FC Slovan Liberec - znak

FC Slovan Liberec

Počet zápasů Výher Remíz Proher
9 6 (66.67%) 2 (22.22%) 1 (11.11%)

Poslední zápasy

Chance liga 19.9.2026 15:00 SK Artis Brno 0:0 FC Slovan Liberec
Chance liga 12.9.2026 15:00 FC Slovan Liberec 3:0 FK Mladá Boleslav
Chance liga 6.9.2026 15:00 FK Jablonec 1:2 FC Slovan Liberec
Chance liga 30.8.2026 15:00 FC Slovan Liberec 2:0 FC Hradec Králové
Chance liga 22.8.2026 17:00 FC Zlín 0:1 FC Slovan Liberec
Chance liga 16.8.2026 20:00 FC Slovan Liberec 1:1 SK Slavia Praha
Chance liga 7.8.2026 19:00 FC Zbrojovka Brno 0:1 FC Slovan Liberec
Chance liga 1.8.2026 17:00 FC Slovan Liberec 0:1 FK Teplice
Chance liga 25.7.2026 17:00 FC Viktoria Plzeň 1:3 FC Slovan Liberec

Průměrné statistiky na zápas

Statistika FC Slovan Liberec Soupeři Celkem
Branky 1.44 0.44 1.88
Branky v 1. poločase 0.33 0.11 0.44
xG 1.73 1.18 2.91
Střely 15.78 9.78 25.56
Střely na bránu 5 3 8
Rohy 5.56 3.89 9.45
Žluté karty 2.56 2.67 5.23
Červené karty 0.22 0.11 0.33
Fauly 15 12.89 27.89
Držení míče 46.22% 53.78% 100%

Počet zápasů s lepší statistikou

Branky Branky (1.pol) xG Střely Stř. na bránu Rohy ŽK ČK Fauly Držení míče
Více než soupeř 6
(66.67%)
3
(33.33%)
7
(77.78%)
8
(88.89%)
6
(66.67%)
5
(55.56%)
3
(33.33%)
1
(11.11%)
4
(44.44%)
3
(33.33%)
Soupeř více 1
(11.11%)
1
(11.11%)
2
(22.22%)
1
(11.11%)
2
(22.22%)
4
(44.44%)
5
(55.56%)
1
(11.11%)
4
(44.44%)
6
(66.67%)

Počet gólů v zápasech

0 1 2 3 4 5 6+
FC Slovan Liberec 2x
(22.22%)
3x
(33.33%)
2x
(22.22%)
2x
(22.22%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Soupeři 5x
(55.56%)
4x
(44.44%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Celkem v zápase 1x
(11.11%)
3x
(33.33%)
2x
(22.22%)
2x
(22.22%)
1x
(11.11%)
0x
(0%)
0x
(0%)
FC Slovan Liberec dá gól 7x (77.78%)
Soupeř dá gól 4x (44.44%)
Oba týmy dají gól 3x (33.33%)
Oba týmy dají 2 a více gólů 0x (0%)

O kolik gólů se vyhrává/prohrává?

Výhra o X branek

X Četnost
1 3 (33.33%)
2 2 (22.22%)
3 1 (11.11%)
4+ 0 (0%)

Prohra o X branek

X Četnost
1 1 (11.11%)
2 0 (0%)
3 0 (0%)
4+ 0 (0%)

Kdy padají góly?

Poločas - konečný výsledek

Výhra - Výhra 3 (33.33%)
Výhra - remíza 0 (0%)
Výhra - prohra 0 (0%)
Remíza - výhra 3 (33.33%)
Remíza - remíza 1 (11.11%)
Remíza - prohra 1 (11.11%)
Prohra - výhra 0 (0%)
Prohra - remíza 1 (11.11%)
Prohra - prohra 0 (0%)

První vstřelený gól

Počet zápasů 6 (66.67%)
z toho výher 6 (100%)
z toho remíz 0 (0%)
z toho proher 0 (0%)

První inkasovaný gól

Počet zápasů 2 (22.22%)
z toho výher 0 (0%)
z toho remíz 1 (50%)
z toho proher 1 (50%)

Četnost výsledků

Vítězství

Skóre Počet
1:0 2
2:0 1
2:1 1
3:0 1
3:1 1

Remízy

Skóre Počet
0:0 1
1:1 1

Prohry

Skóre Počet
0:1 1

Statistika xG v zápasech

<1 1+ 2+ 3+ 4+ 5+
FC Slovan Liberec 1x
(11.11%)
8x
(88.89%)
3x
(33.33%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Soupeři 4x
(44.44%)
5x
(55.56%)
1x
(11.11%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Celkem v zápase 0x
(0%)
9x
(100%)
9x
(100%)
4x
(44.44%)
0x
(0%)
0x
(0%)

xG lepší než soupeř o více než X:

X Četnost
1 4 (44.44%)
2 0 (0%)
3 0 (0%)

xG horší než soupeř o více než X:

X Četnost
1 1 (11.11%)
2 0 (0%)
3 0 (0%)

Chance liga - bilance v aktuální sezóně

# Klub Z V R L Skóre Body Zápas doma Zápas venku
1 SK Slavia Praha 9 7 2 0 25:6 23 1:1 -
2 FC Slovan Liberec 9 6 2 1 13:4 20 - -
3 FK Mladá Boleslav 8 5 2 1 17:9 17 3:0 -
4 SK Sigma Olomouc 9 5 1 3 16:13 16 - -
5 FK Teplice 9 5 1 3 17:15 16 0:1 -
6 FC Zbrojovka Brno 9 5 1 3 12:12 16 - 0:1
7 AC Sparta Praha 9 5 0 4 18:12 15 - -
8 FK Jablonec 9 4 2 3 11:9 14 - 1:2
9 FC Hradec Králové 9 4 2 3 8:9 14 2:0 -
10 FC Viktoria Plzeň 9 2 4 3 17:17 10 - 1:3
11 FC Baník Ostrava 9 3 1 5 7:17 10 - -
12 Bohemians Praha 1905 8 2 3 3 9:11 9 - -
13 FK Pardubice 9 2 2 5 9:14 8 - -
14 SK Artis Brno 9 1 2 6 7:18 5 - 0:0
15 1. FC Slovácko 9 0 4 5 7:16 4 - -
16 FC Zlín 9 0 1 8 8:19 1 - 0:1