|
SK Slavia Praha |
| Počet zápasů | Výher | Remíz | Proher |
|---|---|---|---|
| 45 | 26 (57.78%) | 12 (26.67%) | 7 (15.56%) |
| Chance liga | 5.9.2026 | 15:00 | SK Slavia Praha | 4:0 | FC Zbrojovka Brno |
| Chance liga | 30.8.2026 | 20:00 | AC Sparta Praha | 0:3 | SK Slavia Praha |
| Chance liga | 22.8.2026 | 20:00 | SK Slavia Praha | 2:2 | Bohemians Praha 1905 |
| Chance liga | 16.8.2026 | 20:00 | FC Slovan Liberec | 1:1 | SK Slavia Praha |
| Chance liga | 9.8.2026 | 15:00 | SK Slavia Praha | 2:1 | FK Pardubice |
| Chance liga | 1.8.2026 | 17:00 | FC Baník Ostrava | 0:4 | SK Slavia Praha |
| Chance liga | 26.7.2026 | 15:00 | SK Slavia Praha | 5:1 | 1. FC Slovácko |
| Chance liga | 24.5.2026 | 14:00 | SK Slavia Praha | 3:0 | FC Viktoria Plzeň |
| Chance liga | 17.5.2026 | 17:00 | FC Hradec Králové | 3:1 | SK Slavia Praha |
| Chance liga | 13.5.2026 | 20:00 | SK Slavia Praha | 5:1 | FK Jablonec |
| Statistika | SK Slavia Praha | Soupeři | Celkem |
|---|---|---|---|
| Branky | 2.09 | 1.13 | 3.22 |
| Branky v 1. poločase | 1.09 | 0.47 | 1.56 |
| xG | 1.82 | 1.35 | 3.17 |
| Střely | 15.87 | 11.47 | 27.34 |
| Střely na bránu | 5.62 | 3.98 | 9.6 |
| Rohy | 5.82 | 4.76 | 10.58 |
| Žluté karty | 1.76 | 2.24 | 4 |
| Červené karty | 0.2 | 0.09 | 0.29 |
| Fauly | 14.2 | 12.96 | 27.16 |
| Držení míče | 53.04% | 46.96% | 100% |
| Branky | Branky (1.pol) | xG | Střely | Stř. na bránu | Rohy | ŽK | ČK | Fauly | Držení míče | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Více než soupeř | 26 (57.78%) |
20 (44.44%) |
28 (62.22%) |
29 (64.44%) |
31 (68.89%) |
25 (55.56%) |
12 (26.67%) |
6 (13.33%) |
25 (55.56%) |
27 (60%) |
| Soupeř více | 7 (15.56%) |
7 (15.56%) |
16 (35.56%) |
16 (35.56%) |
10 (22.22%) |
17 (37.78%) |
23 (51.11%) |
3 (6.67%) |
16 (35.56%) |
18 (40%) |
| 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| SK Slavia Praha | 8x (17.78%) |
8x (17.78%) |
12x (26.67%) |
9x (20%) |
5x (11.11%) |
3x (6.67%) |
0x (0%) |
| Soupeři | 17x (37.78%) |
15x (33.33%) |
5x (11.11%) |
6x (13.33%) |
2x (4.44%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Celkem v zápase | 5x (11.11%) |
1x (2.22%) |
8x (17.78%) |
11x (24.44%) |
13x (28.89%) |
2x (4.44%) |
5x (11.11%) |
| SK Slavia Praha dá gól | 37x (82.22%) |
| Soupeř dá gól | 28x (62.22%) |
| Oba týmy dají gól | 25x (55.56%) |
| Oba týmy dají 2 a více gólů | 7x (15.56%) |
| X | Četnost |
| 1 | 7 (15.56%) |
| 2 | 10 (22.22%) |
| 3 | 3 (6.67%) |
| 4+ | 6 (13.33%) |
| X | Četnost |
| 1 | 1 (2.22%) |
| 2 | 2 (4.44%) |
| 3 | 4 (8.89%) |
| 4+ | 0 (0%) |
| Výhra - Výhra | 16 (35.56%) |
| Výhra - remíza | 4 (8.89%) |
| Výhra - prohra | 0 (0%) |
| Remíza - výhra | 8 (17.78%) |
| Remíza - remíza | 7 (15.56%) |
| Remíza - prohra | 3 (6.67%) |
| Prohra - výhra | 2 (4.44%) |
| Prohra - remíza | 1 (2.22%) |
| Prohra - prohra | 4 (8.89%) |
| Počet zápasů | 30 (66.67%) |
| z toho výher | 22 (73.33%) |
| z toho remíz | 6 (20%) |
| z toho proher | 2 (6.67%) |
| Počet zápasů | 10 (22.22%) |
| z toho výher | 4 (40%) |
| z toho remíz | 1 (10%) |
| z toho proher | 5 (50%) |
| Skóre | Počet |
|---|---|
| 1:0 | 1 |
| 2:0 | 4 |
| 2:1 | 4 |
| 3:0 | 3 |
| 3:1 | 5 |
| 3:2 | 1 |
| 4:0 | 4 |
| 4:3 | 1 |
| 5:1 | 2 |
| 5:3 | 1 |
| Skóre | Počet |
|---|---|
| 0:0 | 5 |
| 1:1 | 4 |
| 2:2 | 3 |
| Skóre | Počet |
|---|---|
| 0:3 | 3 |
| 1:2 | 1 |
| 1:3 | 1 |
| 1:4 | 1 |
| 2:4 | 1 |
| <1 | 1+ | 2+ | 3+ | 4+ | 5+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| SK Slavia Praha | 3x (6.67%) |
42x (93.33%) |
15x (33.33%) |
2x (4.44%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Soupeři | 17x (37.78%) |
28x (62.22%) |
8x (17.78%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Celkem v zápase | 0x (0%) |
45x (100%) |
45x (100%) |
25x (55.56%) |
4x (8.89%) |
0x (0%) |
| X | Četnost |
| 1 | 15 (33.33%) |
| 2 | 2 (4.44%) |
| 3 | 0 (0%) |
| X | Četnost |
| 1 | 3 (6.67%) |
| 2 | 0 (0%) |
| 3 | 0 (0%) |