FC Bayern München - znak

FC Bayern München

Počet zápasů Výher Remíz Proher
52 43 (82.69%) 6 (11.54%) 3 (5.77%)

Poslední zápasy

Bundesliga 28.8.2026 20:30 FC Bayern München 5:1 VfB Stuttgart
DFB-Pokal 23.5.2026 20:00 FC Bayern München 3:0 VfB Stuttgart
Bundesliga 16.5.2026 15:30 FC Bayern München 5:1 1. FC Köln
Bundesliga 9.5.2026 18:30 VfL Wolfsburg 0:1 FC Bayern München
Liga mistrů 6.5.2026 21:00 FC Bayern München 1:1 Paris Saint-Germain
Bundesliga 2.5.2026 15:30 FC Bayern München 3:3 1. FC Heidenheim
Liga mistrů 28.4.2026 21:00 Paris Saint-Germain 5:4 FC Bayern München
Bundesliga 25.4.2026 15:30 1. FSV Mainz 05 3:4 FC Bayern München
DFB-Pokal 22.4.2026 20:45 Bayer 04 Leverkusen 0:2 FC Bayern München
Bundesliga 19.4.2026 17:30 FC Bayern München 4:2 VfB Stuttgart

Průměrné statistiky na zápas

Statistika FC Bayern München Soupeři Celkem
Branky 3.37 1.12 4.49
Branky v 1. poločase 1.4 0.6 2
xG 2.23 1.19 3.42
Střely 18.4 10.73 29.13
Střely na bránu 8.25 3.69 11.94
Rohy 5.92 3.58 9.5
Žluté karty 1.6 1.56 3.16
Červené karty 0.08 0.13 0.21
Fauly 9.27 9.44 18.71
Držení míče 64.98% 35.02% 100%

Počet zápasů s lepší statistikou

Branky Branky (1.pol) xG Střely Stř. na bránu Rohy ŽK ČK Fauly Držení míče
Více než soupeř 43
(82.69%)
29
(55.77%)
47
(90.38%)
40
(76.92%)
42
(80.77%)
37
(71.15%)
20
(38.46%)
3
(5.77%)
22
(42.31%)
51
(98.08%)
Soupeř více 3
(5.77%)
8
(15.38%)
5
(9.62%)
10
(19.23%)
7
(13.46%)
12
(23.08%)
17
(32.69%)
6
(11.54%)
26
(50%)
1
(1.92%)

Počet gólů v zápasech

0 1 2 3 4 5 6+
FC Bayern München 0x
(0%)
5x
(9.62%)
10x
(19.23%)
14x
(26.92%)
12x
(23.08%)
8x
(15.38%)
3x
(5.77%)
Soupeři 16x
(30.77%)
21x
(40.38%)
10x
(19.23%)
4x
(7.69%)
0x
(0%)
1x
(1.92%)
0x
(0%)
Celkem v zápase 0x
(0%)
1x
(1.92%)
5x
(9.62%)
10x
(19.23%)
12x
(23.08%)
11x
(21.15%)
13x
(25%)
FC Bayern München dá gól 52x (100%)
Soupeř dá gól 36x (69.23%)
Oba týmy dají gól 36x (69.23%)
Oba týmy dají 2 a více gólů 13x (25%)

O kolik gólů se vyhrává/prohrává?

Výhra o X branek

X Četnost
1 11 (21.15%)
2 8 (15.38%)
3 9 (17.31%)
4+ 15 (28.85%)

Prohra o X branek

X Četnost
1 2 (3.85%)
2 1 (1.92%)
3 0 (0%)
4+ 0 (0%)

Kdy padají góly?

Poločas - konečný výsledek

Výhra - Výhra 28 (53.85%)
Výhra - remíza 0 (0%)
Výhra - prohra 1 (1.92%)
Remíza - výhra 11 (21.15%)
Remíza - remíza 3 (5.77%)
Remíza - prohra 1 (1.92%)
Prohra - výhra 4 (7.69%)
Prohra - remíza 3 (5.77%)
Prohra - prohra 1 (1.92%)

První vstřelený gól

Počet zápasů 35 (67.31%)
z toho výher 32 (91.43%)
z toho remíz 1 (2.86%)
z toho proher 2 (5.71%)

První inkasovaný gól

Počet zápasů 17 (32.69%)
z toho výher 11 (64.71%)
z toho remíz 5 (29.41%)
z toho proher 1 (5.88%)

Četnost výsledků

Vítězství

Skóre Počet
1:0 1
2:0 3
2:1 4
3:0 5
3:1 4
3:2 4
4:0 4
4:1 4
4:2 1
4:3 2
5:0 3
5:1 5
6:1 1
6:2 1
8:1 1

Remízy

Skóre Počet
1:1 2
2:2 3
3:3 1

Prohry

Skóre Počet
1:2 1
1:3 1
4:5 1

Statistika xG v zápasech

<1 1+ 2+ 3+ 4+ 5+
FC Bayern München 1x
(1.92%)
51x
(98.08%)
34x
(65.38%)
6x
(11.54%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Soupeři 22x
(42.31%)
30x
(57.69%)
6x
(11.54%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Celkem v zápase 0x
(0%)
52x
(100%)
52x
(100%)
41x
(78.85%)
6x
(11.54%)
0x
(0%)

xG lepší než soupeř o více než X:

X Četnost
1 27 (51.92%)
2 9 (17.31%)
3 1 (1.92%)

xG horší než soupeř o více než X:

X Četnost
1 2 (3.85%)
2 0 (0%)
3 0 (0%)