|
CD Santa Clara |
| Počet zápasů | Výher | Remíz | Proher |
|---|---|---|---|
| 42 | 12 (28.57%) | 12 (28.57%) | 18 (42.86%) |
| Primeira Liga | 2.5.2026 | 16:30 | FC Arouca | 2:2 | CD Santa Clara |
| Primeira Liga | 26.4.2026 | 19:00 | CD Santa Clara | 2:1 | SC Braga |
| Primeira Liga | 18.4.2026 | 19:00 | Casa Pia AC | 0:0 | CD Santa Clara |
| Primeira Liga | 11.4.2026 | 19:00 | CD Santa Clara | 0:2 | Rio Ave FC |
| Primeira Liga | 3.4.2026 | 21:30 | Sporting CP | 4:2 | CD Santa Clara |
| Primeira Liga | 21.3.2026 | 19:00 | CD Santa Clara | 1:0 | Gil Vicente FC |
| Primeira Liga | 15.3.2026 | 16:30 | AVS Futebol SAD | 0:1 | CD Santa Clara |
| Primeira Liga | 8.3.2026 | 21:30 | CD Santa Clara | 2:0 | Vitória SC |
| Primeira Liga | 1.3.2026 | 16:30 | CD Tondela | 2:2 | CD Santa Clara |
| Primeira Liga | 21.2.2026 | 16:30 | Alverca | 1:1 | CD Santa Clara |
| Statistika | CD Santa Clara | Soupeři | Celkem |
|---|---|---|---|
| Branky | 1.02 | 1.26 | 2.28 |
| Branky v 1. poločase | 0.48 | 0.64 | 1.12 |
| xG | 1.32 | 1.17 | 2.49 |
| Střely | 11.86 | 9.57 | 21.43 |
| Střely na bránu | 3.74 | 3.55 | 7.29 |
| Rohy | 4.76 | 3.95 | 8.71 |
| Žluté karty | 3 | 2.74 | 5.74 |
| Červené karty | 0.17 | 0.1 | 0.27 |
| Fauly | 15.45 | 13.9 | 29.35 |
| Držení míče | 48.67% | 51.33% | 100% |
| Branky | Branky (1.pol) | xG | Střely | Stř. na bránu | Rohy | ŽK | ČK | Fauly | Držení míče | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Více než soupeř | 12 (28.57%) |
6 (14.29%) |
28 (66.67%) |
28 (66.67%) |
23 (54.76%) |
23 (54.76%) |
17 (40.48%) |
4 (9.52%) |
22 (52.38%) |
23 (54.76%) |
| Soupeř více | 18 (42.86%) |
11 (26.19%) |
14 (33.33%) |
10 (23.81%) |
17 (40.48%) |
14 (33.33%) |
12 (28.57%) |
2 (4.76%) |
16 (38.1%) |
19 (45.24%) |
| 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| CD Santa Clara | 15x (35.71%) |
13x (30.95%) |
12x (28.57%) |
2x (4.76%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Soupeři | 13x (30.95%) |
14x (33.33%) |
10x (23.81%) |
2x (4.76%) |
2x (4.76%) |
1x (2.38%) |
0x (0%) |
| Celkem v zápase | 5x (11.9%) |
11x (26.19%) |
7x (16.67%) |
12x (28.57%) |
3x (7.14%) |
1x (2.38%) |
3x (7.14%) |
| CD Santa Clara dá gól | 27x (64.29%) |
| Soupeř dá gól | 29x (69.05%) |
| Oba týmy dají gól | 19x (45.24%) |
| Oba týmy dají 2 a více gólů | 6x (14.29%) |
| X | Četnost |
| 1 | 8 (19.05%) |
| 2 | 3 (7.14%) |
| 3 | 1 (2.38%) |
| 4+ | 0 (0%) |
| X | Četnost |
| 1 | 13 (30.95%) |
| 2 | 3 (7.14%) |
| 3 | 1 (2.38%) |
| 4+ | 1 (2.38%) |
| Výhra - Výhra | 5 (11.9%) |
| Výhra - remíza | 0 (0%) |
| Výhra - prohra | 1 (2.38%) |
| Remíza - výhra | 6 (14.29%) |
| Remíza - remíza | 11 (26.19%) |
| Remíza - prohra | 8 (19.05%) |
| Prohra - výhra | 1 (2.38%) |
| Prohra - remíza | 1 (2.38%) |
| Prohra - prohra | 9 (21.43%) |
| Počet zápasů | 16 (38.1%) |
| z toho výher | 11 (68.75%) |
| z toho remíz | 1 (6.25%) |
| z toho proher | 4 (25%) |
| Počet zápasů | 21 (50%) |
| z toho výher | 1 (4.76%) |
| z toho remíz | 6 (28.57%) |
| z toho proher | 14 (66.67%) |
| Skóre | Počet |
|---|---|
| 1:0 | 4 |
| 2:0 | 3 |
| 2:1 | 3 |
| 3:0 | 1 |
| Skóre | Počet |
|---|---|
| 0:0 | 5 |
| 1:1 | 3 |
| 2:2 | 3 |
| 3:3 | 1 |
| Skóre | Počet |
|---|---|
| 0:1 | 7 |
| 0:2 | 1 |
| 0:3 | 1 |
| 0:5 | 1 |
| 1:2 | 6 |
| 2:4 | 2 |
| <1 | 1+ | 2+ | 3+ | 4+ | 5+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| CD Santa Clara | 12x (28.57%) |
30x (71.43%) |
1x (2.38%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Soupeři | 20x (47.62%) |
22x (52.38%) |
4x (9.52%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Celkem v zápase | 0x (0%) |
42x (100%) |
33x (78.57%) |
10x (23.81%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| X | Četnost |
| 1 | 2 (4.76%) |
| 2 | 0 (0%) |
| 3 | 0 (0%) |
| X | Četnost |
| 1 | 3 (7.14%) |
| 2 | 0 (0%) |
| 3 | 0 (0%) |