|
Sporting CP |
| Počet zápasů | Výher | Remíz | Proher |
|---|---|---|---|
| 54 | 34 (62.96%) | 12 (22.22%) | 8 (14.81%) |
| Primeira Liga | 11.5.2026 | 21:15 | Rio Ave FC | 1:4 | Sporting CP |
| Primeira Liga | 4.5.2026 | 21:15 | Sporting CP | 5:1 | Vitória SC |
| Primeira Liga | 29.4.2026 | 21:15 | Sporting CP | 2:2 | CD Tondela |
| Primeira Liga | 26.4.2026 | 21:30 | AVS Futebol SAD | 1:1 | Sporting CP |
| Taça de Portugal | 22.4.2026 | 21:45 | FC Porto | 0:0 | Sporting CP |
| Primeira Liga | 19.4.2026 | 19:15 | Sporting CP | 1:2 | SL Benfica |
| Liga mistrů | 15.4.2026 | 21:00 | Arsenal FC | 0:0 | Sporting CP |
| Primeira Liga | 11.4.2026 | 21:30 | Estrela Amadora | 0:1 | Sporting CP |
| Liga mistrů | 7.4.2026 | 21:00 | Sporting CP | 0:1 | Arsenal FC |
| Primeira Liga | 3.4.2026 | 21:30 | Sporting CP | 4:2 | CD Santa Clara |
| Statistika | Sporting CP | Soupeři | Celkem |
|---|---|---|---|
| Branky | 2.28 | 0.89 | 3.17 |
| Branky v 1. poločase | 0.87 | 0.3 | 1.17 |
| xG | 1.87 | 1.16 | 3.03 |
| Střely | 16.31 | 10.11 | 26.42 |
| Střely na bránu | 6.33 | 3.41 | 9.74 |
| Rohy | 6.31 | 3.81 | 10.12 |
| Žluté karty | 2.24 | 2.61 | 4.85 |
| Červené karty | 0.07 | 0.28 | 0.35 |
| Fauly | 11.91 | 14.17 | 26.08 |
| Držení míče | 58.46% | 41.54% | 100% |
| Branky | Branky (1.pol) | xG | Střely | Stř. na bránu | Rohy | ŽK | ČK | Fauly | Držení míče | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Více než soupeř | 34 (62.96%) |
24 (44.44%) |
43 (79.63%) |
42 (77.78%) |
39 (72.22%) |
34 (62.96%) |
15 (27.78%) |
1 (1.85%) |
16 (29.63%) |
44 (81.48%) |
| Soupeř více | 8 (14.81%) |
6 (11.11%) |
11 (20.37%) |
10 (18.52%) |
12 (22.22%) |
19 (35.19%) |
27 (50%) |
10 (18.52%) |
34 (62.96%) |
7 (12.96%) |
| 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sporting CP | 5x (9.26%) |
16x (29.63%) |
12x (22.22%) |
8x (14.81%) |
8x (14.81%) |
3x (5.56%) |
2x (3.7%) |
| Soupeři | 20x (37.04%) |
22x (40.74%) |
10x (18.52%) |
2x (3.7%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Celkem v zápase | 2x (3.7%) |
6x (11.11%) |
10x (18.52%) |
17x (31.48%) |
6x (11.11%) |
8x (14.81%) |
5x (9.26%) |
| Sporting CP dá gól | 49x (90.74%) |
| Soupeř dá gól | 34x (62.96%) |
| Oba týmy dají gól | 31x (57.41%) |
| Oba týmy dají 2 a více gólů | 6x (11.11%) |
| X | Četnost |
| 1 | 12 (22.22%) |
| 2 | 4 (7.41%) |
| 3 | 11 (20.37%) |
| 4+ | 7 (12.96%) |
| X | Četnost |
| 1 | 6 (11.11%) |
| 2 | 1 (1.85%) |
| 3 | 1 (1.85%) |
| 4+ | 0 (0%) |
| Výhra - Výhra | 20 (37.04%) |
| Výhra - remíza | 3 (5.56%) |
| Výhra - prohra | 1 (1.85%) |
| Remíza - výhra | 11 (20.37%) |
| Remíza - remíza | 9 (16.67%) |
| Remíza - prohra | 4 (7.41%) |
| Prohra - výhra | 3 (5.56%) |
| Prohra - remíza | 0 (0%) |
| Prohra - prohra | 3 (5.56%) |
| Počet zápasů | 36 (66.67%) |
| z toho výher | 26 (72.22%) |
| z toho remíz | 8 (22.22%) |
| z toho proher | 2 (5.56%) |
| Počet zápasů | 16 (29.63%) |
| z toho výher | 8 (50%) |
| z toho remíz | 2 (12.5%) |
| z toho proher | 6 (37.5%) |
| Skóre | Počet |
|---|---|
| 1:0 | 4 |
| 2:0 | 3 |
| 2:1 | 6 |
| 3:0 | 6 |
| 3:2 | 2 |
| 4:0 | 2 |
| 4:1 | 5 |
| 4:2 | 1 |
| 5:0 | 1 |
| 5:1 | 2 |
| 6:0 | 2 |
| Skóre | Počet |
|---|---|
| 0:0 | 2 |
| 1:1 | 7 |
| 2:2 | 3 |
| Skóre | Počet |
|---|---|
| 0:1 | 2 |
| 0:3 | 1 |
| 1:2 | 4 |
| 1:3 | 1 |
| <1 | 1+ | 2+ | 3+ | 4+ | 5+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Sporting CP | 5x (9.26%) |
49x (90.74%) |
22x (40.74%) |
5x (9.26%) |
1x (1.85%) |
0x (0%) |
| Soupeři | 22x (40.74%) |
32x (59.26%) |
5x (9.26%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Celkem v zápase | 0x (0%) |
54x (100%) |
52x (96.3%) |
26x (48.15%) |
4x (7.41%) |
1x (1.85%) |
| X | Četnost |
| 1 | 22 (40.74%) |
| 2 | 9 (16.67%) |
| 3 | 1 (1.85%) |
| X | Četnost |
| 1 | 4 (7.41%) |
| 2 | 1 (1.85%) |
| 3 | 0 (0%) |