RC Celta de Vigo - znak

RC Celta de Vigo

Počet zápasů Výher Remíz Proher
55 22 (40%) 14 (25.45%) 19 (34.55%)

Poslední zápasy

La Liga 19.9.2026 18:30 RC Celta de Vigo 5:0 Racing de Santander
Evropská liga 16.9.2026 18:45 AC Omonia 1:0 RC Celta de Vigo
La Liga 13.9.2026 14:00 RC Celta de Vigo 1:1 Málaga CF
La Liga 7.9.2026 19:00 Getafe CF 1:1 RC Celta de Vigo
La Liga 3.9.2026 21:00 Real Sociedad de Fútbol 0:0 RC Celta de Vigo
La Liga 30.8.2026 21:30 RC Celta de Vigo 0:2 Athletic Club
La Liga 27.8.2026 20:30 RC Celta de Vigo 1:2 CA Osasuna
La Liga 22.8.2026 19:30 Valencia CF 0:0 RC Celta de Vigo
La Liga 23.5.2026 21:00 RC Celta de Vigo 1:0 Sevilla FC
La Liga 17.5.2026 19:00 Athletic Club 1:1 RC Celta de Vigo

Průměrné statistiky na zápas

Statistika RC Celta de Vigo Soupeři Celkem
Branky 1.44 1.24 2.68
Branky v 1. poločase 0.58 0.53 1.11
xG 1.22 1.43 2.65
Střely 10.2 12.35 22.55
Střely na bránu 4.09 4.11 8.2
Rohy 3.49 4.51 8
Žluté karty 1.98 1.98 3.96
Červené karty 0.07 0.2 0.27
Fauly 12.09 11.98 24.07
Držení míče 49.58% 50.42% 100%

Počet zápasů s lepší statistikou

Branky Branky (1.pol) xG Střely Stř. na bránu Rohy ŽK ČK Fauly Držení míče
Více než soupeř 22
(40%)
17
(30.91%)
23
(41.82%)
22
(40%)
25
(45.45%)
21
(38.18%)
22
(40%)
4
(7.27%)
25
(45.45%)
25
(45.45%)
Soupeř více 19
(34.55%)
15
(27.27%)
32
(58.18%)
33
(60%)
22
(40%)
29
(52.73%)
18
(32.73%)
9
(16.36%)
26
(47.27%)
28
(50.91%)

Počet gólů v zápasech

0 1 2 3 4 5 6+
RC Celta de Vigo 10x
(18.18%)
23x
(41.82%)
13x
(23.64%)
7x
(12.73%)
1x
(1.82%)
1x
(1.82%)
0x
(0%)
Soupeři 16x
(29.09%)
20x
(36.36%)
11x
(20%)
6x
(10.91%)
2x
(3.64%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Celkem v zápase 4x
(7.27%)
8x
(14.55%)
14x
(25.45%)
16x
(29.09%)
5x
(9.09%)
6x
(10.91%)
2x
(3.64%)
RC Celta de Vigo dá gól 45x (81.82%)
Soupeř dá gól 39x (70.91%)
Oba týmy dají gól 33x (60%)
Oba týmy dají 2 a více gólů 7x (12.73%)

O kolik gólů se vyhrává/prohrává?

Výhra o X branek

X Četnost
1 12 (21.82%)
2 6 (10.91%)
3 3 (5.45%)
4+ 1 (1.82%)

Prohra o X branek

X Četnost
1 13 (23.64%)
2 4 (7.27%)
3 2 (3.64%)
4+ 0 (0%)

Kdy padají góly?

Poločas - konečný výsledek

Výhra - Výhra 8 (14.55%)
Výhra - remíza 6 (10.91%)
Výhra - prohra 3 (5.45%)
Remíza - výhra 11 (20%)
Remíza - remíza 6 (10.91%)
Remíza - prohra 6 (10.91%)
Prohra - výhra 3 (5.45%)
Prohra - remíza 2 (3.64%)
Prohra - prohra 10 (18.18%)

První vstřelený gól

Počet zápasů 31 (56.36%)
z toho výher 19 (61.29%)
z toho remíz 8 (25.81%)
z toho proher 4 (12.9%)

První inkasovaný gól

Počet zápasů 20 (36.36%)
z toho výher 3 (15%)
z toho remíz 2 (10%)
z toho proher 15 (75%)

Četnost výsledků

Vítězství

Skóre Počet
1:0 5
2:0 4
2:1 5
3:0 2
3:1 2
3:2 2
4:1 1
5:0 1

Remízy

Skóre Počet
0:0 4
1:1 8
2:2 1

Prohry

Skóre Počet
0:1 3
0:2 1
0:3 2
1:2 7
1:3 2
2:3 2
2:4 1
3:4 1

Statistika xG v zápasech

<1 1+ 2+ 3+ 4+ 5+
RC Celta de Vigo 25x
(45.45%)
30x
(54.55%)
5x
(9.09%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Soupeři 14x
(25.45%)
41x
(74.55%)
11x
(20%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Celkem v zápase 0x
(0%)
55x
(100%)
49x
(89.09%)
14x
(25.45%)
0x
(0%)
0x
(0%)

xG lepší než soupeř o více než X:

X Četnost
1 8 (14.55%)
2 0 (0%)
3 0 (0%)

xG horší než soupeř o více než X:

X Četnost
1 12 (21.82%)
2 1 (1.82%)
3 0 (0%)