RC Lens - znak

RC Lens

Počet zápasů Výher Remíz Proher
33 21 (63.64%) 4 (12.12%) 8 (24.24%)

Poslední zápasy

Ligue 1 13.5.2026 21:00 RC Lens 0:2 Paris Saint-Germain
Ligue 1 8.5.2026 20:45 RC Lens 1:0 FC Nantes
Ligue 1 2.5.2026 21:05 OGC Nice 1:1 RC Lens
Ligue 1 24.4.2026 20:45 Stade Brestois 29 3:3 RC Lens
Ligue 1 17.4.2026 20:45 RC Lens 3:2 Toulouse FC
Ligue 1 4.4.2026 21:05 Lille OSC 3:0 RC Lens
Ligue 1 20.3.2026 20:45 RC Lens 5:1 Angers SCO
Ligue 1 14.3.2026 17:00 FC Lorient 2:1 RC Lens
Ligue 1 8.3.2026 15:00 RC Lens 3:0 FC Metz
Ligue 1 27.2.2026 20:45 RC Strasbourg 1:1 RC Lens

Průměrné statistiky na zápas

Statistika RC Lens Soupeři Celkem
Branky 1.88 1.06 2.94
Branky v 1. poločase 0.7 0.61 1.31
xG 1.8 1.22 3.02
Střely 16.48 10.91 27.39
Střely na bránu 5.61 3.45 9.06
Rohy 6.15 3.67 9.82
Žluté karty 1.79 1.97 3.76
Červené karty 0.15 0.18 0.33
Fauly 12.73 12.03 24.76
Držení míče 51.36% 48.64% 100%

Počet zápasů s lepší statistikou

Branky Branky (1.pol) xG Střely Stř. na bránu Rohy ŽK ČK Fauly Držení míče
Více než soupeř 21
(63.64%)
12
(36.36%)
22
(66.67%)
21
(63.64%)
24
(72.73%)
21
(63.64%)
11
(33.33%)
4
(12.12%)
15
(45.45%)
18
(54.55%)
Soupeř více 8
(24.24%)
10
(30.3%)
11
(33.33%)
12
(36.36%)
5
(15.15%)
8
(24.24%)
14
(42.42%)
5
(15.15%)
14
(42.42%)
14
(42.42%)

Počet gólů v zápasech

0 1 2 3 4 5 6+
RC Lens 6x
(18.18%)
8x
(24.24%)
8x
(24.24%)
8x
(24.24%)
1x
(3.03%)
2x
(6.06%)
0x
(0%)
Soupeři 11x
(33.33%)
13x
(39.39%)
5x
(15.15%)
4x
(12.12%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Celkem v zápase 1x
(3.03%)
5x
(15.15%)
6x
(18.18%)
12x
(36.36%)
3x
(9.09%)
4x
(12.12%)
2x
(6.06%)
RC Lens dá gól 27x (81.82%)
Soupeř dá gól 22x (66.67%)
Oba týmy dají gól 17x (51.52%)
Oba týmy dají 2 a více gólů 3x (9.09%)

O kolik gólů se vyhrává/prohrává?

Výhra o X branek

X Četnost
1 11 (33.33%)
2 3 (9.09%)
3 5 (15.15%)
4+ 2 (6.06%)

Prohra o X branek

X Četnost
1 3 (9.09%)
2 4 (12.12%)
3 1 (3.03%)
4+ 0 (0%)

Kdy padají góly?

Poločas - konečný výsledek

Výhra - Výhra 11 (33.33%)
Výhra - remíza 0 (0%)
Výhra - prohra 1 (3.03%)
Remíza - výhra 8 (24.24%)
Remíza - remíza 2 (6.06%)
Remíza - prohra 1 (3.03%)
Prohra - výhra 2 (6.06%)
Prohra - remíza 2 (6.06%)
Prohra - prohra 6 (18.18%)

První vstřelený gól

Počet zápasů 19 (57.58%)
z toho výher 17 (89.47%)
z toho remíz 1 (5.26%)
z toho proher 1 (5.26%)

První inkasovaný gól

Počet zápasů 13 (39.39%)
z toho výher 4 (30.77%)
z toho remíz 2 (15.38%)
z toho proher 7 (53.85%)

Četnost výsledků

Vítězství

Skóre Počet
1:0 4
2:0 1
2:1 6
3:0 4
3:1 2
3:2 1
4:1 1
5:0 1
5:1 1

Remízy

Skóre Počet
0:0 1
1:1 2
3:3 1

Prohry

Skóre Počet
0:1 1
0:2 3
0:3 1
1:2 1
1:3 1
2:3 1

Statistika xG v zápasech

<1 1+ 2+ 3+ 4+ 5+
RC Lens 4x
(12.12%)
29x
(87.88%)
12x
(36.36%)
1x
(3.03%)
1x
(3.03%)
0x
(0%)
Soupeři 12x
(36.36%)
21x
(63.64%)
1x
(3.03%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Celkem v zápase 0x
(0%)
33x
(100%)
33x
(100%)
13x
(39.39%)
3x
(9.09%)
0x
(0%)

xG lepší než soupeř o více než X:

X Četnost
1 11 (33.33%)
2 2 (6.06%)
3 1 (3.03%)

xG horší než soupeř o více než X:

X Četnost
1 2 (6.06%)
2 0 (0%)
3 0 (0%)

Ligue 1 - bilance v aktuální sezóně

# Klub Z V R L Skóre Body Zápas doma Zápas venku
1 Paris Saint-Germain 33 24 4 5 73:27 76 0:2 2:0
2 RC Lens 33 21 4 8 62:35 67 - -
3 Lille OSC 33 18 7 8 52:35 61 3:0 3:0
4 Olympique Lyonnais 33 18 6 9 53:36 60 0:1 -
5 Stade Rennais FC 33 17 8 8 58:47 59 3:1 0:0
6 Olympique de Marseille 33 17 5 11 60:44 56 2:1 3:1
7 AS Monaco FC 33 16 6 11 56:49 54 2:3 1:4
8 RC Strasbourg 33 14 8 11 53:43 50 1:0 1:1
9 FC Lorient 33 11 12 10 48:49 45 3:0 2:1
10 Toulouse FC 33 12 8 13 47:46 44 3:2 0:3
11 Paris FC 33 10 11 12 45:49 41 2:1 0:5
12 Stade Brestois 29 33 10 8 15 42:54 38 3:1 3:3
13 Angers SCO 33 9 8 16 28:47 35 5:1 1:2
14 Le Havre AC 33 6 14 13 30:44 32 1:0 1:2
15 AJ Auxerre 33 7 10 16 32:44 31 1:0 1:2
16 OGC Nice 33 7 10 16 37:60 31 2:0 1:1
17 FC Nantes 33 5 8 20 29:52 23 1:0 1:2
18 FC Metz 33 3 7 23 32:76 16 3:0 2:0