Paris FC - znak

Paris FC

Počet zápasů Výher Remíz Proher
33 11 (33.33%) 12 (36.36%) 10 (30.3%)

Poslední zápasy

Ligue 1 30.8.2026 15:00 Paris FC 3:0 OGC Nice
Ligue 1 22.8.2026 20:45 ESTAC Troyes 0:0 Paris FC
Ligue 1 17.5.2026 21:00 Paris FC 2:1 Paris Saint-Germain
Ligue 1 10.5.2026 21:00 Stade Rennais FC 2:1 Paris FC
Ligue 1 3.5.2026 17:15 Paris FC 4:0 Stade Brestois 29
Ligue 1 26.4.2026 17:15 Paris FC 0:1 Lille OSC
Ligue 1 19.4.2026 17:15 FC Metz 1:3 Paris FC
Ligue 1 10.4.2026 19:00 Paris FC 4:1 AS Monaco FC
Ligue 1 5.4.2026 17:15 FC Lorient 1:1 Paris FC
Ligue 1 22.3.2026 17:15 Paris FC 3:2 Le Havre AC

Průměrné statistiky na zápas

Statistika Paris FC Soupeři Celkem
Branky 1.36 1.27 2.63
Branky v 1. poločase 0.61 0.52 1.13
xG 1.24 1.43 2.67
Střely 11.3 12.58 23.88
Střely na bránu 3.64 3.97 7.61
Rohy 3.94 5.61 9.55
Žluté karty 1.97 1.45 3.42
Červené karty 0.15 0.03 0.18
Fauly 10.79 10.61 21.4
Držení míče 50.3% 49.7% 100%

Počet zápasů s lepší statistikou

Branky Branky (1.pol) xG Střely Stř. na bránu Rohy ŽK ČK Fauly Držení míče
Více než soupeř 11
(33.33%)
9
(27.27%)
13
(39.39%)
14
(42.42%)
10
(30.3%)
12
(36.36%)
19
(57.58%)
4
(12.12%)
14
(42.42%)
19
(57.58%)
Soupeř více 10
(30.3%)
9
(27.27%)
20
(60.61%)
14
(42.42%)
14
(42.42%)
18
(54.55%)
10
(30.3%)
0
(0%)
17
(51.52%)
14
(42.42%)

Počet gólů v zápasech

0 1 2 3 4 5 6+
Paris FC 9x
(27.27%)
11x
(33.33%)
7x
(21.21%)
4x
(12.12%)
2x
(6.06%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Soupeři 10x
(30.3%)
12x
(36.36%)
6x
(18.18%)
3x
(9.09%)
1x
(3.03%)
1x
(3.03%)
0x
(0%)
Celkem v zápase 5x
(15.15%)
4x
(12.12%)
6x
(18.18%)
9x
(27.27%)
3x
(9.09%)
4x
(12.12%)
2x
(6.06%)
Paris FC dá gól 24x (72.73%)
Soupeř dá gól 23x (69.7%)
Oba týmy dají gól 19x (57.58%)
Oba týmy dají 2 a více gólů 5x (15.15%)

O kolik gólů se vyhrává/prohrává?

Výhra o X branek

X Četnost
1 6 (18.18%)
2 2 (6.06%)
3 2 (6.06%)
4+ 1 (3.03%)

Prohra o X branek

X Četnost
1 7 (21.21%)
2 1 (3.03%)
3 1 (3.03%)
4+ 1 (3.03%)

Kdy padají góly?

Poločas - konečný výsledek

Výhra - Výhra 8 (24.24%)
Výhra - remíza 1 (3.03%)
Výhra - prohra 0 (0%)
Remíza - výhra 3 (9.09%)
Remíza - remíza 8 (24.24%)
Remíza - prohra 4 (12.12%)
Prohra - výhra 0 (0%)
Prohra - remíza 3 (9.09%)
Prohra - prohra 6 (18.18%)

První vstřelený gól

Počet zápasů 15 (45.45%)
z toho výher 10 (66.67%)
z toho remíz 3 (20%)
z toho proher 2 (13.33%)

První inkasovaný gól

Počet zápasů 13 (39.39%)
z toho výher 1 (7.69%)
z toho remíz 4 (30.77%)
z toho proher 8 (61.54%)

Četnost výsledků

Vítězství

Skóre Počet
1:0 2
2:0 1
2:1 3
3:0 1
3:1 1
3:2 2
4:0 1
4:1 1

Remízy

Skóre Počet
0:0 5
1:1 5
2:2 1
3:3 1

Prohry

Skóre Počet
0:1 2
0:3 1
0:5 1
1:2 4
2:3 1
2:4 1

Statistika xG v zápasech

<1 1+ 2+ 3+ 4+ 5+
Paris FC 10x
(30.3%)
23x
(69.7%)
2x
(6.06%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Soupeři 5x
(15.15%)
28x
(84.85%)
6x
(18.18%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Celkem v zápase 0x
(0%)
33x
(100%)
30x
(90.91%)
10x
(30.3%)
0x
(0%)
0x
(0%)

xG lepší než soupeř o více než X:

X Četnost
1 2 (6.06%)
2 0 (0%)
3 0 (0%)

xG horší než soupeř o více než X:

X Četnost
1 4 (12.12%)
2 0 (0%)
3 0 (0%)