|
KS Górnik Zabrze - Sázení |
| Strategie sázení | Stav po roce | Bilance |
| Sázení na tým KS Górnik Zabrze | 1145 Kč | 14.5% |
| Sázení na remízu | 171 Kč | -82.9% |
| Sázení na soupeře | 1325 Kč | 32.5% |
| Datum | Zápas |
Sázení na
|
Sázení na remízu | Sázení na soupeře |
|---|---|---|---|---|
| - | Začátek | 1000 | 1000 | 1000 |
| 21.11.2025 |
1 : 1
|
-100 900 (1.61) |
+271 1271 (3.71) |
-100 900 (5.08) |
| 31.1.2026 |
2 : 1
|
+93 993 (1.93) |
-100 1171 (3.14) |
-100 800 (4.07) |
| 7.2.2026 |
0 : 1
|
-100 893 (2.28) |
-100 1071 (3.51) |
+183 983 (2.83) |
| 21.2.2026 |
0 : 1
|
-100 793 (1.95) |
-100 971 (3.54) |
+255 1238 (3.55) |
| 15.3.2026 |
3 : 1
|
+146 939 (2.46) |
-100 871 (3.13) |
-100 1138 (2.83) |
| 4.4.2026 |
3 : 0
|
+90 1029 (1.9) |
-100 771 (3.29) |
-100 1038 (4.07) |
| 18.4.2026 |
1 : 0
|
+87 1116 (1.87) |
-100 671 (3.49) |
-100 938 (3.91) |
| 9.5.2026 |
0 : 2
|
-100 1016 (1.65) |
-100 571 (3.55) |
+413 1351 (5.13) |
| 23.5.2026 |
6 : 2
|
+41 1057 (1.41) |
-100 471 (4.43) |
-100 1251 (6.57) |
| 25.7.2026 |
2 : 1
|
+78 1135 (1.78) |
-100 371 (3.56) |
-100 1151 (4.25) |
| 16.8.2026 |
2 : 1
|
+110 1245 (2.1) |
-100 271 (3.52) |
-100 1051 (3.13) |
| 30.8.2026 |
2 : 3
|
-100 1145 (1.87) |
-100 171 (3.69) |
+274 1325 (3.74) |