Sevilla FC - znak

Sevilla FC

Počet zápasů Výher Remíz Proher
38 12 (31.58%) 7 (18.42%) 19 (50%)

Poslední zápasy

La Liga 13.5.2026 19:00 Villarreal CF 2:3 Sevilla FC
La Liga 9.5.2026 16:15 Sevilla FC 2:1 RCD Espanyol
La Liga 4.5.2026 21:00 Sevilla FC 1:0 Real Sociedad de Fútbol
La Liga 26.4.2026 18:30 CA Osasuna 2:1 Sevilla FC
La Liga 23.4.2026 19:00 Levante UD 2:0 Sevilla FC
La Liga 11.4.2026 21:00 Sevilla FC 2:1 Club Atlético de Madrid
La Liga 5.4.2026 18:30 Real Oviedo SAD 1:0 Sevilla FC
La Liga 21.3.2026 21:00 Sevilla FC 0:2 Valencia CF
La Liga 15.3.2026 16:15 FC Barcelona 5:2 Sevilla FC
La Liga 8.3.2026 18:30 Sevilla FC 1:1 Rayo Vallecano de Madrid

Průměrné statistiky na zápas

Statistika Sevilla FC Soupeři Celkem
Branky 1.26 1.68 2.94
Branky v 1. poločase 0.53 0.76 1.29
xG 1.3 1.27 2.57
Střely 11.53 10.74 22.27
Střely na bránu 3.63 4.5 8.13
Rohy 4.76 4.61 9.37
Žluté karty 2.71 2.05 4.76
Červené karty 0.18 0.08 0.26
Fauly 14.32 12.66 26.98
Držení míče 51% 49% 100%

Počet zápasů s lepší statistikou

Branky Branky (1.pol) xG Střely Stř. na bránu Rohy ŽK ČK Fauly Držení míče
Více než soupeř 12
(31.58%)
8
(21.05%)
18
(47.37%)
21
(55.26%)
13
(34.21%)
15
(39.47%)
20
(52.63%)
5
(13.16%)
24
(63.16%)
21
(55.26%)
Soupeř více 19
(50%)
13
(34.21%)
20
(52.63%)
16
(42.11%)
23
(60.53%)
14
(36.84%)
9
(23.68%)
3
(7.89%)
13
(34.21%)
15
(39.47%)

Počet gólů v zápasech

0 1 2 3 4 5 6+
Sevilla FC 9x
(23.68%)
15x
(39.47%)
11x
(28.95%)
1x
(2.63%)
2x
(5.26%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Soupeři 6x
(15.79%)
11x
(28.95%)
14x
(36.84%)
4x
(10.53%)
2x
(5.26%)
1x
(2.63%)
0x
(0%)
Celkem v zápase 0x
(0%)
6x
(15.79%)
10x
(26.32%)
11x
(28.95%)
5x
(13.16%)
4x
(10.53%)
2x
(5.26%)
Sevilla FC dá gól 29x (76.32%)
Soupeř dá gól 32x (84.21%)
Oba týmy dají gól 23x (60.53%)
Oba týmy dají 2 a více gólů 7x (18.42%)

O kolik gólů se vyhrává/prohrává?

Výhra o X branek

X Četnost
1 9 (23.68%)
2 1 (2.63%)
3 1 (2.63%)
4+ 1 (2.63%)

Prohra o X branek

X Četnost
1 8 (21.05%)
2 7 (18.42%)
3 4 (10.53%)
4+ 0 (0%)

Kdy padají góly?

Poločas - konečný výsledek

Výhra - Výhra 4 (10.53%)
Výhra - remíza 3 (7.89%)
Výhra - prohra 1 (2.63%)
Remíza - výhra 8 (21.05%)
Remíza - remíza 1 (2.63%)
Remíza - prohra 8 (21.05%)
Prohra - výhra 0 (0%)
Prohra - remíza 3 (7.89%)
Prohra - prohra 10 (26.32%)

První vstřelený gól

Počet zápasů 15 (39.47%)
z toho výher 9 (60%)
z toho remíz 4 (26.67%)
z toho proher 2 (13.33%)

První inkasovaný gól

Počet zápasů 23 (60.53%)
z toho výher 3 (13.04%)
z toho remíz 3 (13.04%)
z toho proher 17 (73.91%)

Četnost výsledků

Vítězství

Skóre Počet
1:0 4
2:0 1
2:1 4
3:2 1
4:0 1
4:1 1

Remízy

Skóre Počet
1:1 4
2:2 3

Prohry

Skóre Počet
0:1 2
0:2 5
0:3 2
1:2 5
1:3 1
1:4 1
2:3 1
2:4 1
2:5 1

Statistika xG v zápasech

<1 1+ 2+ 3+ 4+ 5+
Sevilla FC 10x
(26.32%)
28x
(73.68%)
3x
(7.89%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Soupeři 11x
(28.95%)
27x
(71.05%)
4x
(10.53%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Celkem v zápase 0x
(0%)
38x
(100%)
31x
(81.58%)
9x
(23.68%)
0x
(0%)
0x
(0%)

xG lepší než soupeř o více než X:

X Četnost
1 4 (10.53%)
2 0 (0%)
3 0 (0%)

xG horší než soupeř o více než X:

X Četnost
1 2 (5.26%)
2 0 (0%)
3 0 (0%)