Vitória SC - znak

Vitória SC

Počet zápasů Výher Remíz Proher
32 12 (37.5%) 6 (18.75%) 14 (43.75%)

Poslední zápasy

Primeira Liga 4.5.2026 21:15 Sporting CP 5:1 Vitória SC
Primeira Liga 25.4.2026 21:30 Vitória SC 2:0 Rio Ave FC
Primeira Liga 18.4.2026 21:30 Gil Vicente FC 0:1 Vitória SC
Primeira Liga 11.4.2026 16:30 AVS Futebol SAD 1:1 Vitória SC
Primeira Liga 3.4.2026 19:00 Vitória SC 5:0 CD Tondela
Primeira Liga 21.3.2026 19:00 SL Benfica 3:0 Vitória SC
Primeira Liga 14.3.2026 16:30 Vitória SC 1:2 FC Famalicão
Primeira Liga 8.3.2026 21:30 CD Santa Clara 2:0 Vitória SC
Primeira Liga 28.2.2026 21:30 Vitória SC 1:1 Alverca
Primeira Liga 21.2.2026 21:30 SC Braga 3:2 Vitória SC

Průměrné statistiky na zápas

Statistika Vitória SC Soupeři Celkem
Branky 1.22 1.5 2.72
Branky v 1. poločase 0.53 0.72 1.25
xG 1.43 1.3 2.73
Střely 13.19 11.34 24.53
Střely na bránu 4 4.66 8.66
Rohy 4.34 3.84 8.18
Žluté karty 2.13 2.56 4.69
Červené karty 0.13 0.06 0.19
Fauly 14.66 14.75 29.41
Držení míče 50.47% 49.53% 100%

Počet zápasů s lepší statistikou

Branky Branky (1.pol) xG Střely Stř. na bránu Rohy ŽK ČK Fauly Držení míče
Více než soupeř 12
(37.5%)
6
(18.75%)
21
(65.63%)
21
(65.63%)
11
(34.38%)
15
(46.88%)
12
(37.5%)
3
(9.38%)
15
(46.88%)
17
(53.13%)
Soupeř více 14
(43.75%)
10
(31.25%)
11
(34.38%)
10
(31.25%)
15
(46.88%)
14
(43.75%)
16
(50%)
2
(6.25%)
15
(46.88%)
11
(34.38%)

Počet gólů v zápasech

0 1 2 3 4 5 6+
Vitória SC 10x
(31.25%)
11x
(34.38%)
8x
(25%)
1x
(3.13%)
1x
(3.13%)
1x
(3.13%)
0x
(0%)
Soupeři 10x
(31.25%)
8x
(25%)
6x
(18.75%)
5x
(15.63%)
2x
(6.25%)
1x
(3.13%)
0x
(0%)
Celkem v zápase 2x
(6.25%)
5x
(15.63%)
10x
(31.25%)
7x
(21.88%)
1x
(3.13%)
5x
(15.63%)
2x
(6.25%)
Vitória SC dá gól 22x (68.75%)
Soupeř dá gól 22x (68.75%)
Oba týmy dají gól 14x (43.75%)
Oba týmy dají 2 a více gólů 4x (12.5%)

O kolik gólů se vyhrává/prohrává?

Výhra o X branek

X Četnost
1 8 (25%)
2 2 (6.25%)
3 0 (0%)
4+ 2 (6.25%)

Prohra o X branek

X Četnost
1 4 (12.5%)
2 5 (15.63%)
3 4 (12.5%)
4+ 1 (3.13%)

Kdy padají góly?

Poločas - konečný výsledek

Výhra - Výhra 4 (12.5%)
Výhra - remíza 0 (0%)
Výhra - prohra 2 (6.25%)
Remíza - výhra 6 (18.75%)
Remíza - remíza 6 (18.75%)
Remíza - prohra 4 (12.5%)
Prohra - výhra 2 (6.25%)
Prohra - remíza 0 (0%)
Prohra - prohra 8 (25%)

První vstřelený gól

Počet zápasů 14 (43.75%)
z toho výher 9 (64.29%)
z toho remíz 3 (21.43%)
z toho proher 2 (14.29%)

První inkasovaný gól

Počet zápasů 16 (50%)
z toho výher 3 (18.75%)
z toho remíz 1 (6.25%)
z toho proher 12 (75%)

Četnost výsledků

Vítězství

Skóre Počet
1:0 4
2:0 2
2:1 3
3:2 1
4:0 1
5:0 1

Remízy

Skóre Počet
0:0 2
1:1 4

Prohry

Skóre Počet
0:1 1
0:2 4
0:3 3
1:2 1
1:4 1
1:5 1
2:3 2
2:4 1

Statistika xG v zápasech

<1 1+ 2+ 3+ 4+ 5+
Vitória SC 2x
(6.25%)
30x
(93.75%)
1x
(3.13%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Soupeři 10x
(31.25%)
22x
(68.75%)
2x
(6.25%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Celkem v zápase 0x
(0%)
32x
(100%)
30x
(93.75%)
11x
(34.38%)
0x
(0%)
0x
(0%)

xG lepší než soupeř o více než X:

X Četnost
1 2 (6.25%)
2 0 (0%)
3 0 (0%)

xG horší než soupeř o více než X:

X Četnost
1 2 (6.25%)
2 0 (0%)
3 0 (0%)

Primeira Liga - bilance v aktuální sezóně

# Klub Z V R L Skóre Body Zápas doma Zápas venku
1 FC Porto 33 27 4 2 65:18 85 0:1 3:0
2 Sporting CP 32 23 7 2 82:23 76 1:4 5:1
3 SL Benfica 32 22 10 0 69:22 76 0:3 3:0
4 SC Braga 32 16 9 7 60:32 57 1:1 3:2
5 FC Famalicão 32 14 10 8 41:29 52 1:2 2:0
6 Gil Vicente FC 32 13 11 8 46:32 50 0:0 0:1
7 Vitória SC 32 12 6 14 39:48 42 - -
8 Moreirense FC 32 12 6 14 37:47 42 1:0 2:0
9 GD Estoril Praia 33 10 9 14 53:54 39 3:2 4:2
10 Alverca 33 10 9 14 35:51 39 1:1 2:0
11 FC Arouca 32 10 6 16 41:62 36 1:1 3:2
12 Rio Ave FC 32 8 11 13 33:52 35 2:0 0:1
13 CD Santa Clara 32 8 9 15 30:40 33 2:1 2:0
14 CD Nacional 32 8 7 17 35:43 31 2:1 -
15 Estrela Amadora 32 6 10 16 36:54 28 2:1 0:2
16 Casa Pia AC 32 5 11 16 29:56 26 - 0:0
17 CD Tondela 32 5 10 17 24:52 25 5:0 0:1
18 AVS Futebol SAD 33 3 11 19 27:67 20 4:0 1:1