|
AFC Bournemouth |
| Počet zápasů | Výher | Remíz | Proher |
|---|---|---|---|
| 40 | 14 (35%) | 17 (42.5%) | 9 (22.5%) |
| Premier League | 9.5.2026 | 16:00 | Fulham FC | 0:1 | AFC Bournemouth |
| Premier League | 3.5.2026 | 15:00 | AFC Bournemouth | 3:0 | Crystal Palace FC |
| Premier League | 22.4.2026 | 21:00 | AFC Bournemouth | 2:2 | Leeds United FC |
| Premier League | 18.4.2026 | 16:00 | Newcastle United FC | 1:2 | AFC Bournemouth |
| Premier League | 11.4.2026 | 13:30 | Arsenal FC | 1:2 | AFC Bournemouth |
| Premier League | 20.3.2026 | 21:00 | AFC Bournemouth | 2:2 | Manchester United FC |
| Premier League | 14.3.2026 | 16:00 | Burnley FC | 0:0 | AFC Bournemouth |
| Premier League | 3.3.2026 | 20:30 | AFC Bournemouth | 0:0 | Brentford FC |
| Premier League | 28.2.2026 | 13:30 | AFC Bournemouth | 1:1 | Sunderland AFC |
| Premier League | 21.2.2026 | 18:30 | West Ham United FC | 0:0 | AFC Bournemouth |
| Statistika | AFC Bournemouth | Soupeři | Celkem |
|---|---|---|---|
| Branky | 1.55 | 1.5 | 3.05 |
| Branky v 1. poločase | 0.63 | 0.63 | 1.26 |
| xG | 1.61 | 1.44 | 3.05 |
| Střely | 14.28 | 12.43 | 26.71 |
| Střely na bránu | 5 | 4.18 | 9.18 |
| Rohy | 5.45 | 5.08 | 10.53 |
| Žluté karty | 2.35 | 1.85 | 4.2 |
| Červené karty | 0.1 | 0.13 | 0.23 |
| Fauly | 12.13 | 10.48 | 22.61 |
| Držení míče | 50.25% | 49.75% | 100% |
| Branky | Branky (1.pol) | xG | Střely | Stř. na bránu | Rohy | ŽK | ČK | Fauly | Držení míče | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Více než soupeř | 14 (35%) |
12 (30%) |
21 (52.5%) |
20 (50%) |
21 (52.5%) |
22 (55%) |
17 (42.5%) |
2 (5%) |
21 (52.5%) |
20 (50%) |
| Soupeř více | 9 (22.5%) |
11 (27.5%) |
19 (47.5%) |
18 (45%) |
12 (30%) |
17 (42.5%) |
8 (20%) |
3 (7.5%) |
16 (40%) |
20 (50%) |
| 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| AFC Bournemouth | 8x (20%) |
10x (25%) |
15x (37.5%) |
6x (15%) |
1x (2.5%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Soupeři | 12x (30%) |
10x (25%) |
8x (20%) |
6x (15%) |
4x (10%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Celkem v zápase | 5x (12.5%) |
4x (10%) |
8x (20%) |
5x (12.5%) |
9x (22.5%) |
5x (12.5%) |
4x (10%) |
| AFC Bournemouth dá gól | 32x (80%) |
| Soupeř dá gól | 28x (70%) |
| Oba týmy dají gól | 25x (62.5%) |
| Oba týmy dají 2 a více gólů | 13x (32.5%) |
| X | Četnost |
| 1 | 9 (22.5%) |
| 2 | 4 (10%) |
| 3 | 1 (2.5%) |
| 4+ | 0 (0%) |
| X | Četnost |
| 1 | 3 (7.5%) |
| 2 | 4 (10%) |
| 3 | 1 (2.5%) |
| 4+ | 1 (2.5%) |
| Výhra - Výhra | 9 (22.5%) |
| Výhra - remíza | 2 (5%) |
| Výhra - prohra | 1 (2.5%) |
| Remíza - výhra | 4 (10%) |
| Remíza - remíza | 11 (27.5%) |
| Remíza - prohra | 2 (5%) |
| Prohra - výhra | 1 (2.5%) |
| Prohra - remíza | 4 (10%) |
| Prohra - prohra | 6 (15%) |
| Počet zápasů | 19 (47.5%) |
| z toho výher | 11 (57.89%) |
| z toho remíz | 6 (31.58%) |
| z toho proher | 2 (10.53%) |
| Počet zápasů | 16 (40%) |
| z toho výher | 3 (18.75%) |
| z toho remíz | 6 (37.5%) |
| z toho proher | 7 (43.75%) |
| Skóre | Počet |
|---|---|
| 1:0 | 3 |
| 2:0 | 3 |
| 2:1 | 4 |
| 3:0 | 1 |
| 3:1 | 1 |
| 3:2 | 2 |
| Skóre | Počet |
|---|---|
| 0:0 | 5 |
| 1:1 | 4 |
| 2:2 | 5 |
| 3:3 | 2 |
| 4:4 | 1 |
| Skóre | Počet |
|---|---|
| 0:1 | 1 |
| 0:2 | 1 |
| 0:4 | 1 |
| 1:3 | 2 |
| 1:4 | 1 |
| 2:3 | 2 |
| 2:4 | 1 |
| <1 | 1+ | 2+ | 3+ | 4+ | 5+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| AFC Bournemouth | 2x (5%) |
38x (95%) |
8x (20%) |
1x (2.5%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Soupeři | 11x (27.5%) |
29x (72.5%) |
7x (17.5%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Celkem v zápase | 0x (0%) |
40x (100%) |
38x (95%) |
22x (55%) |
3x (7.5%) |
0x (0%) |
| X | Četnost |
| 1 | 6 (15%) |
| 2 | 1 (2.5%) |
| 3 | 0 (0%) |
| X | Četnost |
| 1 | 2 (5%) |
| 2 | 0 (0%) |
| 3 | 0 (0%) |