KS Górnik Zabrze - znak

KS Górnik Zabrze

Počet zápasů Výher Remíz Proher
41 19 (46.34%) 10 (24.39%) 12 (29.27%)

Poslední zápasy

Ekstraklasa 30.8.2026 17:30 KS Górnik Zabrze 2:3 GKS Katowice
Konferenční liga 27.8.2026 18:45 AS Monaco FC 4:1 KS Górnik Zabrze
Konferenční liga 20.8.2026 20:00 KS Górnik Zabrze 2:3 AS Monaco FC
Ekstraklasa 16.8.2026 20:15 KS Górnik Zabrze 2:1 Wisła Kraków
Evropská liga 13.8.2026 19:00 KS Górnik Zabrze 1:1 Ferencvárosi TC
Ekstraklasa 8.8.2026 14:45 RKS Radomiak Radom 1:3 KS Górnik Zabrze
Evropská liga 5.8.2026 20:15 Ferencvárosi TC 1:0 KS Górnik Zabrze
Liga mistrů 29.7.2026 20:00 KS Górnik Zabrze 1:1 Fenerbahçe SK
Ekstraklasa 25.7.2026 17:30 KS Górnik Zabrze 2:1 WKS Śląsk Wrocław
Liga mistrů 21.7.2026 20:00 Fenerbahçe SK 1:0 KS Górnik Zabrze

Průměrné statistiky na zápas

Statistika KS Górnik Zabrze Soupeři Celkem
Branky 1.49 1.24 2.73
Branky v 1. poločase 0.73 0.51 1.24
xG 1.69 1.38 3.07
Střely 14.61 11.95 26.56
Střely na bránu 4.63 3.44 8.07
Rohy 5.59 4.24 9.83
Žluté karty 1.46 2.05 3.51
Červené karty 0.07 0.02 0.09
Fauly 10.66 12.41 23.07
Držení míče 50.24% 49.76% 100%

Počet zápasů s lepší statistikou

Branky Branky (1.pol) xG Střely Stř. na bránu Rohy ŽK ČK Fauly Držení míče
Více než soupeř 19
(46.34%)
14
(34.15%)
30
(73.17%)
27
(65.85%)
22
(53.66%)
25
(60.98%)
11
(26.83%)
3
(7.32%)
12
(29.27%)
22
(53.66%)
Soupeř více 12
(29.27%)
10
(24.39%)
11
(26.83%)
14
(34.15%)
12
(29.27%)
12
(29.27%)
24
(58.54%)
1
(2.44%)
25
(60.98%)
18
(43.9%)

Počet gólů v zápasech

0 1 2 3 4 5 6+
KS Górnik Zabrze 10x
(24.39%)
14x
(34.15%)
9x
(21.95%)
6x
(14.63%)
0x
(0%)
1x
(2.44%)
1x
(2.44%)
Soupeři 10x
(24.39%)
21x
(51.22%)
4x
(9.76%)
3x
(7.32%)
2x
(4.88%)
1x
(2.44%)
0x
(0%)
Celkem v zápase 3x
(7.32%)
9x
(21.95%)
10x
(24.39%)
6x
(14.63%)
6x
(14.63%)
4x
(9.76%)
3x
(7.32%)
KS Górnik Zabrze dá gól 31x (75.61%)
Soupeř dá gól 31x (75.61%)
Oba týmy dají gól 24x (58.54%)
Oba týmy dají 2 a více gólů 5x (12.2%)

O kolik gólů se vyhrává/prohrává?

Výhra o X branek

X Četnost
1 11 (26.83%)
2 5 (12.2%)
3 1 (2.44%)
4+ 2 (4.88%)

Prohra o X branek

X Četnost
1 6 (14.63%)
2 3 (7.32%)
3 2 (4.88%)
4+ 1 (2.44%)

Kdy padají góly?

Poločas - konečný výsledek

Výhra - Výhra 13 (31.71%)
Výhra - remíza 1 (2.44%)
Výhra - prohra 0 (0%)
Remíza - výhra 5 (12.2%)
Remíza - remíza 8 (19.51%)
Remíza - prohra 4 (9.76%)
Prohra - výhra 1 (2.44%)
Prohra - remíza 1 (2.44%)
Prohra - prohra 8 (19.51%)

První vstřelený gól

Počet zápasů 18 (43.9%)
z toho výher 16 (88.89%)
z toho remíz 2 (11.11%)
z toho proher 0 (0%)

První inkasovaný gól

Počet zápasů 20 (48.78%)
z toho výher 3 (15%)
z toho remíz 5 (25%)
z toho proher 12 (60%)

Četnost výsledků

Vítězství

Skóre Počet
1:0 5
2:0 1
2:1 5
3:0 1
3:1 4
3:2 1
5:1 1
6:2 1

Remízy

Skóre Počet
0:0 3
1:1 7

Prohry

Skóre Počet
0:1 4
0:2 2
0:4 1
1:3 1
1:4 1
2:3 2
2:5 1

Statistika xG v zápasech

<1 1+ 2+ 3+ 4+ 5+
KS Górnik Zabrze 2x
(4.88%)
39x
(95.12%)
12x
(29.27%)
1x
(2.44%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Soupeři 9x
(21.95%)
32x
(78.05%)
2x
(4.88%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Celkem v zápase 0x
(0%)
41x
(100%)
39x
(95.12%)
23x
(56.1%)
4x
(9.76%)
0x
(0%)

xG lepší než soupeř o více než X:

X Četnost
1 6 (14.63%)
2 1 (2.44%)
3 0 (0%)

xG horší než soupeř o více než X:

X Četnost
1 2 (4.88%)
2 0 (0%)
3 0 (0%)