|
Deportivo Alavés SAD |
| Počet zápasů | Výher | Remíz | Proher |
|---|---|---|---|
| 35 | 9 (25.71%) | 10 (28.57%) | 16 (45.71%) |
| La Liga | 9.5.2026 | 14:00 | Elche CF | 1:1 | Deportivo Alavés SAD |
| La Liga | 2.5.2026 | 18:30 | Deportivo Alavés SAD | 2:4 | Athletic Club |
| La Liga | 25.4.2026 | 14:00 | Deportivo Alavés SAD | 2:1 | RCD Mallorca |
| La Liga | 21.4.2026 | 21:30 | Real Madrid CF | 2:1 | Deportivo Alavés SAD |
| La Liga | 11.4.2026 | 14:00 | Real Sociedad de Fútbol | 3:3 | Deportivo Alavés SAD |
| La Liga | 5.4.2026 | 21:00 | Deportivo Alavés SAD | 2:2 | CA Osasuna |
| La Liga | 22.3.2026 | 16:15 | RC Celta de Vigo | 3:4 | Deportivo Alavés SAD |
| La Liga | 13.3.2026 | 21:00 | Deportivo Alavés SAD | 1:1 | Villarreal CF |
| La Liga | 8.3.2026 | 21:00 | Valencia CF | 3:2 | Deportivo Alavés SAD |
| La Liga | 27.2.2026 | 21:00 | Levante UD | 2:0 | Deportivo Alavés SAD |
| Statistika | Deportivo Alavés SAD | Soupeři | Celkem |
|---|---|---|---|
| Branky | 1.17 | 1.54 | 2.71 |
| Branky v 1. poločase | 0.49 | 0.54 | 1.03 |
| xG | 1.35 | 1.44 | 2.79 |
| Střely | 12.06 | 12.63 | 24.69 |
| Střely na bránu | 3.94 | 4.2 | 8.14 |
| Rohy | 4.94 | 5 | 9.94 |
| Žluté karty | 2.4 | 2.03 | 4.43 |
| Červené karty | 0.14 | 0.17 | 0.31 |
| Fauly | 14.91 | 13.69 | 28.6 |
| Držení míče | 49.37% | 50.63% | 100% |
| Branky | Branky (1.pol) | xG | Střely | Stř. na bránu | Rohy | ŽK | ČK | Fauly | Držení míče | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Více než soupeř | 9 (25.71%) |
7 (20%) |
17 (48.57%) |
13 (37.14%) |
17 (48.57%) |
14 (40%) |
17 (48.57%) |
3 (8.57%) |
21 (60%) |
14 (40%) |
| Soupeř více | 16 (45.71%) |
9 (25.71%) |
18 (51.43%) |
19 (54.29%) |
14 (40%) |
18 (51.43%) |
8 (22.86%) |
4 (11.43%) |
12 (34.29%) |
18 (51.43%) |
| 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Deportivo Alavés SAD | 10x (28.57%) |
13x (37.14%) |
9x (25.71%) |
2x (5.71%) |
1x (2.86%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Soupeři | 3x (8.57%) |
18x (51.43%) |
7x (20%) |
6x (17.14%) |
1x (2.86%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Celkem v zápase | 1x (2.86%) |
8x (22.86%) |
8x (22.86%) |
9x (25.71%) |
5x (14.29%) |
1x (2.86%) |
3x (8.57%) |
| Deportivo Alavés SAD dá gól | 25x (71.43%) |
| Soupeř dá gól | 32x (91.43%) |
| Oba týmy dají gól | 23x (65.71%) |
| Oba týmy dají 2 a více gólů | 6x (17.14%) |
| X | Četnost |
| 1 | 8 (22.86%) |
| 2 | 1 (2.86%) |
| 3 | 0 (0%) |
| 4+ | 0 (0%) |
| X | Četnost |
| 1 | 10 (28.57%) |
| 2 | 5 (14.29%) |
| 3 | 1 (2.86%) |
| 4+ | 0 (0%) |
| Výhra - Výhra | 4 (11.43%) |
| Výhra - remíza | 1 (2.86%) |
| Výhra - prohra | 2 (5.71%) |
| Remíza - výhra | 3 (8.57%) |
| Remíza - remíza | 8 (22.86%) |
| Remíza - prohra | 8 (22.86%) |
| Prohra - výhra | 2 (5.71%) |
| Prohra - remíza | 1 (2.86%) |
| Prohra - prohra | 6 (17.14%) |
| Počet zápasů | 13 (37.14%) |
| z toho výher | 6 (46.15%) |
| z toho remíz | 4 (30.77%) |
| z toho proher | 3 (23.08%) |
| Počet zápasů | 21 (60%) |
| z toho výher | 3 (14.29%) |
| z toho remíz | 5 (23.81%) |
| z toho proher | 13 (61.9%) |
| Skóre | Počet |
|---|---|
| 1:0 | 2 |
| 2:1 | 5 |
| 3:1 | 1 |
| 4:3 | 1 |
| Skóre | Počet |
|---|---|
| 0:0 | 1 |
| 1:1 | 6 |
| 2:2 | 2 |
| 3:3 | 1 |
| Skóre | Počet |
|---|---|
| 0:1 | 6 |
| 0:2 | 2 |
| 0:3 | 1 |
| 1:2 | 3 |
| 1:3 | 2 |
| 2:3 | 1 |
| 2:4 | 1 |
| <1 | 1+ | 2+ | 3+ | 4+ | 5+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Deportivo Alavés SAD | 8x (22.86%) |
27x (77.14%) |
3x (8.57%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Soupeři | 7x (20%) |
28x (80%) |
5x (14.29%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Celkem v zápase | 0x (0%) |
35x (100%) |
31x (88.57%) |
13x (37.14%) |
2x (5.71%) |
0x (0%) |
| X | Četnost |
| 1 | 1 (2.86%) |
| 2 | 0 (0%) |
| 3 | 0 (0%) |
| X | Četnost |
| 1 | 5 (14.29%) |
| 2 | 0 (0%) |
| 3 | 0 (0%) |
| # | Klub | Z | V | R | L | Skóre | Body | Zápas doma | Zápas venku |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | FC Barcelona | 35 | 30 | 1 | 4 | 91:31 | 91 | - | 3:1 |
| 2 | Real Madrid CF | 35 | 24 | 5 | 6 | 70:33 | 77 | 1:2 | 2:1 |
| 3 | Villarreal CF | 35 | 21 | 6 | 8 | 65:40 | 69 | 1:1 | 3:1 |
| 4 | Club Atlético de Madrid | 36 | 20 | 6 | 10 | 60:39 | 66 | 1:1 | 1:0 |
| 5 | Real Betis Balompié | 36 | 14 | 15 | 7 | 56:44 | 57 | 2:1 | 1:0 |
| 6 | RC Celta de Vigo | 36 | 13 | 11 | 12 | 51:47 | 50 | 0:1 | 3:4 |
| 7 | Getafe CF | 35 | 13 | 6 | 16 | 28:36 | 45 | 0:2 | 1:1 |
| 8 | Real Sociedad de Fútbol | 35 | 11 | 11 | 13 | 54:55 | 44 | 1:0 | 3:3 |
| 9 | Athletic Club | 35 | 13 | 5 | 17 | 40:51 | 44 | 2:4 | 0:1 |
| 10 | Rayo Vallecano de Madrid | 35 | 10 | 13 | 12 | 36:42 | 43 | - | 1:0 |
| 11 | CA Osasuna | 36 | 11 | 9 | 16 | 43:47 | 42 | 2:2 | 3:0 |
| 12 | Valencia CF | 35 | 11 | 9 | 15 | 38:50 | 42 | 0:0 | 3:2 |
| 13 | Sevilla FC | 35 | 11 | 7 | 17 | 43:56 | 40 | 1:2 | 1:1 |
| 14 | RCD Mallorca | 35 | 10 | 9 | 16 | 43:52 | 39 | 2:1 | 1:0 |
| 15 | Elche CF | 36 | 9 | 12 | 15 | 47:56 | 39 | 3:1 | 1:1 |
| 16 | Girona FC | 35 | 9 | 12 | 14 | 37:52 | 39 | 2:2 | 1:0 |
| 17 | RCD Espanyol | 35 | 10 | 9 | 16 | 38:53 | 39 | 2:1 | 1:2 |
| 18 | Levante UD | 36 | 10 | 9 | 17 | 44:59 | 39 | 2:1 | 2:0 |
| 19 | Deportivo Alavés SAD | 35 | 9 | 10 | 16 | 41:54 | 37 | - | - |
| 20 | Real Oviedo SAD | 35 | 6 | 11 | 18 | 26:54 | 29 | 1:1 | - |