AS Excelsior - znak

AS Excelsior

Počet zápasů Výher Remíz Proher
34 12 (35.29%) 8 (23.53%) 14 (41.18%)

Poslední zápasy

Eredivisie 5.9.2026 21:00 Willem II Tilburg 0:3 AS Excelsior
Eredivisie 29.8.2026 16:30 AS Excelsior 2:1 Sparta Rotterdam
Eredivisie 15.8.2026 20:00 AS Excelsior 1:2 PSV Eindhoven
Eredivisie 7.8.2026 20:00 SC Cambuur 0:4 AS Excelsior
Eredivisie 17.5.2026 14:30 Sparta Rotterdam 2:3 AS Excelsior
Eredivisie 10.5.2026 16:45 AS Excelsior 1:1 FC Volendam
Eredivisie 2.5.2026 18:45 FC Groningen 2:3 AS Excelsior
Eredivisie 26.4.2026 12:15 AS Excelsior 5:0 FC Utrecht
Eredivisie 12.4.2026 14:30 PEC Zwolle 2:2 AS Excelsior
Eredivisie 4.4.2026 21:00 AS Excelsior 0:2 NEC Nijmegen

Průměrné statistiky na zápas

Statistika AS Excelsior Soupeři Celkem
Branky 1.47 1.41 2.88
Branky v 1. poločase 0.76 0.53 1.29
xG 1.41 1.58 2.99
Střely 12.76 14.15 26.91
Střely na bránu 4.38 4.85 9.23
Rohy 4.35 5.18 9.53
Žluté karty 1.24 1.35 2.59
Červené karty 0.06 0.09 0.15
Fauly 11.94 8.29 20.23
Držení míče 48.03% 51.97% 100%

Počet zápasů s lepší statistikou

Branky Branky (1.pol) xG Střely Stř. na bránu Rohy ŽK ČK Fauly Držení míče
Více než soupeř 12
(35.29%)
14
(41.18%)
11
(32.35%)
13
(38.24%)
8
(23.53%)
15
(44.12%)
10
(29.41%)
1
(2.94%)
28
(82.35%)
13
(38.24%)
Soupeř více 14
(41.18%)
8
(23.53%)
22
(64.71%)
20
(58.82%)
19
(55.88%)
18
(52.94%)
12
(35.29%)
2
(5.88%)
6
(17.65%)
18
(52.94%)

Počet gólů v zápasech

0 1 2 3 4 5 6+
AS Excelsior 6x
(17.65%)
14x
(41.18%)
9x
(26.47%)
3x
(8.82%)
1x
(2.94%)
1x
(2.94%)
0x
(0%)
Soupeři 7x
(20.59%)
9x
(26.47%)
17x
(50%)
0x
(0%)
0x
(0%)
1x
(2.94%)
0x
(0%)
Celkem v zápase 1x
(2.94%)
4x
(11.76%)
7x
(20.59%)
13x
(38.24%)
5x
(14.71%)
3x
(8.82%)
1x
(2.94%)
AS Excelsior dá gól 28x (82.35%)
Soupeř dá gól 27x (79.41%)
Oba týmy dají gól 22x (64.71%)
Oba týmy dají 2 a více gólů 6x (17.65%)

O kolik gólů se vyhrává/prohrává?

Výhra o X branek

X Četnost
1 8 (23.53%)
2 1 (2.94%)
3 1 (2.94%)
4+ 2 (5.88%)

Prohra o X branek

X Četnost
1 10 (29.41%)
2 3 (8.82%)
3 0 (0%)
4+ 1 (2.94%)

Kdy padají góly?

Poločas - konečný výsledek

Výhra - Výhra 10 (29.41%)
Výhra - remíza 0 (0%)
Výhra - prohra 4 (11.76%)
Remíza - výhra 2 (5.88%)
Remíza - remíza 5 (14.71%)
Remíza - prohra 5 (14.71%)
Prohra - výhra 0 (0%)
Prohra - remíza 3 (8.82%)
Prohra - prohra 5 (14.71%)

První vstřelený gól

Počet zápasů 16 (47.06%)
z toho výher 11 (68.75%)
z toho remíz 0 (0%)
z toho proher 5 (31.25%)

První inkasovaný gól

Počet zápasů 17 (50%)
z toho výher 1 (5.88%)
z toho remíz 7 (41.18%)
z toho proher 9 (52.94%)

Četnost výsledků

Vítězství

Skóre Počet
1:0 2
2:0 1
2:1 4
3:0 1
3:2 2
4:0 1
5:0 1

Remízy

Skóre Počet
0:0 1
1:1 3
2:2 4

Prohry

Skóre Počet
0:1 2
0:2 3
1:2 8
1:5 1

Statistika xG v zápasech

<1 1+ 2+ 3+ 4+ 5+
AS Excelsior 7x
(20.59%)
27x
(79.41%)
4x
(11.76%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Soupeři 4x
(11.76%)
30x
(88.24%)
8x
(23.53%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Celkem v zápase 0x
(0%)
34x
(100%)
33x
(97.06%)
17x
(50%)
1x
(2.94%)
0x
(0%)

xG lepší než soupeř o více než X:

X Četnost
1 3 (8.82%)
2 0 (0%)
3 0 (0%)

xG horší než soupeř o více než X:

X Četnost
1 4 (11.76%)
2 0 (0%)
3 0 (0%)