|
Deportivo Alavés SAD |
| Počet zápasů | Výher | Remíz | Proher |
|---|---|---|---|
| 41 | 12 (29.27%) | 11 (26.83%) | 18 (43.9%) |
| La Liga | 9.5.2026 | 14:00 | Elche CF | 1:1 | Deportivo Alavés SAD |
| La Liga | 2.5.2026 | 18:30 | Deportivo Alavés SAD | 2:4 | Athletic Club |
| La Liga | 25.4.2026 | 14:00 | Deportivo Alavés SAD | 2:1 | RCD Mallorca |
| La Liga | 21.4.2026 | 21:30 | Real Madrid CF | 2:1 | Deportivo Alavés SAD |
| La Liga | 11.4.2026 | 14:00 | Real Sociedad de Fútbol | 3:3 | Deportivo Alavés SAD |
| La Liga | 5.4.2026 | 21:00 | Deportivo Alavés SAD | 2:2 | CA Osasuna |
| La Liga | 22.3.2026 | 16:15 | RC Celta de Vigo | 3:4 | Deportivo Alavés SAD |
| La Liga | 13.3.2026 | 21:00 | Deportivo Alavés SAD | 1:1 | Villarreal CF |
| La Liga | 8.3.2026 | 21:00 | Valencia CF | 3:2 | Deportivo Alavés SAD |
| La Liga | 27.2.2026 | 21:00 | Levante UD | 2:0 | Deportivo Alavés SAD |
| Statistika | Deportivo Alavés SAD | Soupeři | Celkem |
|---|---|---|---|
| Branky | 1.17 | 1.44 | 2.61 |
| Branky v 1. poločase | 0.49 | 0.49 | 0.98 |
| xG | 1.34 | 1.43 | 2.77 |
| Střely | 12 | 12.76 | 24.76 |
| Střely na bránu | 4.07 | 4.17 | 8.24 |
| Rohy | 5 | 5.27 | 10.27 |
| Žluté karty | 2.41 | 2 | 4.41 |
| Červené karty | 0.12 | 0.17 | 0.29 |
| Fauly | 15.15 | 13.54 | 28.69 |
| Držení míče | 48.88% | 51.12% | 100% |
| Branky | Branky (1.pol) | xG | Střely | Stř. na bránu | Rohy | ŽK | ČK | Fauly | Držení míče | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Více než soupeř | 12 (29.27%) |
9 (21.95%) |
20 (48.78%) |
15 (36.59%) |
20 (48.78%) |
16 (39.02%) |
20 (48.78%) |
3 (7.32%) |
25 (60.98%) |
15 (36.59%) |
| Soupeř více | 18 (43.9%) |
9 (21.95%) |
21 (51.22%) |
23 (56.1%) |
16 (39.02%) |
22 (53.66%) |
9 (21.95%) |
5 (12.2%) |
14 (34.15%) |
22 (53.66%) |
| 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Deportivo Alavés SAD | 11x (26.83%) |
16x (39.02%) |
11x (26.83%) |
2x (4.88%) |
1x (2.44%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Soupeři | 6x (14.63%) |
20x (48.78%) |
7x (17.07%) |
7x (17.07%) |
1x (2.44%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Celkem v zápase | 1x (2.44%) |
11x (26.83%) |
10x (24.39%) |
9x (21.95%) |
5x (12.2%) |
2x (4.88%) |
3x (7.32%) |
| Deportivo Alavés SAD dá gól | 30x (73.17%) |
| Soupeř dá gól | 35x (85.37%) |
| Oba týmy dají gól | 25x (60.98%) |
| Oba týmy dají 2 a více gólů | 7x (17.07%) |
| X | Četnost |
| 1 | 10 (24.39%) |
| 2 | 2 (4.88%) |
| 3 | 0 (0%) |
| 4+ | 0 (0%) |
| X | Četnost |
| 1 | 12 (29.27%) |
| 2 | 5 (12.2%) |
| 3 | 1 (2.44%) |
| 4+ | 0 (0%) |
| Výhra - Výhra | 5 (12.2%) |
| Výhra - remíza | 1 (2.44%) |
| Výhra - prohra | 3 (7.32%) |
| Remíza - výhra | 5 (12.2%) |
| Remíza - remíza | 9 (21.95%) |
| Remíza - prohra | 9 (21.95%) |
| Prohra - výhra | 2 (4.88%) |
| Prohra - remíza | 1 (2.44%) |
| Prohra - prohra | 6 (14.63%) |
| Počet zápasů | 18 (43.9%) |
| z toho výher | 9 (50%) |
| z toho remíz | 5 (27.78%) |
| z toho proher | 4 (22.22%) |
| Počet zápasů | 22 (53.66%) |
| z toho výher | 3 (13.64%) |
| z toho remíz | 5 (22.73%) |
| z toho proher | 14 (63.64%) |
| Skóre | Počet |
|---|---|
| 1:0 | 4 |
| 2:0 | 1 |
| 2:1 | 5 |
| 3:1 | 1 |
| 4:3 | 1 |
| Skóre | Počet |
|---|---|
| 0:0 | 1 |
| 1:1 | 7 |
| 2:2 | 2 |
| 3:3 | 1 |
| Skóre | Počet |
|---|---|
| 0:1 | 6 |
| 0:2 | 2 |
| 0:3 | 1 |
| 1:2 | 3 |
| 1:3 | 2 |
| 2:3 | 2 |
| 2:4 | 1 |
| <1 | 1+ | 2+ | 3+ | 4+ | 5+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Deportivo Alavés SAD | 10x (24.39%) |
31x (75.61%) |
3x (7.32%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Soupeři | 8x (19.51%) |
33x (80.49%) |
6x (14.63%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Celkem v zápase | 0x (0%) |
41x (100%) |
37x (90.24%) |
14x (34.15%) |
2x (4.88%) |
0x (0%) |
| X | Četnost |
| 1 | 1 (2.44%) |
| 2 | 0 (0%) |
| 3 | 0 (0%) |
| X | Četnost |
| 1 | 5 (12.2%) |
| 2 | 0 (0%) |
| 3 | 0 (0%) |