RC Lens - znak

RC Lens

Počet zápasů Výher Remíz Proher
34 22 (64.71%) 4 (11.76%) 8 (23.53%)

Poslední zápasy

Ligue 1 13.5.2026 21:00 RC Lens 0:2 Paris Saint-Germain
Ligue 1 8.5.2026 20:45 RC Lens 1:0 FC Nantes
Ligue 1 2.5.2026 21:05 OGC Nice 1:1 RC Lens
Ligue 1 24.4.2026 20:45 Stade Brestois 29 3:3 RC Lens
Ligue 1 17.4.2026 20:45 RC Lens 3:2 Toulouse FC
Ligue 1 4.4.2026 21:05 Lille OSC 3:0 RC Lens
Ligue 1 20.3.2026 20:45 RC Lens 5:1 Angers SCO
Ligue 1 14.3.2026 17:00 FC Lorient 2:1 RC Lens
Ligue 1 8.3.2026 15:00 RC Lens 3:0 FC Metz
Ligue 1 27.2.2026 20:45 RC Strasbourg 1:1 RC Lens

Průměrné statistiky na zápas

Statistika RC Lens Soupeři Celkem
Branky 1.94 1.03 2.97
Branky v 1. poločase 0.71 0.59 1.3
xG 1.8 1.21 3.01
Střely 16.79 10.82 27.61
Střely na bránu 5.65 3.44 9.09
Rohy 6.12 3.68 9.8
Žluté karty 1.76 1.94 3.7
Červené karty 0.15 0.21 0.36
Fauly 12.76 11.94 24.7
Držení míče 51.18% 48.82% 100%

Počet zápasů s lepší statistikou

Branky Branky (1.pol) xG Střely Stř. na bránu Rohy ŽK ČK Fauly Držení míče
Více než soupeř 22
(64.71%)
13
(38.24%)
23
(67.65%)
22
(64.71%)
25
(73.53%)
22
(64.71%)
11
(32.35%)
4
(11.76%)
16
(47.06%)
18
(52.94%)
Soupeř více 8
(23.53%)
10
(29.41%)
11
(32.35%)
12
(35.29%)
5
(14.71%)
8
(23.53%)
14
(41.18%)
6
(17.65%)
14
(41.18%)
15
(44.12%)

Počet gólů v zápasech

0 1 2 3 4 5 6+
RC Lens 6x
(17.65%)
8x
(23.53%)
8x
(23.53%)
8x
(23.53%)
2x
(5.88%)
2x
(5.88%)
0x
(0%)
Soupeři 12x
(35.29%)
13x
(38.24%)
5x
(14.71%)
4x
(11.76%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Celkem v zápase 1x
(2.94%)
5x
(14.71%)
6x
(17.65%)
12x
(35.29%)
4x
(11.76%)
4x
(11.76%)
2x
(5.88%)
RC Lens dá gól 28x (82.35%)
Soupeř dá gól 22x (64.71%)
Oba týmy dají gól 17x (50%)
Oba týmy dají 2 a více gólů 3x (8.82%)

O kolik gólů se vyhrává/prohrává?

Výhra o X branek

X Četnost
1 11 (32.35%)
2 3 (8.82%)
3 5 (14.71%)
4+ 3 (8.82%)

Prohra o X branek

X Četnost
1 3 (8.82%)
2 4 (11.76%)
3 1 (2.94%)
4+ 0 (0%)

Kdy padají góly?

Poločas - konečný výsledek

Výhra - Výhra 12 (35.29%)
Výhra - remíza 0 (0%)
Výhra - prohra 1 (2.94%)
Remíza - výhra 8 (23.53%)
Remíza - remíza 2 (5.88%)
Remíza - prohra 1 (2.94%)
Prohra - výhra 2 (5.88%)
Prohra - remíza 2 (5.88%)
Prohra - prohra 6 (17.65%)

První vstřelený gól

Počet zápasů 20 (58.82%)
z toho výher 18 (90%)
z toho remíz 1 (5%)
z toho proher 1 (5%)

První inkasovaný gól

Počet zápasů 13 (38.24%)
z toho výher 4 (30.77%)
z toho remíz 2 (15.38%)
z toho proher 7 (53.85%)

Četnost výsledků

Vítězství

Skóre Počet
1:0 4
2:0 1
2:1 6
3:0 4
3:1 2
3:2 1
4:0 1
4:1 1
5:0 1
5:1 1

Remízy

Skóre Počet
0:0 1
1:1 2
3:3 1

Prohry

Skóre Počet
0:1 1
0:2 3
0:3 1
1:2 1
1:3 1
2:3 1

Statistika xG v zápasech

<1 1+ 2+ 3+ 4+ 5+
RC Lens 4x
(11.76%)
30x
(88.24%)
13x
(38.24%)
1x
(2.94%)
1x
(2.94%)
0x
(0%)
Soupeři 13x
(38.24%)
21x
(61.76%)
1x
(2.94%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Celkem v zápase 0x
(0%)
34x
(100%)
34x
(100%)
13x
(38.24%)
3x
(8.82%)
0x
(0%)

xG lepší než soupeř o více než X:

X Četnost
1 12 (35.29%)
2 2 (5.88%)
3 1 (2.94%)

xG horší než soupeř o více než X:

X Četnost
1 2 (5.88%)
2 0 (0%)
3 0 (0%)