SL Benfica - znak

SL Benfica

Počet zápasů Výher Remíz Proher
54 31 (57.41%) 13 (24.07%) 10 (18.52%)

Poslední zápasy

Primeira Liga 31.8.2026 21:15 SL Benfica 2:1 GD Estoril Praia
Evropská liga 27.8.2026 20:00 Aarhus Gymnastikforening 1:3 SL Benfica
Evropská liga 20.8.2026 21:00 SL Benfica 3:1 Aarhus Gymnastikforening
Primeira Liga 17.8.2026 21:15 Casa Pia AC 0:7 SL Benfica
Evropská liga 13.8.2026 20:45 Heart of Midlothian FC 1:1 SL Benfica
Primeira Liga 9.8.2026 21:30 SL Benfica 2:2 Academico de Viseu FC
Evropská liga 6.8.2026 21:00 SL Benfica 6:1 Heart of Midlothian FC
Evropská liga 30.7.2026 21:00 SL Benfica 5:0 FC St. Gallen 1879
Evropská liga 23.7.2026 20:00 FC St. Gallen 1879 2:1 SL Benfica
Primeira Liga 16.5.2026 21:30 GD Estoril Praia 1:3 SL Benfica

Průměrné statistiky na zápas

Statistika SL Benfica Soupeři Celkem
Branky 2.13 0.96 3.09
Branky v 1. poločase 1.04 0.37 1.41
xG 1.96 1.06 3.02
Střely 17.31 9.28 26.59
Střely na bránu 6.19 3.33 9.52
Rohy 6.89 3.09 9.98
Žluté karty 1.61 2.61 4.22
Červené karty 0.11 0.2 0.31
Fauly 10.56 14.83 25.39
Držení míče 56.61% 43.39% 100%

Počet zápasů s lepší statistikou

Branky Branky (1.pol) xG Střely Stř. na bránu Rohy ŽK ČK Fauly Držení míče
Více než soupeř 31
(57.41%)
31
(57.41%)
43
(79.63%)
43
(79.63%)
38
(70.37%)
40
(74.07%)
8
(14.81%)
4
(7.41%)
6
(11.11%)
39
(72.22%)
Soupeř více 10
(18.52%)
7
(12.96%)
10
(18.52%)
10
(18.52%)
13
(24.07%)
12
(22.22%)
31
(57.41%)
9
(16.67%)
44
(81.48%)
15
(27.78%)

Počet gólů v zápasech

0 1 2 3 4 5 6+
SL Benfica 8x
(14.81%)
9x
(16.67%)
20x
(37.04%)
9x
(16.67%)
4x
(7.41%)
2x
(3.7%)
2x
(3.7%)
Soupeři 18x
(33.33%)
23x
(42.59%)
10x
(18.52%)
3x
(5.56%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Celkem v zápase 2x
(3.7%)
5x
(9.26%)
11x
(20.37%)
16x
(29.63%)
13x
(24.07%)
4x
(7.41%)
3x
(5.56%)
SL Benfica dá gól 46x (85.19%)
Soupeř dá gól 36x (66.67%)
Oba týmy dají gól 30x (55.56%)
Oba týmy dají 2 a více gólů 8x (14.81%)

O kolik gólů se vyhrává/prohrává?

Výhra o X branek

X Četnost
1 9 (16.67%)
2 10 (18.52%)
3 6 (11.11%)
4+ 6 (11.11%)

Prohra o X branek

X Četnost
1 7 (12.96%)
2 2 (3.7%)
3 1 (1.85%)
4+ 0 (0%)

Kdy padají góly?

Poločas - konečný výsledek

Výhra - Výhra 27 (50%)
Výhra - remíza 3 (5.56%)
Výhra - prohra 1 (1.85%)
Remíza - výhra 3 (5.56%)
Remíza - remíza 8 (14.81%)
Remíza - prohra 5 (9.26%)
Prohra - výhra 1 (1.85%)
Prohra - remíza 2 (3.7%)
Prohra - prohra 4 (7.41%)

První vstřelený gól

Počet zápasů 37 (68.52%)
z toho výher 27 (72.97%)
z toho remíz 8 (21.62%)
z toho proher 2 (5.41%)

První inkasovaný gól

Počet zápasů 15 (27.78%)
z toho výher 4 (26.67%)
z toho remíz 3 (20%)
z toho proher 8 (53.33%)

Četnost výsledků

Vítězství

Skóre Počet
1:0 1
2:0 5
2:1 8
3:0 5
3:1 4
4:0 2
4:1 1
4:2 1
5:0 2
6:1 1
7:0 1

Remízy

Skóre Počet
0:0 2
1:1 5
2:2 6

Prohry

Skóre Počet
0:1 4
0:2 1
0:3 1
1:2 2
1:3 1
2:3 1

Statistika xG v zápasech

<1 1+ 2+ 3+ 4+ 5+
SL Benfica 3x
(5.56%)
51x
(94.44%)
28x
(51.85%)
4x
(7.41%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Soupeři 30x
(55.56%)
24x
(44.44%)
2x
(3.7%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Celkem v zápase 0x
(0%)
54x
(100%)
51x
(94.44%)
28x
(51.85%)
2x
(3.7%)
0x
(0%)

xG lepší než soupeř o více než X:

X Četnost
1 25 (46.3%)
2 8 (14.81%)
3 1 (1.85%)

xG horší než soupeř o více než X:

X Četnost
1 1 (1.85%)
2 0 (0%)
3 0 (0%)