|
Sporting CP |
| Počet zápasů | Výher | Remíz | Proher |
|---|---|---|---|
| 33 | 24 (72.73%) | 7 (21.21%) | 2 (6.06%) |
| Primeira Liga | 11.5.2026 | 21:15 | Rio Ave FC | 1:4 | Sporting CP |
| Primeira Liga | 4.5.2026 | 21:15 | Sporting CP | 5:1 | Vitória SC |
| Primeira Liga | 29.4.2026 | 21:15 | Sporting CP | 2:2 | CD Tondela |
| Primeira Liga | 26.4.2026 | 21:30 | AVS Futebol SAD | 1:1 | Sporting CP |
| Primeira Liga | 19.4.2026 | 19:15 | Sporting CP | 1:2 | SL Benfica |
| Primeira Liga | 11.4.2026 | 21:30 | Estrela Amadora | 0:1 | Sporting CP |
| Primeira Liga | 3.4.2026 | 21:30 | Sporting CP | 4:2 | CD Santa Clara |
| Primeira Liga | 22.3.2026 | 19:00 | Alverca | 1:4 | Sporting CP |
| Primeira Liga | 7.3.2026 | 19:00 | SC Braga | 2:2 | Sporting CP |
| Primeira Liga | 27.2.2026 | 21:45 | Sporting CP | 3:0 | GD Estoril Praia |
| Statistika | Sporting CP | Soupeři | Celkem |
|---|---|---|---|
| Branky | 2.61 | 0.73 | 3.34 |
| Branky v 1. poločase | 1.09 | 0.24 | 1.33 |
| xG | 2.03 | 1 | 3.03 |
| Střely | 17.67 | 8.76 | 26.43 |
| Střely na bránu | 6.88 | 3.03 | 9.91 |
| Rohy | 6.88 | 3.12 | 10 |
| Žluté karty | 2.18 | 2.64 | 4.82 |
| Červené karty | 0.12 | 0.33 | 0.45 |
| Fauly | 12.15 | 13.58 | 25.73 |
| Držení míče | 61.85% | 38.15% | 100% |
| Branky | Branky (1.pol) | xG | Střely | Stř. na bránu | Rohy | ŽK | ČK | Fauly | Držení míče | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Více než soupeř | 24 (72.73%) |
18 (54.55%) |
29 (87.88%) |
29 (87.88%) |
26 (78.79%) |
23 (69.7%) |
9 (27.27%) |
1 (3.03%) |
10 (30.3%) |
31 (93.94%) |
| Soupeř více | 2 (6.06%) |
2 (6.06%) |
4 (12.12%) |
3 (9.09%) |
6 (18.18%) |
9 (27.27%) |
16 (48.48%) |
7 (21.21%) |
19 (57.58%) |
2 (6.06%) |
| 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sporting CP | 0x (0%) |
10x (30.3%) |
8x (24.24%) |
5x (15.15%) |
7x (21.21%) |
1x (3.03%) |
2x (6.06%) |
| Soupeři | 14x (42.42%) |
14x (42.42%) |
5x (15.15%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Celkem v zápase | 0x (0%) |
3x (9.09%) |
7x (21.21%) |
11x (33.33%) |
4x (12.12%) |
4x (12.12%) |
4x (12.12%) |
| Sporting CP dá gól | 33x (100%) |
| Soupeř dá gól | 19x (57.58%) |
| Oba týmy dají gól | 19x (57.58%) |
| Oba týmy dají 2 a více gólů | 3x (9.09%) |
| X | Četnost |
| 1 | 7 (21.21%) |
| 2 | 3 (9.09%) |
| 3 | 9 (27.27%) |
| 4+ | 5 (15.15%) |
| X | Četnost |
| 1 | 2 (6.06%) |
| 2 | 0 (0%) |
| 3 | 0 (0%) |
| 4+ | 0 (0%) |
| Výhra - Výhra | 15 (45.45%) |
| Výhra - remíza | 3 (9.09%) |
| Výhra - prohra | 0 (0%) |
| Remíza - výhra | 8 (24.24%) |
| Remíza - remíza | 4 (12.12%) |
| Remíza - prohra | 1 (3.03%) |
| Prohra - výhra | 1 (3.03%) |
| Prohra - remíza | 0 (0%) |
| Prohra - prohra | 1 (3.03%) |
| Počet zápasů | 25 (75.76%) |
| z toho výher | 19 (76%) |
| z toho remíz | 6 (24%) |
| z toho proher | 0 (0%) |
| Počet zápasů | 8 (24.24%) |
| z toho výher | 5 (62.5%) |
| z toho remíz | 1 (12.5%) |
| z toho proher | 2 (25%) |
| Skóre | Počet |
|---|---|
| 1:0 | 3 |
| 2:0 | 2 |
| 2:1 | 4 |
| 3:0 | 5 |
| 4:0 | 2 |
| 4:1 | 4 |
| 4:2 | 1 |
| 5:1 | 1 |
| 6:0 | 2 |
| Skóre | Počet |
|---|---|
| 1:1 | 5 |
| 2:2 | 2 |
| Skóre | Počet |
|---|---|
| 1:2 | 2 |
| <1 | 1+ | 2+ | 3+ | 4+ | 5+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Sporting CP | 1x (3.03%) |
32x (96.97%) |
15x (45.45%) |
3x (9.09%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Soupeři | 18x (54.55%) |
15x (45.45%) |
1x (3.03%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Celkem v zápase | 0x (0%) |
33x (100%) |
31x (93.94%) |
18x (54.55%) |
1x (3.03%) |
0x (0%) |
| X | Četnost |
| 1 | 17 (51.52%) |
| 2 | 8 (24.24%) |
| 3 | 0 (0%) |
| X | Četnost |
| 1 | 0 (0%) |
| 2 | 0 (0%) |
| 3 | 0 (0%) |
| # | Klub | Z | V | R | L | Skóre | Body | Zápas doma | Zápas venku |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | FC Porto | 33 | 27 | 4 | 2 | 65:18 | 85 | 1:2 | 1:1 |
| 2 | Sporting CP | 33 | 24 | 7 | 2 | 86:24 | 79 | - | - |
| 3 | SL Benfica | 33 | 22 | 11 | 0 | 71:24 | 77 | 1:2 | 1:1 |
| 4 | SC Braga | 33 | 16 | 10 | 7 | 62:34 | 58 | 1:1 | 2:2 |
| 5 | FC Famalicão | 33 | 14 | 11 | 8 | 41:29 | 53 | 1:0 | 1:2 |
| 6 | Gil Vicente FC | 33 | 13 | 11 | 9 | 47:35 | 50 | - | 1:1 |
| 7 | Vitória SC | 33 | 12 | 6 | 15 | 39:49 | 42 | 5:1 | 1:4 |
| 8 | Moreirense FC | 33 | 12 | 6 | 15 | 37:49 | 42 | 3:0 | 0:3 |
| 9 | GD Estoril Praia | 33 | 10 | 9 | 14 | 53:54 | 39 | 3:0 | 0:1 |
| 10 | Alverca | 33 | 10 | 9 | 14 | 35:51 | 39 | 2:0 | 1:4 |
| 11 | FC Arouca | 33 | 11 | 6 | 16 | 44:63 | 39 | 6:0 | 1:2 |
| 12 | CD Santa Clara | 33 | 9 | 9 | 15 | 32:40 | 36 | 4:2 | 1:2 |
| 13 | Rio Ave FC | 33 | 8 | 11 | 14 | 34:56 | 35 | 4:0 | 1:4 |
| 14 | CD Nacional | 33 | 8 | 7 | 18 | 35:45 | 31 | 2:1 | 1:4 |
| 15 | Estrela Amadora | 33 | 6 | 11 | 16 | 36:54 | 29 | 4:0 | 0:1 |
| 16 | Casa Pia AC | 33 | 6 | 11 | 16 | 30:56 | 29 | 3:0 | 0:2 |
| 17 | CD Tondela | 33 | 6 | 10 | 17 | 26:52 | 28 | 2:2 | 0:3 |
| 18 | AVS Futebol SAD | 33 | 3 | 11 | 19 | 27:67 | 20 | 6:0 | 1:1 |