 |
| Liga mistrů | 6.5.2026 | 21:00 | FC Bayern München | 1:1 | Paris Saint-Germain |
| Ligue 1 | 2.5.2026 | 17:00 | Paris Saint-Germain | 2:2 | FC Lorient |
| Liga mistrů | 28.4.2026 | 21:00 | Paris Saint-Germain | 5:4 | FC Bayern München |
| Statistika | Paris Saint-Germain | Soupeři | Celkem |
|---|---|---|---|
| Branky | 2.27 | 1.08 | 3.35 |
| Branky v 1. poločase | 0.98 | 0.55 | 1.53 |
| xG | 2.08 | 1.08 | 3.16 |
| Střely | 18.16 | 9.29 | 27.45 |
| Střely na bránu | 6.8 | 3.55 | 10.35 |
| Rohy | 6.12 | 3.06 | 9.18 |
| Žluté karty | 1.04 | 1.59 | 2.63 |
| Červené karty | 0.08 | 0.16 | 0.24 |
| Fauly | 9.16 | 10.04 | 19.2 |
| Držení míče | 66.69% | 33.31% | 100% |
| Branky | Branky (1.pol) | xG | Střely | Stř. na bránu | Rohy | ŽK | ČK | Fauly | Držení míče | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Více než soupeř | 31 (60.78%) |
25 (49.02%) |
45 (88.24%) |
44 (86.27%) |
43 (84.31%) |
37 (72.55%) |
13 (25.49%) |
3 (5.88%) |
23 (45.1%) |
48 (94.12%) |
| Soupeř více | 9 (17.65%) |
10 (19.61%) |
6 (11.76%) |
5 (9.8%) |
6 (11.76%) |
7 (13.73%) |
28 (54.9%) |
7 (13.73%) |
25 (49.02%) |
3 (5.88%) |
| 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Paris Saint-Germain | 3x (5.88%) |
16x (31.37%) |
12x (23.53%) |
12x (23.53%) |
2x (3.92%) |
5x (9.8%) |
1x (1.96%) |
| Soupeři | 21x (41.18%) |
11x (21.57%) |
14x (27.45%) |
4x (7.84%) |
1x (1.96%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Celkem v zápase | 1x (1.96%) |
6x (11.76%) |
10x (19.61%) |
15x (29.41%) |
9x (17.65%) |
5x (9.8%) |
5x (9.8%) |
| Paris Saint-Germain dá gól | 48x (94.12%) |
| Soupeř dá gól | 30x (58.82%) |
| Oba týmy dají gól | 28x (54.9%) |
| Oba týmy dají 2 a více gólů | 12x (23.53%) |
| X | Četnost |
| 1 | 11 (21.57%) |
| 2 | 7 (13.73%) |
| 3 | 8 (15.69%) |
| 4+ | 5 (9.8%) |
| X | Četnost |
| 1 | 7 (13.73%) |
| 2 | 2 (3.92%) |
| 3 | 0 (0%) |
| 4+ | 0 (0%) |
| Výhra - Výhra | 23 (45.1%) |
| Výhra - remíza | 1 (1.96%) |
| Výhra - prohra | 1 (1.96%) |
| Remíza - výhra | 8 (15.69%) |
| Remíza - remíza | 5 (9.8%) |
| Remíza - prohra | 3 (5.88%) |
| Prohra - výhra | 0 (0%) |
| Prohra - remíza | 5 (9.8%) |
| Prohra - prohra | 5 (9.8%) |
| Počet zápasů | 35 (68.63%) |
| z toho výher | 27 (77.14%) |
| z toho remíz | 6 (17.14%) |
| z toho proher | 2 (5.71%) |
| Počet zápasů | 15 (29.41%) |
| z toho výher | 4 (26.67%) |
| z toho remíz | 4 (26.67%) |
| z toho proher | 7 (46.67%) |
| Skóre | Počet |
|---|---|
| 1:0 | 4 |
| 2:0 | 5 |
| 2:1 | 3 |
| 3:0 | 7 |
| 3:1 | 1 |
| 3:2 | 3 |
| 4:0 | 2 |
| 5:0 | 2 |
| 5:2 | 1 |
| 5:3 | 1 |
| 5:4 | 1 |
| 7:2 | 1 |
| Skóre | Počet |
|---|---|
| 0:0 | 1 |
| 1:1 | 5 |
| 2:2 | 4 |
| 3:3 | 1 |
| Skóre | Počet |
|---|---|
| 0:1 | 2 |
| 1:2 | 5 |
| 1:3 | 2 |
| <1 | 1+ | 2+ | 3+ | 4+ | 5+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Paris Saint-Germain | 0x (0%) |
51x (100%) |
28x (54.9%) |
3x (5.88%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Soupeři | 24x (47.06%) |
27x (52.94%) |
4x (7.84%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Celkem v zápase | 0x (0%) |
51x (100%) |
51x (100%) |
32x (62.75%) |
2x (3.92%) |
0x (0%) |
| X | Četnost |
| 1 | 29 (56.86%) |
| 2 | 3 (5.88%) |
| 3 | 0 (0%) |
| X | Četnost |
| 1 | 2 (3.92%) |
| 2 | 0 (0%) |
| 3 | 0 (0%) |