FC Slovan Liberec - znak

FC Slovan Liberec

Počet zápasů Výher Remíz Proher
34 14 (41.18%) 9 (26.47%) 11 (32.35%)

Poslední zápasy

Chance liga 30.8.2026 15:00 FC Slovan Liberec 2:0 FC Hradec Králové
Chance liga 22.8.2026 17:00 FC Zlín 0:1 FC Slovan Liberec
Chance liga 16.8.2026 20:00 FC Slovan Liberec 1:1 SK Slavia Praha
Chance liga 7.8.2026 19:00 FC Zbrojovka Brno 0:1 FC Slovan Liberec
Chance liga 1.8.2026 17:00 FC Slovan Liberec 0:1 FK Teplice
Chance liga 25.7.2026 17:00 FC Viktoria Plzeň 1:3 FC Slovan Liberec
Chance liga 24.5.2026 14:00 FK Jablonec 2:1 FC Slovan Liberec
Chance liga 17.5.2026 17:00 FC Slovan Liberec 0:2 AC Sparta Praha
Chance liga 13.5.2026 17:30 FC Hradec Králové 1:0 FC Slovan Liberec
Chance liga 9.5.2026 16:00 FC Viktoria Plzeň 2:0 FC Slovan Liberec

Průměrné statistiky na zápas

Statistika FC Slovan Liberec Soupeři Celkem
Branky 1.29 0.94 2.23
Branky v 1. poločase 0.53 0.44 0.97
xG 1.58 1.34 2.92
Střely 14 11.26 25.26
Střely na bránu 4.65 3.76 8.41
Rohy 5.09 4.82 9.91
Žluté karty 2.56 2.59 5.15
Červené karty 0.24 0.15 0.39
Fauly 15.47 13.97 29.44
Držení míče 47.29% 52.71% 100%

Počet zápasů s lepší statistikou

Branky Branky (1.pol) xG Střely Stř. na bránu Rohy ŽK ČK Fauly Držení míče
Více než soupeř 14
(41.18%)
9
(26.47%)
23
(67.65%)
22
(64.71%)
20
(58.82%)
18
(52.94%)
13
(38.24%)
6
(17.65%)
19
(55.88%)
14
(41.18%)
Soupeř více 11
(32.35%)
9
(26.47%)
11
(32.35%)
11
(32.35%)
12
(35.29%)
14
(41.18%)
14
(41.18%)
4
(11.76%)
13
(38.24%)
19
(55.88%)

Počet gólů v zápasech

0 1 2 3 4 5 6+
FC Slovan Liberec 10x
(29.41%)
13x
(38.24%)
6x
(17.65%)
3x
(8.82%)
1x
(2.94%)
0x
(0%)
1x
(2.94%)
Soupeři 13x
(38.24%)
12x
(35.29%)
7x
(20.59%)
2x
(5.88%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Celkem v zápase 3x
(8.82%)
8x
(23.53%)
11x
(32.35%)
5x
(14.71%)
5x
(14.71%)
1x
(2.94%)
1x
(2.94%)
FC Slovan Liberec dá gól 24x (70.59%)
Soupeř dá gól 21x (61.76%)
Oba týmy dají gól 14x (41.18%)
Oba týmy dají 2 a více gólů 2x (5.88%)

O kolik gólů se vyhrává/prohrává?

Výhra o X branek

X Četnost
1 7 (20.59%)
2 4 (11.76%)
3 1 (2.94%)
4+ 2 (5.88%)

Prohra o X branek

X Četnost
1 6 (17.65%)
2 5 (14.71%)
3 0 (0%)
4+ 0 (0%)

Kdy padají góly?

Poločas - konečný výsledek

Výhra - Výhra 8 (23.53%)
Výhra - remíza 1 (2.94%)
Výhra - prohra 0 (0%)
Remíza - výhra 5 (14.71%)
Remíza - remíza 6 (17.65%)
Remíza - prohra 5 (14.71%)
Prohra - výhra 1 (2.94%)
Prohra - remíza 2 (5.88%)
Prohra - prohra 6 (17.65%)

První vstřelený gól

Počet zápasů 16 (47.06%)
z toho výher 13 (81.25%)
z toho remíz 2 (12.5%)
z toho proher 1 (6.25%)

První inkasovaný gól

Počet zápasů 15 (44.12%)
z toho výher 1 (6.67%)
z toho remíz 4 (26.67%)
z toho proher 10 (66.67%)

Četnost výsledků

Vítězství

Skóre Počet
1:0 4
2:0 3
2:1 2
3:0 1
3:1 1
3:2 1
4:0 1
6:0 1

Remízy

Skóre Počet
0:0 3
1:1 5
2:2 1

Prohry

Skóre Počet
0:1 4
0:2 3
1:2 2
1:3 2

Statistika xG v zápasech

<1 1+ 2+ 3+ 4+ 5+
FC Slovan Liberec 5x
(14.71%)
29x
(85.29%)
7x
(20.59%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Soupeři 8x
(23.53%)
26x
(76.47%)
2x
(5.88%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Celkem v zápase 0x
(0%)
34x
(100%)
33x
(97.06%)
16x
(47.06%)
0x
(0%)
0x
(0%)

xG lepší než soupeř o více než X:

X Četnost
1 6 (17.65%)
2 0 (0%)
3 0 (0%)

xG horší než soupeř o více než X:

X Četnost
1 3 (8.82%)
2 0 (0%)
3 0 (0%)