Chelsea FC - znak

Chelsea FC

Počet zápasů Výher Remíz Proher
60 29 (48.33%) 11 (18.33%) 20 (33.33%)

Poslední zápasy

Premier League 9.5.2026 13:30 Liverpool FC 1:1 Chelsea FC
Premier League 4.5.2026 16:00 Chelsea FC 1:3 Nottingham Forest FC
FA Cup 26.4.2026 16:00 Chelsea FC 1:0 Leeds United FC
Premier League 21.4.2026 21:00 Brighton and Hove Albion FC 3:0 Chelsea FC
Premier League 18.4.2026 21:00 Chelsea FC 0:1 Manchester United FC
Premier League 12.4.2026 17:30 Chelsea FC 0:3 Manchester City FC
FA Cup 4.4.2026 18:15 Chelsea FC 7:0 Port Vale FC
Premier League 21.3.2026 18:30 Everton FC 3:0 Chelsea FC
Liga mistrů 17.3.2026 21:00 Chelsea FC 0:3 Paris Saint-Germain
Premier League 14.3.2026 18:30 Chelsea FC 0:1 Newcastle United FC

Průměrné statistiky na zápas

Statistika Chelsea FC Soupeři Celkem
Branky 1.87 1.37 3.24
Branky v 1. poločase 0.77 0.65 1.42
xG 1.61 1.24 2.85
Střely 14.08 10.68 24.76
Střely na bránu 5 3.97 8.97
Rohy 5.92 3.98 9.9
Žluté karty 2.2 2.12 4.32
Červené karty 0.17 0.1 0.27
Fauly 11.03 11.68 22.71
Držení míče 58.47% 41.53% 100%

Počet zápasů s lepší statistikou

Branky Branky (1.pol) xG Střely Stř. na bránu Rohy ŽK ČK Fauly Držení míče
Více než soupeř 29
(48.33%)
23
(38.33%)
38
(63.33%)
34
(56.67%)
30
(50%)
34
(56.67%)
23
(38.33%)
9
(15%)
24
(40%)
49
(81.67%)
Soupeř více 20
(33.33%)
20
(33.33%)
22
(36.67%)
21
(35%)
20
(33.33%)
23
(38.33%)
21
(35%)
5
(8.33%)
33
(55%)
11
(18.33%)

Počet gólů v zápasech

0 1 2 3 4 5 6+
Chelsea FC 10x
(16.67%)
20x
(33.33%)
13x
(21.67%)
8x
(13.33%)
5x
(8.33%)
3x
(5%)
1x
(1.67%)
Soupeři 17x
(28.33%)
17x
(28.33%)
15x
(25%)
10x
(16.67%)
0x
(0%)
1x
(1.67%)
0x
(0%)
Celkem v zápase 2x
(3.33%)
9x
(15%)
9x
(15%)
15x
(25%)
13x
(21.67%)
5x
(8.33%)
7x
(11.67%)
Chelsea FC dá gól 50x (83.33%)
Soupeř dá gól 43x (71.67%)
Oba týmy dají gól 35x (58.33%)
Oba týmy dají 2 a více gólů 11x (18.33%)

O kolik gólů se vyhrává/prohrává?

Výhra o X branek

X Četnost
1 11 (18.33%)
2 8 (13.33%)
3 5 (8.33%)
4+ 5 (8.33%)

Prohra o X branek

X Četnost
1 10 (16.67%)
2 5 (8.33%)
3 5 (8.33%)
4+ 0 (0%)

Kdy padají góly?

Poločas - konečný výsledek

Výhra - Výhra 18 (30%)
Výhra - remíza 2 (3.33%)
Výhra - prohra 3 (5%)
Remíza - výhra 7 (11.67%)
Remíza - remíza 5 (8.33%)
Remíza - prohra 5 (8.33%)
Prohra - výhra 4 (6.67%)
Prohra - remíza 4 (6.67%)
Prohra - prohra 12 (20%)

První vstřelený gól

Počet zápasů 31 (51.67%)
z toho výher 23 (74.19%)
z toho remíz 4 (12.9%)
z toho proher 4 (12.9%)

První inkasovaný gól

Počet zápasů 27 (45%)
z toho výher 6 (22.22%)
z toho remíz 5 (18.52%)
z toho proher 16 (59.26%)

Četnost výsledků

Vítězství

Skóre Počet
1:0 6
2:0 4
2:1 2
3:0 3
3:1 3
3:2 2
4:0 1
4:1 2
4:2 1
4:3 1
5:1 3
7:0 1

Remízy

Skóre Počet
0:0 2
1:1 4
2:2 5

Prohry

Skóre Počet
0:1 3
0:3 4
1:2 6
1:3 4
2:3 1
2:5 1

Statistika xG v zápasech

<1 1+ 2+ 3+ 4+ 5+
Chelsea FC 7x
(11.67%)
53x
(88.33%)
15x
(25%)
1x
(1.67%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Soupeři 15x
(25%)
45x
(75%)
1x
(1.67%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Celkem v zápase 0x
(0%)
60x
(100%)
58x
(96.67%)
21x
(35%)
1x
(1.67%)
0x
(0%)

xG lepší než soupeř o více než X:

X Četnost
1 13 (21.67%)
2 5 (8.33%)
3 0 (0%)

xG horší než soupeř o více než X:

X Četnost
1 2 (3.33%)
2 0 (0%)
3 0 (0%)