|
RTS Widzew Łódź |
| Počet zápasů | Výher | Remíz | Proher |
|---|---|---|---|
| 35 | 12 (34.29%) | 9 (25.71%) | 14 (40%) |
| Ekstraklasa | 30.8.2026 | 20:15 | RTS Widzew Łódź | 2:3 | KKS Lech Poznań |
| Ekstraklasa | 22.8.2026 | 20:15 | WKS Śląsk Wrocław | 3:3 | RTS Widzew Łódź |
| Ekstraklasa | 15.8.2026 | 20:15 | RTS Widzew Łódź | 1:2 | MKS Korona Kielce |
| Ekstraklasa | 9.8.2026 | 20:15 | SSA Jagiellonia Białystok | 0:2 | RTS Widzew Łódź |
| Ekstraklasa | 31.7.2026 | 18:00 | Wisła Płock SA | 0:0 | RTS Widzew Łódź |
| Ekstraklasa | 26.7.2026 | 17:30 | RTS Widzew Łódź | 2:2 | Motor Lublin SA |
| Ekstraklasa | 23.5.2026 | 17:30 | RTS Widzew Łódź | 2:1 | Piast Gliwice |
| Ekstraklasa | 15.5.2026 | 20:30 | MKS Korona Kielce | 1:0 | RTS Widzew Łódź |
| Ekstraklasa | 9.5.2026 | 14:45 | RTS Widzew Łódź | 3:1 | KS Lechia Gdańsk |
| Ekstraklasa | 1.5.2026 | 20:30 | Legia Warszawa | 1:0 | RTS Widzew Łódź |
| Statistika | RTS Widzew Łódź | Soupeři | Celkem |
|---|---|---|---|
| Branky | 1.26 | 1.23 | 2.49 |
| Branky v 1. poločase | 0.6 | 0.46 | 1.06 |
| xG | 1.45 | 1.45 | 2.9 |
| Střely | 12.83 | 12.77 | 25.6 |
| Střely na bránu | 4 | 3.71 | 7.71 |
| Rohy | 3.97 | 4.71 | 8.68 |
| Žluté karty | 2.63 | 2.29 | 4.92 |
| Červené karty | 0.09 | 0.09 | 0.18 |
| Fauly | 13 | 13.6 | 26.6 |
| Držení míče | 47.91% | 52.09% | 100% |
| Branky | Branky (1.pol) | xG | Střely | Stř. na bránu | Rohy | ŽK | ČK | Fauly | Držení míče | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Více než soupeř | 12 (34.29%) |
11 (31.43%) |
16 (45.71%) |
17 (48.57%) |
13 (37.14%) |
9 (25.71%) |
18 (51.43%) |
3 (8.57%) |
13 (37.14%) |
14 (40%) |
| Soupeř více | 14 (40%) |
8 (22.86%) |
18 (51.43%) |
14 (40%) |
13 (37.14%) |
22 (62.86%) |
11 (31.43%) |
3 (8.57%) |
18 (51.43%) |
18 (51.43%) |
| 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| RTS Widzew Łódź | 10x (28.57%) |
11x (31.43%) |
10x (28.57%) |
3x (8.57%) |
1x (2.86%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Soupeři | 11x (31.43%) |
11x (31.43%) |
7x (20%) |
6x (17.14%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Celkem v zápase | 4x (11.43%) |
7x (20%) |
8x (22.86%) |
7x (20%) |
4x (11.43%) |
3x (8.57%) |
2x (5.71%) |
| RTS Widzew Łódź dá gól | 25x (71.43%) |
| Soupeř dá gól | 24x (68.57%) |
| Oba týmy dají gól | 18x (51.43%) |
| Oba týmy dají 2 a více gólů | 6x (17.14%) |
| X | Četnost |
| 1 | 5 (14.29%) |
| 2 | 7 (20%) |
| 3 | 0 (0%) |
| 4+ | 0 (0%) |
| X | Četnost |
| 1 | 11 (31.43%) |
| 2 | 2 (5.71%) |
| 3 | 1 (2.86%) |
| 4+ | 0 (0%) |
| Výhra - Výhra | 8 (22.86%) |
| Výhra - remíza | 2 (5.71%) |
| Výhra - prohra | 1 (2.86%) |
| Remíza - výhra | 4 (11.43%) |
| Remíza - remíza | 6 (17.14%) |
| Remíza - prohra | 6 (17.14%) |
| Prohra - výhra | 0 (0%) |
| Prohra - remíza | 1 (2.86%) |
| Prohra - prohra | 7 (20%) |
| Počet zápasů | 17 (48.57%) |
| z toho výher | 10 (58.82%) |
| z toho remíz | 3 (17.65%) |
| z toho proher | 4 (23.53%) |
| Počet zápasů | 14 (40%) |
| z toho výher | 2 (14.29%) |
| z toho remíz | 2 (14.29%) |
| z toho proher | 10 (71.43%) |
| Skóre | Počet |
|---|---|
| 1:0 | 2 |
| 2:0 | 5 |
| 2:1 | 2 |
| 3:1 | 1 |
| 3:2 | 1 |
| 4:2 | 1 |
| Skóre | Počet |
|---|---|
| 0:0 | 4 |
| 1:1 | 3 |
| 2:2 | 1 |
| 3:3 | 1 |
| Skóre | Počet |
|---|---|
| 0:1 | 5 |
| 0:3 | 1 |
| 1:2 | 4 |
| 1:3 | 2 |
| 2:3 | 2 |
| <1 | 1+ | 2+ | 3+ | 4+ | 5+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| RTS Widzew Łódź | 4x (11.43%) |
31x (88.57%) |
3x (8.57%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Soupeři | 2x (5.71%) |
33x (94.29%) |
5x (14.29%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Celkem v zápase | 0x (0%) |
35x (100%) |
34x (97.14%) |
16x (45.71%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| X | Četnost |
| 1 | 3 (8.57%) |
| 2 | 0 (0%) |
| 3 | 0 (0%) |
| X | Četnost |
| 1 | 3 (8.57%) |
| 2 | 0 (0%) |
| 3 | 0 (0%) |