Deportivo Alavés SAD - znak

Deportivo Alavés SAD

Počet zápasů Výher Remíz Proher
10 3 (30%) 3 (30%) 4 (40%)

Poslední zápasy

La Liga 17.5.2026 19:00 Real Oviedo SAD 0:1 Deportivo Alavés SAD
La Liga 9.5.2026 14:00 Elche CF 1:1 Deportivo Alavés SAD
La Liga 21.4.2026 21:30 Real Madrid CF 2:1 Deportivo Alavés SAD
La Liga 11.4.2026 14:00 Real Sociedad de Fútbol 3:3 Deportivo Alavés SAD
La Liga 22.3.2026 16:15 RC Celta de Vigo 3:4 Deportivo Alavés SAD
La Liga 8.3.2026 21:00 Valencia CF 3:2 Deportivo Alavés SAD
La Liga 27.2.2026 21:00 Levante UD 2:0 Deportivo Alavés SAD
La Liga 14.2.2026 18:30 Sevilla FC 1:1 Deportivo Alavés SAD
La Liga 30.1.2026 21:00 RCD Espanyol 1:2 Deportivo Alavés SAD
La Liga 18.1.2026 16:15 Club Atlético de Madrid 1:0 Deportivo Alavés SAD

Průměrné statistiky na zápas

Statistika Deportivo Alavés SAD Soupeři Celkem
Branky 1.5 1.7 3.2
Branky v 1. poločase 0.6 0.8 1.4
xG 1.31 1.7 3.01
Střely 12.2 15.1 27.3
Střely na bránu 3.7 4.6 8.3
Rohy 3.6 6.4 10
Žluté karty 2.4 1.9 4.3
Červené karty 0.3 0.3 0.6
Fauly 14.3 13.3 27.6
Držení míče 45.4% 54.6% 100%

Počet zápasů s lepší statistikou

Branky Branky (1.pol) xG Střely Stř. na bránu Rohy ŽK ČK Fauly Držení míče
Více než soupeř 3
(30%)
2
(20%)
3
(30%)
3
(30%)
4
(40%)
1
(10%)
4
(40%)
2
(20%)
5
(50%)
2
(20%)
Soupeř více 4
(40%)
3
(30%)
7
(70%)
6
(60%)
6
(60%)
8
(80%)
2
(20%)
2
(20%)
4
(40%)
7
(70%)

Počet gólů v zápasech

0 1 2 3 4 5 6+
Deportivo Alavés SAD 2x
(20%)
4x
(40%)
2x
(20%)
1x
(10%)
1x
(10%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Soupeři 1x
(10%)
4x
(40%)
2x
(20%)
3x
(30%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Celkem v zápase 0x
(0%)
2x
(20%)
3x
(30%)
2x
(20%)
0x
(0%)
1x
(10%)
2x
(20%)
Deportivo Alavés SAD dá gól 8x (80%)
Soupeř dá gól 9x (90%)
Oba týmy dají gól 7x (70%)
Oba týmy dají 2 a více gólů 3x (30%)

O kolik gólů se vyhrává/prohrává?

Výhra o X branek

X Četnost
1 3 (30%)
2 0 (0%)
3 0 (0%)
4+ 0 (0%)

Prohra o X branek

X Četnost
1 3 (30%)
2 1 (10%)
3 0 (0%)
4+ 0 (0%)

Kdy padají góly?

Poločas - konečný výsledek

Výhra - Výhra 1 (10%)
Výhra - remíza 0 (0%)
Výhra - prohra 1 (10%)
Remíza - výhra 1 (10%)
Remíza - remíza 2 (20%)
Remíza - prohra 2 (20%)
Prohra - výhra 1 (10%)
Prohra - remíza 1 (10%)
Prohra - prohra 1 (10%)

První vstřelený gól

Počet zápasů 4 (40%)
z toho výher 1 (25%)
z toho remíz 2 (50%)
z toho proher 1 (25%)

První inkasovaný gól

Počet zápasů 6 (60%)
z toho výher 2 (33.33%)
z toho remíz 1 (16.67%)
z toho proher 3 (50%)

Četnost výsledků

Vítězství

Skóre Počet
1:0 1
2:1 1
4:3 1

Remízy

Skóre Počet
1:1 2
3:3 1

Prohry

Skóre Počet
0:1 1
0:2 1
1:2 1
2:3 1

Statistika xG v zápasech

<1 1+ 2+ 3+ 4+ 5+
Deportivo Alavés SAD 2x
(20%)
8x
(80%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Soupeři 2x
(20%)
8x
(80%)
4x
(40%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Celkem v zápase 0x
(0%)
10x
(100%)
8x
(80%)
6x
(60%)
2x
(20%)
0x
(0%)

xG lepší než soupeř o více než X:

X Četnost
1 0 (0%)
2 0 (0%)
3 0 (0%)

xG horší než soupeř o více než X:

X Četnost
1 2 (20%)
2 0 (0%)
3 0 (0%)