|
Paris Saint-Germain |
| Počet zápasů | Výher | Remíz | Proher |
|---|---|---|---|
| 53 | 37 (69.81%) | 9 (16.98%) | 7 (13.21%) |
| Ligue 1 | 13.5.2026 | 21:00 | RC Lens | 0:2 | Paris Saint-Germain |
| Ligue 1 | 10.5.2026 | 21:00 | Paris Saint-Germain | 1:0 | Stade Brestois 29 |
| Liga mistrů | 6.5.2026 | 21:00 | FC Bayern München | 1:1 | Paris Saint-Germain |
| Ligue 1 | 2.5.2026 | 17:00 | Paris Saint-Germain | 2:2 | FC Lorient |
| Liga mistrů | 28.4.2026 | 21:00 | Paris Saint-Germain | 5:4 | FC Bayern München |
| Ligue 1 | 25.4.2026 | 19:00 | Angers SCO | 0:3 | Paris Saint-Germain |
| Ligue 1 | 22.4.2026 | 19:00 | Paris Saint-Germain | 3:0 | FC Nantes |
| Ligue 1 | 19.4.2026 | 20:45 | Paris Saint-Germain | 1:2 | Olympique Lyonnais |
| Liga mistrů | 14.4.2026 | 21:00 | Liverpool FC | 0:2 | Paris Saint-Germain |
| Liga mistrů | 8.4.2026 | 21:00 | Paris Saint-Germain | 2:0 | Liverpool FC |
| Statistika | Paris Saint-Germain | Soupeři | Celkem |
|---|---|---|---|
| Branky | 2.45 | 0.98 | 3.43 |
| Branky v 1. poločase | 1.09 | 0.51 | 1.6 |
| xG | 2.1 | 1.05 | 3.15 |
| Střely | 18.42 | 9.17 | 27.59 |
| Střely na bránu | 6.96 | 3.42 | 10.38 |
| Rohy | 6.21 | 3.17 | 9.38 |
| Žluté karty | 1.02 | 1.49 | 2.51 |
| Červené karty | 0.08 | 0.15 | 0.23 |
| Fauly | 9.3 | 9.62 | 18.92 |
| Držení míče | 67.15% | 32.85% | 100% |
| Branky | Branky (1.pol) | xG | Střely | Stř. na bránu | Rohy | ŽK | ČK | Fauly | Držení míče | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Více než soupeř | 37 (69.81%) |
27 (50.94%) |
47 (88.68%) |
45 (84.91%) |
46 (86.79%) |
39 (73.58%) |
14 (26.42%) |
3 (5.66%) |
26 (49.06%) |
50 (94.34%) |
| Soupeř více | 7 (13.21%) |
9 (16.98%) |
6 (11.32%) |
6 (11.32%) |
6 (11.32%) |
8 (15.09%) |
28 (52.83%) |
7 (13.21%) |
22 (41.51%) |
3 (5.66%) |
| 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Paris Saint-Germain | 3x (5.66%) |
15x (28.3%) |
11x (20.75%) |
14x (26.42%) |
2x (3.77%) |
6x (11.32%) |
2x (3.77%) |
| Soupeři | 25x (47.17%) |
11x (20.75%) |
11x (20.75%) |
5x (9.43%) |
1x (1.89%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Celkem v zápase | 1x (1.89%) |
8x (15.09%) |
9x (16.98%) |
14x (26.42%) |
9x (16.98%) |
6x (11.32%) |
6x (11.32%) |
| Paris Saint-Germain dá gól | 50x (94.34%) |
| Soupeř dá gól | 28x (52.83%) |
| Oba týmy dají gól | 26x (49.06%) |
| Oba týmy dají 2 a více gólů | 12x (22.64%) |
| X | Četnost |
| 1 | 13 (24.53%) |
| 2 | 8 (15.09%) |
| 3 | 10 (18.87%) |
| 4+ | 6 (11.32%) |
| X | Četnost |
| 1 | 5 (9.43%) |
| 2 | 2 (3.77%) |
| 3 | 0 (0%) |
| 4+ | 0 (0%) |
| Výhra - Výhra | 26 (49.06%) |
| Výhra - remíza | 1 (1.89%) |
| Výhra - prohra | 0 (0%) |
| Remíza - výhra | 10 (18.87%) |
| Remíza - remíza | 5 (9.43%) |
| Remíza - prohra | 2 (3.77%) |
| Prohra - výhra | 1 (1.89%) |
| Prohra - remíza | 3 (5.66%) |
| Prohra - prohra | 5 (9.43%) |
| Počet zápasů | 38 (71.7%) |
| z toho výher | 32 (84.21%) |
| z toho remíz | 6 (15.79%) |
| z toho proher | 0 (0%) |
| Počet zápasů | 14 (26.42%) |
| z toho výher | 5 (35.71%) |
| z toho remíz | 2 (14.29%) |
| z toho proher | 7 (50%) |
| Skóre | Počet |
|---|---|
| 1:0 | 6 |
| 2:0 | 5 |
| 2:1 | 3 |
| 3:0 | 8 |
| 3:1 | 2 |
| 3:2 | 3 |
| 4:0 | 2 |
| 5:0 | 3 |
| 5:2 | 1 |
| 5:3 | 1 |
| 5:4 | 1 |
| 6:3 | 1 |
| 7:2 | 1 |
| Skóre | Počet |
|---|---|
| 0:0 | 1 |
| 1:1 | 4 |
| 2:2 | 3 |
| 3:3 | 1 |
| Skóre | Počet |
|---|---|
| 0:1 | 2 |
| 1:2 | 3 |
| 1:3 | 2 |
| <1 | 1+ | 2+ | 3+ | 4+ | 5+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Paris Saint-Germain | 0x (0%) |
53x (100%) |
29x (54.72%) |
3x (5.66%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Soupeři | 25x (47.17%) |
28x (52.83%) |
4x (7.55%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Celkem v zápase | 0x (0%) |
53x (100%) |
53x (100%) |
32x (60.38%) |
2x (3.77%) |
0x (0%) |
| X | Četnost |
| 1 | 30 (56.6%) |
| 2 | 4 (7.55%) |
| 3 | 0 (0%) |
| X | Četnost |
| 1 | 2 (3.77%) |
| 2 | 0 (0%) |
| 3 | 0 (0%) |