|
Tottenham Hotspur FC |
| Počet zápasů | Výher | Remíz | Proher |
|---|---|---|---|
| 51 | 15 (29.41%) | 14 (27.45%) | 22 (43.14%) |
| Premier League | 5.9.2026 | 16:00 | Nottingham Forest FC | 0:0 | Tottenham Hotspur FC |
| Premier League | 29.8.2026 | 18:30 | Tottenham Hotspur FC | 0:2 | Newcastle United FC |
| Premier League | 22.8.2026 | 18:30 | Brentford FC | 3:0 | Tottenham Hotspur FC |
| Premier League | 24.5.2026 | 17:00 | Tottenham Hotspur FC | 1:0 | Everton FC |
| Premier League | 19.5.2026 | 21:15 | Chelsea FC | 2:1 | Tottenham Hotspur FC |
| Premier League | 11.5.2026 | 21:00 | Tottenham Hotspur FC | 1:1 | Leeds United FC |
| Premier League | 3.5.2026 | 20:00 | Aston Villa FC | 1:2 | Tottenham Hotspur FC |
| Premier League | 25.4.2026 | 16:00 | Wolverhampton Wanderers FC | 0:1 | Tottenham Hotspur FC |
| Premier League | 18.4.2026 | 18:30 | Tottenham Hotspur FC | 2:2 | Brighton and Hove Albion FC |
| Premier League | 12.4.2026 | 15:00 | Sunderland AFC | 1:0 | Tottenham Hotspur FC |
| Statistika | Tottenham Hotspur FC | Soupeři | Celkem |
|---|---|---|---|
| Branky | 1.35 | 1.55 | 2.9 |
| Branky v 1. poločase | 0.53 | 0.76 | 1.29 |
| xG | 1.39 | 1.41 | 2.8 |
| Střely | 11.9 | 12.51 | 24.41 |
| Střely na bránu | 4.22 | 4.02 | 8.24 |
| Rohy | 5.55 | 4.61 | 10.16 |
| Žluté karty | 2.47 | 1.82 | 4.29 |
| Červené karty | 0.1 | 0.06 | 0.16 |
| Fauly | 11.92 | 10.76 | 22.68 |
| Držení míče | 50.35% | 49.65% | 100% |
| Branky | Branky (1.pol) | xG | Střely | Stř. na bránu | Rohy | ŽK | ČK | Fauly | Držení míče | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Více než soupeř | 15 (29.41%) |
12 (23.53%) |
30 (58.82%) |
25 (49.02%) |
27 (52.94%) |
25 (49.02%) |
28 (54.9%) |
4 (7.84%) |
29 (56.86%) |
28 (54.9%) |
| Soupeř více | 22 (43.14%) |
20 (39.22%) |
21 (41.18%) |
22 (43.14%) |
21 (41.18%) |
19 (37.25%) |
11 (21.57%) |
3 (5.88%) |
18 (35.29%) |
22 (43.14%) |
| 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Tottenham Hotspur FC | 11x (21.57%) |
19x (37.25%) |
14x (27.45%) |
6x (11.76%) |
1x (1.96%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Soupeři | 15x (29.41%) |
8x (15.69%) |
19x (37.25%) |
5x (9.8%) |
2x (3.92%) |
2x (3.92%) |
0x (0%) |
| Celkem v zápase | 3x (5.88%) |
6x (11.76%) |
10x (19.61%) |
17x (33.33%) |
9x (17.65%) |
4x (7.84%) |
2x (3.92%) |
| Tottenham Hotspur FC dá gól | 40x (78.43%) |
| Soupeř dá gól | 36x (70.59%) |
| Oba týmy dají gól | 28x (54.9%) |
| Oba týmy dají 2 a více gólů | 11x (21.57%) |
| X | Četnost |
| 1 | 7 (13.73%) |
| 2 | 3 (5.88%) |
| 3 | 4 (7.84%) |
| 4+ | 1 (1.96%) |
| X | Četnost |
| 1 | 11 (21.57%) |
| 2 | 5 (9.8%) |
| 3 | 6 (11.76%) |
| 4+ | 0 (0%) |
| Výhra - Výhra | 11 (21.57%) |
| Výhra - remíza | 1 (1.96%) |
| Výhra - prohra | 0 (0%) |
| Remíza - výhra | 4 (7.84%) |
| Remíza - remíza | 9 (17.65%) |
| Remíza - prohra | 6 (11.76%) |
| Prohra - výhra | 0 (0%) |
| Prohra - remíza | 4 (7.84%) |
| Prohra - prohra | 16 (31.37%) |
| Počet zápasů | 23 (45.1%) |
| z toho výher | 15 (65.22%) |
| z toho remíz | 4 (17.39%) |
| z toho proher | 4 (17.39%) |
| Počet zápasů | 25 (49.02%) |
| z toho výher | 0 (0%) |
| z toho remíz | 7 (28%) |
| z toho proher | 18 (72%) |
| Skóre | Počet |
|---|---|
| 1:0 | 4 |
| 2:0 | 3 |
| 2:1 | 2 |
| 3:0 | 4 |
| 3:2 | 1 |
| 4:0 | 1 |
| Skóre | Počet |
|---|---|
| 0:0 | 3 |
| 1:1 | 4 |
| 2:2 | 7 |
| Skóre | Počet |
|---|---|
| 0:1 | 2 |
| 0:2 | 3 |
| 0:3 | 3 |
| 1:2 | 8 |
| 1:3 | 1 |
| 1:4 | 2 |
| 2:3 | 1 |
| 2:5 | 1 |
| 3:5 | 1 |
| <1 | 1+ | 2+ | 3+ | 4+ | 5+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tottenham Hotspur FC | 9x (17.65%) |
42x (82.35%) |
4x (7.84%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Soupeři | 11x (21.57%) |
40x (78.43%) |
8x (15.69%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Celkem v zápase | 0x (0%) |
51x (100%) |
49x (96.08%) |
17x (33.33%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| X | Četnost |
| 1 | 3 (5.88%) |
| 2 | 0 (0%) |
| 3 | 0 (0%) |
| X | Četnost |
| 1 | 8 (15.69%) |
| 2 | 0 (0%) |
| 3 | 0 (0%) |