AFC Bournemouth - znak

AFC Bournemouth

Počet zápasů Výher Remíz Proher
38 11 (28.95%) 20 (52.63%) 7 (18.42%)

Poslední zápasy

Premier League 29.8.2026 16:00 AFC Bournemouth 1:1 Everton FC
Premier League 23.8.2026 15:00 Manchester City FC 2:1 AFC Bournemouth
Premier League 24.5.2026 17:00 Nottingham Forest FC 1:1 AFC Bournemouth
Premier League 19.5.2026 20:30 AFC Bournemouth 1:1 Manchester City FC
Premier League 9.5.2026 16:00 Fulham FC 0:1 AFC Bournemouth
Premier League 3.5.2026 15:00 AFC Bournemouth 3:0 Crystal Palace FC
Premier League 22.4.2026 21:00 AFC Bournemouth 2:2 Leeds United FC
Premier League 18.4.2026 16:00 Newcastle United FC 1:2 AFC Bournemouth
Premier League 11.4.2026 13:30 Arsenal FC 1:2 AFC Bournemouth
Premier League 20.3.2026 21:00 AFC Bournemouth 2:2 Manchester United FC

Průměrné statistiky na zápas

Statistika AFC Bournemouth Soupeři Celkem
Branky 1.55 1.47 3.02
Branky v 1. poločase 0.68 0.58 1.26
xG 1.57 1.52 3.09
Střely 13.84 13.08 26.92
Střely na bránu 4.92 4.47 9.39
Rohy 5.45 5.63 11.08
Žluté karty 2.39 1.74 4.13
Červené karty 0.05 0.08 0.13
Fauly 11.82 10.13 21.95
Držení míče 49.87% 50.13% 100%

Počet zápasů s lepší statistikou

Branky Branky (1.pol) xG Střely Stř. na bránu Rohy ŽK ČK Fauly Držení míče
Více než soupeř 11
(28.95%)
13
(34.21%)
19
(50%)
18
(47.37%)
17
(44.74%)
19
(50%)
17
(44.74%)
1
(2.63%)
19
(50%)
19
(50%)
Soupeř více 7
(18.42%)
9
(23.68%)
19
(50%)
18
(47.37%)
14
(36.84%)
18
(47.37%)
5
(13.16%)
2
(5.26%)
15
(39.47%)
19
(50%)

Počet gólů v zápasech

0 1 2 3 4 5 6+
AFC Bournemouth 7x
(18.42%)
11x
(28.95%)
13x
(34.21%)
6x
(15.79%)
1x
(2.63%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Soupeři 9x
(23.68%)
13x
(34.21%)
8x
(21.05%)
5x
(13.16%)
3x
(7.89%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Celkem v zápase 5x
(13.16%)
2x
(5.26%)
9x
(23.68%)
6x
(15.79%)
8x
(21.05%)
5x
(13.16%)
3x
(7.89%)
AFC Bournemouth dá gól 31x (81.58%)
Soupeř dá gól 29x (76.32%)
Oba týmy dají gól 27x (71.05%)
Oba týmy dají 2 a více gólů 12x (31.58%)

O kolik gólů se vyhrává/prohrává?

Výhra o X branek

X Četnost
1 7 (18.42%)
2 3 (7.89%)
3 1 (2.63%)
4+ 0 (0%)

Prohra o X branek

X Četnost
1 4 (10.53%)
2 1 (2.63%)
3 1 (2.63%)
4+ 1 (2.63%)

Kdy padají góly?

Poločas - konečný výsledek

Výhra - Výhra 7 (18.42%)
Výhra - remíza 4 (10.53%)
Výhra - prohra 2 (5.26%)
Remíza - výhra 3 (7.89%)
Remíza - remíza 11 (28.95%)
Remíza - prohra 2 (5.26%)
Prohra - výhra 1 (2.63%)
Prohra - remíza 5 (13.16%)
Prohra - prohra 3 (7.89%)

První vstřelený gól

Počet zápasů 19 (50%)
z toho výher 8 (42.11%)
z toho remíz 8 (42.11%)
z toho proher 3 (15.79%)

První inkasovaný gól

Počet zápasů 14 (36.84%)
z toho výher 3 (21.43%)
z toho remíz 7 (50%)
z toho proher 4 (28.57%)

Četnost výsledků

Vítězství

Skóre Počet
1:0 1
2:0 2
2:1 4
3:0 1
3:1 1
3:2 2

Remízy

Skóre Počet
0:0 5
1:1 7
2:2 5
3:3 2
4:4 1

Prohry

Skóre Počet
0:1 1
0:4 1
1:2 1
1:3 1
1:4 1
2:3 2

Statistika xG v zápasech

<1 1+ 2+ 3+ 4+ 5+
AFC Bournemouth 3x
(7.89%)
35x
(92.11%)
7x
(18.42%)
1x
(2.63%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Soupeři 7x
(18.42%)
31x
(81.58%)
6x
(15.79%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Celkem v zápase 0x
(0%)
38x
(100%)
36x
(94.74%)
23x
(60.53%)
3x
(7.89%)
0x
(0%)

xG lepší než soupeř o více než X:

X Četnost
1 3 (7.89%)
2 1 (2.63%)
3 0 (0%)

xG horší než soupeř o více než X:

X Četnost
1 2 (5.26%)
2 0 (0%)
3 0 (0%)