|
FC Hradec Králové |
| Počet zápasů | Výher | Remíz | Proher |
|---|---|---|---|
| 41 | 20 (48.78%) | 8 (19.51%) | 13 (31.71%) |
| Chance liga | 2.9.2026 | 18:00 | FC Zbrojovka Brno | 1:0 | FC Hradec Králové |
| Chance liga | 30.8.2026 | 15:00 | FC Slovan Liberec | 2:0 | FC Hradec Králové |
| Konferenční liga | 27.8.2026 | 19:00 | FC Hradec Králové | 1:2 | Panathinaikos FC |
| Konferenční liga | 20.8.2026 | 20:30 | Panathinaikos FC | 2:2 | FC Hradec Králové |
| Evropská liga | 13.8.2026 | 19:00 | Beşiktaş JK | 1:0 | FC Hradec Králové |
| Chance liga | 9.8.2026 | 17:00 | FC Hradec Králové | 2:1 | FC Baník Ostrava |
| Evropská liga | 6.8.2026 | 19:00 | FC Hradec Králové | 0:1 | Beşiktaş JK |
| Chance liga | 2.8.2026 | 17:30 | Bohemians Praha 1905 | 0:0 | FC Hradec Králové |
| Evropská liga | 30.7.2026 | 19:00 | FC Hradec Králové | 3:1 | Tromsø IL |
| Chance liga | 26.7.2026 | 20:00 | FC Hradec Králové | 2:1 | FK Pardubice |
| Statistika | FC Hradec Králové | Soupeři | Celkem |
|---|---|---|---|
| Branky | 1.37 | 1.02 | 2.39 |
| Branky v 1. poločase | 0.56 | 0.39 | 0.95 |
| xG | 1.32 | 1.69 | 3.01 |
| Střely | 10.59 | 15.07 | 25.66 |
| Střely na bránu | 4.15 | 4.49 | 8.64 |
| Rohy | 4.15 | 5.41 | 9.56 |
| Žluté karty | 1.49 | 1.68 | 3.17 |
| Červené karty | 0.07 | 0.1 | 0.17 |
| Fauly | 11.44 | 11.22 | 22.66 |
| Držení míče | 48.15% | 51.85% | 100% |
| Branky | Branky (1.pol) | xG | Střely | Stř. na bránu | Rohy | ŽK | ČK | Fauly | Držení míče | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Více než soupeř | 20 (48.78%) |
12 (29.27%) |
12 (29.27%) |
10 (24.39%) |
17 (41.46%) |
15 (36.59%) |
10 (24.39%) |
3 (7.32%) |
19 (46.34%) |
16 (39.02%) |
| Soupeř více | 13 (31.71%) |
6 (14.63%) |
29 (70.73%) |
30 (73.17%) |
21 (51.22%) |
25 (60.98%) |
17 (41.46%) |
3 (7.32%) |
17 (41.46%) |
25 (60.98%) |
| 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| FC Hradec Králové | 12x (29.27%) |
11x (26.83%) |
10x (24.39%) |
7x (17.07%) |
1x (2.44%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Soupeři | 15x (36.59%) |
16x (39.02%) |
5x (12.2%) |
4x (9.76%) |
1x (2.44%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Celkem v zápase | 4x (9.76%) |
11x (26.83%) |
6x (14.63%) |
11x (26.83%) |
6x (14.63%) |
1x (2.44%) |
2x (4.88%) |
| FC Hradec Králové dá gól | 29x (70.73%) |
| Soupeř dá gól | 26x (63.41%) |
| Oba týmy dají gól | 18x (43.9%) |
| Oba týmy dají 2 a více gólů | 4x (9.76%) |
| X | Četnost |
| 1 | 12 (29.27%) |
| 2 | 5 (12.2%) |
| 3 | 2 (4.88%) |
| 4+ | 1 (2.44%) |
| X | Četnost |
| 1 | 9 (21.95%) |
| 2 | 3 (7.32%) |
| 3 | 1 (2.44%) |
| 4+ | 0 (0%) |
| Výhra - Výhra | 10 (24.39%) |
| Výhra - remíza | 1 (2.44%) |
| Výhra - prohra | 1 (2.44%) |
| Remíza - výhra | 10 (24.39%) |
| Remíza - remíza | 6 (14.63%) |
| Remíza - prohra | 7 (17.07%) |
| Prohra - výhra | 0 (0%) |
| Prohra - remíza | 1 (2.44%) |
| Prohra - prohra | 5 (12.2%) |
| Počet zápasů | 23 (56.1%) |
| z toho výher | 16 (69.57%) |
| z toho remíz | 2 (8.7%) |
| z toho proher | 5 (21.74%) |
| Počet zápasů | 14 (34.15%) |
| z toho výher | 4 (28.57%) |
| z toho remíz | 2 (14.29%) |
| z toho proher | 8 (57.14%) |
| Skóre | Počet |
|---|---|
| 1:0 | 6 |
| 2:0 | 2 |
| 2:1 | 6 |
| 3:0 | 2 |
| 3:1 | 3 |
| 4:0 | 1 |
| Skóre | Počet |
|---|---|
| 0:0 | 4 |
| 1:1 | 2 |
| 2:2 | 1 |
| 3:3 | 1 |
| Skóre | Počet |
|---|---|
| 0:1 | 5 |
| 0:2 | 2 |
| 0:3 | 1 |
| 1:2 | 2 |
| 1:3 | 1 |
| 2:3 | 1 |
| 3:4 | 1 |
| <1 | 1+ | 2+ | 3+ | 4+ | 5+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| FC Hradec Králové | 10x (24.39%) |
31x (75.61%) |
4x (9.76%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Soupeři | 5x (12.2%) |
36x (87.8%) |
14x (34.15%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Celkem v zápase | 0x (0%) |
41x (100%) |
39x (95.12%) |
20x (48.78%) |
4x (9.76%) |
0x (0%) |
| X | Četnost |
| 1 | 1 (2.44%) |
| 2 | 0 (0%) |
| 3 | 0 (0%) |
| X | Četnost |
| 1 | 10 (24.39%) |
| 2 | 0 (0%) |
| 3 | 0 (0%) |