|
Real Sociedad de Fútbol |
| Počet zápasů | Výher | Remíz | Proher |
|---|---|---|---|
| 44 | 15 (34.09%) | 14 (31.82%) | 15 (34.09%) |
| La Liga | 3.9.2026 | 21:00 | Real Sociedad de Fútbol | 0:0 | RC Celta de Vigo |
| La Liga | 29.8.2026 | 19:00 | Real Sociedad de Fútbol | 2:1 | RCD Espanyol |
| La Liga | 26.8.2026 | 21:00 | Real Madrid CF | 4:1 | Real Sociedad de Fútbol |
| La Liga | 21.8.2026 | 21:00 | Real Betis Balompié | 1:0 | Real Sociedad de Fútbol |
| La Liga | 23.5.2026 | 21:00 | RCD Espanyol | 1:1 | Real Sociedad de Fútbol |
| La Liga | 17.5.2026 | 19:00 | Real Sociedad de Fútbol | 3:4 | Valencia CF |
| La Liga | 14.5.2026 | 20:00 | Girona FC | 1:1 | Real Sociedad de Fútbol |
| La Liga | 9.5.2026 | 21:00 | Real Sociedad de Fútbol | 2:2 | Real Betis Balompié |
| La Liga | 4.5.2026 | 21:00 | Sevilla FC | 1:0 | Real Sociedad de Fútbol |
| La Liga | 26.4.2026 | 14:00 | Rayo Vallecano de Madrid | 3:3 | Real Sociedad de Fútbol |
| Statistika | Real Sociedad de Fútbol | Soupeři | Celkem |
|---|---|---|---|
| Branky | 1.55 | 1.57 | 3.12 |
| Branky v 1. poločase | 0.68 | 0.73 | 1.41 |
| xG | 1.46 | 1.54 | 3 |
| Střely | 12.68 | 13.82 | 26.5 |
| Střely na bránu | 4.8 | 4.61 | 9.41 |
| Rohy | 5.75 | 4.45 | 10.2 |
| Žluté karty | 2.36 | 2.45 | 4.81 |
| Červené karty | 0.09 | 0.16 | 0.25 |
| Fauly | 14.3 | 12.89 | 27.19 |
| Držení míče | 51.05% | 48.95% | 100% |
| Branky | Branky (1.pol) | xG | Střely | Stř. na bránu | Rohy | ŽK | ČK | Fauly | Držení míče | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Více než soupeř | 15 (34.09%) |
14 (31.82%) |
23 (52.27%) |
21 (47.73%) |
26 (59.09%) |
30 (68.18%) |
15 (34.09%) |
4 (9.09%) |
23 (52.27%) |
25 (56.82%) |
| Soupeř více | 15 (34.09%) |
12 (27.27%) |
21 (47.73%) |
20 (45.45%) |
16 (36.36%) |
10 (22.73%) |
19 (43.18%) |
6 (13.64%) |
18 (40.91%) |
17 (38.64%) |
| 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Real Sociedad de Fútbol | 6x (13.64%) |
18x (40.91%) |
10x (22.73%) |
10x (22.73%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Soupeři | 6x (13.64%) |
20x (45.45%) |
8x (18.18%) |
7x (15.91%) |
3x (6.82%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Celkem v zápase | 1x (2.27%) |
9x (20.45%) |
8x (18.18%) |
7x (15.91%) |
9x (20.45%) |
6x (13.64%) |
4x (9.09%) |
| Real Sociedad de Fútbol dá gól | 38x (86.36%) |
| Soupeř dá gól | 38x (86.36%) |
| Oba týmy dají gól | 33x (75%) |
| Oba týmy dají 2 a více gólů | 11x (25%) |
| X | Četnost |
| 1 | 10 (22.73%) |
| 2 | 5 (11.36%) |
| 3 | 0 (0%) |
| 4+ | 0 (0%) |
| X | Četnost |
| 1 | 11 (25%) |
| 2 | 2 (4.55%) |
| 3 | 2 (4.55%) |
| 4+ | 0 (0%) |
| Výhra - Výhra | 8 (18.18%) |
| Výhra - remíza | 5 (11.36%) |
| Výhra - prohra | 1 (2.27%) |
| Remíza - výhra | 5 (11.36%) |
| Remíza - remíza | 6 (13.64%) |
| Remíza - prohra | 7 (15.91%) |
| Prohra - výhra | 2 (4.55%) |
| Prohra - remíza | 3 (6.82%) |
| Prohra - prohra | 7 (15.91%) |
| Počet zápasů | 22 (50%) |
| z toho výher | 13 (59.09%) |
| z toho remíz | 6 (27.27%) |
| z toho proher | 3 (13.64%) |
| Počet zápasů | 21 (47.73%) |
| z toho výher | 2 (9.52%) |
| z toho remíz | 7 (33.33%) |
| z toho proher | 12 (57.14%) |
| Skóre | Počet |
|---|---|
| 1:0 | 4 |
| 2:0 | 1 |
| 2:1 | 4 |
| 3:1 | 4 |
| 3:2 | 2 |
| Skóre | Počet |
|---|---|
| 0:0 | 1 |
| 1:1 | 7 |
| 2:2 | 3 |
| 3:3 | 3 |
| Skóre | Počet |
|---|---|
| 0:1 | 5 |
| 1:2 | 3 |
| 1:3 | 2 |
| 1:4 | 2 |
| 2:3 | 2 |
| 3:4 | 1 |
| <1 | 1+ | 2+ | 3+ | 4+ | 5+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Real Sociedad de Fútbol | 5x (11.36%) |
39x (88.64%) |
6x (13.64%) |
1x (2.27%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Soupeři | 8x (18.18%) |
36x (81.82%) |
10x (22.73%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Celkem v zápase | 0x (0%) |
44x (100%) |
42x (95.45%) |
23x (52.27%) |
2x (4.55%) |
0x (0%) |
| X | Četnost |
| 1 | 6 (13.64%) |
| 2 | 0 (0%) |
| 3 | 0 (0%) |
| X | Četnost |
| 1 | 6 (13.64%) |
| 2 | 2 (4.55%) |
| 3 | 0 (0%) |