FC Barcelona - znak

FC Barcelona

Počet zápasů Výher Remíz Proher
35 30 (85.71%) 1 (2.86%) 4 (11.43%)

Poslední zápasy

La Liga 10.5.2026 21:00 FC Barcelona 2:0 Real Madrid CF
La Liga 2.5.2026 21:00 CA Osasuna 1:2 FC Barcelona
La Liga 25.4.2026 16:15 Getafe CF 0:2 FC Barcelona
La Liga 22.4.2026 21:30 FC Barcelona 1:0 RC Celta de Vigo
La Liga 11.4.2026 18:30 FC Barcelona 4:1 RCD Espanyol
La Liga 4.4.2026 21:00 Club Atlético de Madrid 1:2 FC Barcelona
La Liga 22.3.2026 14:00 FC Barcelona 1:0 Rayo Vallecano de Madrid
La Liga 15.3.2026 16:15 FC Barcelona 5:2 Sevilla FC
La Liga 7.3.2026 21:00 Athletic Club 0:1 FC Barcelona
La Liga 28.2.2026 16:15 FC Barcelona 4:1 Villarreal CF

Průměrné statistiky na zápas

Statistika FC Barcelona Soupeři Celkem
Branky 2.6 0.89 3.49
Branky v 1. poločase 1.23 0.54 1.77
xG 2.1 1.04 3.14
Střely 18.6 8.91 27.51
Střely na bránu 6.97 3.51 10.48
Rohy 6.97 4.31 11.28
Žluté karty 1.43 2.43 3.86
Červené karty 0.06 0.2 0.26
Fauly 9.54 11.89 21.43
Držení míče 68.54% 31.46% 100%

Počet zápasů s lepší statistikou

Branky Branky (1.pol) xG Střely Stř. na bránu Rohy ŽK ČK Fauly Držení míče
Více než soupeř 30
(85.71%)
20
(57.14%)
32
(91.43%)
31
(88.57%)
26
(74.29%)
26
(74.29%)
5
(14.29%)
2
(5.71%)
11
(31.43%)
34
(97.14%)
Soupeř více 4
(11.43%)
5
(14.29%)
3
(8.57%)
4
(11.43%)
5
(14.29%)
8
(22.86%)
24
(68.57%)
6
(17.14%)
23
(65.71%)
1
(2.86%)

Počet gólů v zápasech

0 1 2 3 4 5 6+
FC Barcelona 0x
(0%)
8x
(22.86%)
9x
(25.71%)
11x
(31.43%)
4x
(11.43%)
2x
(5.71%)
1x
(2.86%)
Soupeři 15x
(42.86%)
12x
(34.29%)
6x
(17.14%)
1x
(2.86%)
1x
(2.86%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Celkem v zápase 0x
(0%)
3x
(8.57%)
6x
(17.14%)
12x
(34.29%)
6x
(17.14%)
4x
(11.43%)
4x
(11.43%)
FC Barcelona dá gól 35x (100%)
Soupeř dá gól 20x (57.14%)
Oba týmy dají gól 20x (57.14%)
Oba týmy dají 2 a více gólů 4x (11.43%)

O kolik gólů se vyhrává/prohrává?

Výhra o X branek

X Četnost
1 8 (22.86%)
2 12 (34.29%)
3 8 (22.86%)
4+ 2 (5.71%)

Prohra o X branek

X Četnost
1 3 (8.57%)
2 0 (0%)
3 1 (2.86%)
4+ 0 (0%)

Kdy padají góly?

Poločas - konečný výsledek

Výhra - Výhra 19 (54.29%)
Výhra - remíza 1 (2.86%)
Výhra - prohra 0 (0%)
Remíza - výhra 9 (25.71%)
Remíza - remíza 0 (0%)
Remíza - prohra 1 (2.86%)
Prohra - výhra 2 (5.71%)
Prohra - remíza 0 (0%)
Prohra - prohra 3 (8.57%)

První vstřelený gól

Počet zápasů 25 (71.43%)
z toho výher 23 (92%)
z toho remíz 1 (4%)
z toho proher 1 (4%)

První inkasovaný gól

Počet zápasů 10 (28.57%)
z toho výher 7 (70%)
z toho remíz 0 (0%)
z toho proher 3 (30%)

Četnost výsledků

Vítězství

Skóre Počet
1:0 3
2:0 5
2:1 4
3:0 5
3:1 5
3:2 1
4:0 1
4:1 2
4:2 1
5:2 1
5:3 1
6:0 1

Remízy

Skóre Počet
1:1 1

Prohry

Skóre Počet
1:2 3
1:4 1

Statistika xG v zápasech

<1 1+ 2+ 3+ 4+ 5+
FC Barcelona 1x
(2.86%)
34x
(97.14%)
20x
(57.14%)
1x
(2.86%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Soupeři 19x
(54.29%)
16x
(45.71%)
1x
(2.86%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Celkem v zápase 0x
(0%)
35x
(100%)
33x
(94.29%)
21x
(60%)
2x
(5.71%)
0x
(0%)

xG lepší než soupeř o více než X:

X Četnost
1 18 (51.43%)
2 4 (11.43%)
3 0 (0%)

xG horší než soupeř o více než X:

X Četnost
1 0 (0%)
2 0 (0%)
3 0 (0%)

La Liga - bilance v aktuální sezóně

# Klub Z V R L Skóre Body Zápas doma Zápas venku
1 FC Barcelona 35 30 1 4 91:31 91 - -
2 Real Madrid CF 35 24 5 6 70:33 77 2:0 2:1
3 Villarreal CF 35 21 6 8 65:40 69 4:1 0:2
4 Club Atlético de Madrid 35 19 6 10 58:38 63 3:1 1:2
5 Real Betis Balompié 35 13 15 7 54:43 54 - 3:5
6 RC Celta de Vigo 36 13 11 12 51:47 50 1:0 2:4
7 Getafe CF 35 13 6 16 28:36 45 3:0 0:2
8 Real Sociedad de Fútbol 35 11 11 13 54:55 44 2:1 2:1
9 Athletic Club 35 13 5 17 40:51 44 4:0 0:1
10 Rayo Vallecano de Madrid 35 10 13 12 36:42 43 1:0 1:1
11 CA Osasuna 35 11 9 15 42:45 42 2:0 1:2
12 Valencia CF 35 11 9 15 38:50 42 6:0 -
13 Sevilla FC 35 11 7 17 43:56 40 5:2 4:1
14 Elche CF 35 9 12 14 46:54 39 3:1 1:3
15 RCD Mallorca 35 10 9 16 43:52 39 3:0 0:3
16 Girona FC 35 9 12 14 37:52 39 2:1 2:1
17 RCD Espanyol 35 10 9 16 38:53 39 4:1 0:2
18 Levante UD 36 10 9 17 44:59 39 3:0 2:3
19 Deportivo Alavés SAD 35 9 10 16 41:54 37 3:1 -
20 Real Oviedo SAD 35 6 11 18 26:54 29 3:0 1:3