|
Calcio Como |
| Počet zápasů | Výher | Remíz | Proher |
|---|---|---|---|
| 43 | 22 (51.16%) | 14 (32.56%) | 7 (16.28%) |
| Serie A | 4.9.2026 | 20:45 | Genoa CFC | 1:4 | Calcio Como |
| Serie A | 30.8.2026 | 18:30 | SSC Napoli | 1:2 | Calcio Como |
| Serie A | 22.8.2026 | 18:30 | Udinese Calcio | 1:1 | Calcio Como |
| Serie A | 24.5.2026 | 20:45 | US Cremonese | 1:4 | Calcio Como |
| Serie A | 17.5.2026 | 12:00 | Calcio Como | 1:0 | Parma FC |
| Serie A | 10.5.2026 | 12:30 | Hellas Verona FC | 0:1 | Calcio Como |
| Serie A | 2.5.2026 | 18:00 | Calcio Como | 0:0 | SSC Napoli |
| Serie A | 26.4.2026 | 15:00 | Genoa CFC | 0:2 | Calcio Como |
| Coppa Italia | 21.4.2026 | 21:00 | FC Internazionale Milano | 3:2 | Calcio Como |
| Serie A | 17.4.2026 | 18:30 | US Sassuolo Calcio | 2:1 | Calcio Como |
| Statistika | Calcio Como | Soupeři | Celkem |
|---|---|---|---|
| Branky | 1.77 | 0.84 | 2.61 |
| Branky v 1. poločase | 0.81 | 0.37 | 1.18 |
| xG | 1.63 | 1.05 | 2.68 |
| Střely | 14.53 | 9.3 | 23.83 |
| Střely na bránu | 5.3 | 3.19 | 8.49 |
| Rohy | 4.74 | 3.21 | 7.95 |
| Žluté karty | 1.93 | 1.95 | 3.88 |
| Červené karty | 0.09 | 0.14 | 0.23 |
| Fauly | 12.44 | 12.16 | 24.6 |
| Držení míče | 60.23% | 39.77% | 100% |
| Branky | Branky (1.pol) | xG | Střely | Stř. na bránu | Rohy | ŽK | ČK | Fauly | Držení míče | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Více než soupeř | 22 (51.16%) |
20 (46.51%) |
32 (74.42%) |
32 (74.42%) |
29 (67.44%) |
26 (60.47%) |
18 (41.86%) |
3 (6.98%) |
22 (51.16%) |
36 (83.72%) |
| Soupeř více | 7 (16.28%) |
6 (13.95%) |
11 (25.58%) |
7 (16.28%) |
10 (23.26%) |
12 (27.91%) |
16 (37.21%) |
4 (9.3%) |
21 (48.84%) |
6 (13.95%) |
| 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Calcio Como | 9x (20.93%) |
13x (30.23%) |
9x (20.93%) |
7x (16.28%) |
2x (4.65%) |
2x (4.65%) |
1x (2.33%) |
| Soupeři | 19x (44.19%) |
18x (41.86%) |
2x (4.65%) |
2x (4.65%) |
2x (4.65%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Celkem v zápase | 7x (16.28%) |
4x (9.3%) |
11x (25.58%) |
9x (20.93%) |
5x (11.63%) |
4x (9.3%) |
3x (6.98%) |
| Calcio Como dá gól | 34x (79.07%) |
| Soupeř dá gól | 24x (55.81%) |
| Oba týmy dají gól | 22x (51.16%) |
| Oba týmy dají 2 a více gólů | 2x (4.65%) |
| X | Četnost |
| 1 | 7 (16.28%) |
| 2 | 7 (16.28%) |
| 3 | 5 (11.63%) |
| 4+ | 3 (6.98%) |
| X | Četnost |
| 1 | 5 (11.63%) |
| 2 | 1 (2.33%) |
| 3 | 0 (0%) |
| 4+ | 1 (2.33%) |
| Výhra - Výhra | 14 (32.56%) |
| Výhra - remíza | 4 (9.3%) |
| Výhra - prohra | 2 (4.65%) |
| Remíza - výhra | 6 (13.95%) |
| Remíza - remíza | 9 (20.93%) |
| Remíza - prohra | 2 (4.65%) |
| Prohra - výhra | 2 (4.65%) |
| Prohra - remíza | 1 (2.33%) |
| Prohra - prohra | 3 (6.98%) |
| Počet zápasů | 24 (55.81%) |
| z toho výher | 17 (70.83%) |
| z toho remíz | 4 (16.67%) |
| z toho proher | 3 (12.5%) |
| Počet zápasů | 12 (27.91%) |
| z toho výher | 5 (41.67%) |
| z toho remíz | 3 (25%) |
| z toho proher | 4 (33.33%) |
| Skóre | Počet |
|---|---|
| 1:0 | 3 |
| 2:0 | 4 |
| 2:1 | 4 |
| 3:0 | 3 |
| 3:1 | 3 |
| 4:1 | 2 |
| 5:0 | 1 |
| 5:1 | 1 |
| 6:0 | 1 |
| Skóre | Počet |
|---|---|
| 0:0 | 7 |
| 1:1 | 7 |
| Skóre | Počet |
|---|---|
| 0:1 | 1 |
| 0:4 | 1 |
| 1:2 | 2 |
| 1:3 | 1 |
| 2:3 | 1 |
| 3:4 | 1 |
| <1 | 1+ | 2+ | 3+ | 4+ | 5+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Calcio Como | 4x (9.3%) |
39x (90.7%) |
10x (23.26%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Soupeři | 22x (51.16%) |
21x (48.84%) |
1x (2.33%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Celkem v zápase | 0x (0%) |
43x (100%) |
36x (83.72%) |
10x (23.26%) |
1x (2.33%) |
0x (0%) |
| X | Četnost |
| 1 | 13 (30.23%) |
| 2 | 2 (4.65%) |
| 3 | 0 (0%) |
| X | Četnost |
| 1 | 0 (0%) |
| 2 | 0 (0%) |
| 3 | 0 (0%) |