RKS Radomiak Radom - znak

RKS Radomiak Radom

Počet zápasů Výher Remíz Proher
34 11 (32.35%) 12 (35.29%) 11 (32.35%)

Poslední zápasy

Ekstraklasa 11.5.2026 19:00 MKS Cracovia Kraków 0:0 RKS Radomiak Radom
Ekstraklasa 4.5.2026 19:00 RKS Radomiak Radom 3:1 KS Lechia Gdańsk
Ekstraklasa 26.4.2026 12:15 Wisła Płock SA 0:1 RKS Radomiak Radom
Ekstraklasa 18.4.2026 14:45 RKS Radomiak Radom 2:1 RTS Widzew Łódź
Ekstraklasa 11.4.2026 17:30 Zagłębie Lubin 1:0 RKS Radomiak Radom
Ekstraklasa 6.4.2026 14:45 RKS Radomiak Radom 1:1 Motor Lublin SA
Ekstraklasa 20.3.2026 18:00 Piast Gliwice 3:1 RKS Radomiak Radom
Ekstraklasa 13.3.2026 20:30 RKS Radomiak Radom 1:1 Legia Warszawa
Ekstraklasa 8.3.2026 14:45 RKS Radomiak Radom 0:1 GKS Katowice
Ekstraklasa 5.3.2026 20:30 RKS Radomiak Radom 3:1 Arka Gdynia

Průměrné statistiky na zápas

Statistika RKS Radomiak Radom Soupeři Celkem
Branky 1.56 1.44 3
Branky v 1. poločase 0.56 0.68 1.24
xG 1.55 1.53 3.08
Střely 13.88 13.06 26.94
Střely na bránu 4.38 4.32 8.7
Rohy 4.65 5.06 9.71
Žluté karty 2.44 2.32 4.76
Červené karty 0.09 0 0.09
Fauly 13.65 13.56 27.21
Držení míče 50.85% 49.15% 100%

Počet zápasů s lepší statistikou

Branky Branky (1.pol) xG Střely Stř. na bránu Rohy ŽK ČK Fauly Držení míče
Více než soupeř 11
(32.35%)
7
(20.59%)
19
(55.88%)
16
(47.06%)
15
(44.12%)
11
(32.35%)
13
(38.24%)
3
(8.82%)
17
(50%)
18
(52.94%)
Soupeř více 11
(32.35%)
12
(35.29%)
15
(44.12%)
17
(50%)
14
(41.18%)
19
(55.88%)
14
(41.18%)
0
(0%)
15
(44.12%)
14
(41.18%)

Počet gólů v zápasech

0 1 2 3 4 5 6+
RKS Radomiak Radom 6x
(17.65%)
13x
(38.24%)
8x
(23.53%)
5x
(14.71%)
1x
(2.94%)
1x
(2.94%)
0x
(0%)
Soupeři 6x
(17.65%)
16x
(47.06%)
5x
(14.71%)
5x
(14.71%)
2x
(5.88%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Celkem v zápase 2x
(5.88%)
4x
(11.76%)
8x
(23.53%)
5x
(14.71%)
9x
(26.47%)
5x
(14.71%)
1x
(2.94%)
RKS Radomiak Radom dá gól 28x (82.35%)
Soupeř dá gól 28x (82.35%)
Oba týmy dají gól 24x (70.59%)
Oba týmy dají 2 a více gólů 6x (17.65%)

O kolik gólů se vyhrává/prohrává?

Výhra o X branek

X Četnost
1 4 (11.76%)
2 4 (11.76%)
3 1 (2.94%)
4+ 2 (5.88%)

Prohra o X branek

X Četnost
1 6 (17.65%)
2 2 (5.88%)
3 3 (8.82%)
4+ 0 (0%)

Kdy padají góly?

Poločas - konečný výsledek

Výhra - Výhra 6 (17.65%)
Výhra - remíza 1 (2.94%)
Výhra - prohra 0 (0%)
Remíza - výhra 5 (14.71%)
Remíza - remíza 8 (23.53%)
Remíza - prohra 2 (5.88%)
Prohra - výhra 0 (0%)
Prohra - remíza 3 (8.82%)
Prohra - prohra 9 (26.47%)

První vstřelený gól

Počet zápasů 17 (50%)
z toho výher 10 (58.82%)
z toho remíz 5 (29.41%)
z toho proher 2 (11.76%)

První inkasovaný gól

Počet zápasů 15 (44.12%)
z toho výher 1 (6.67%)
z toho remíz 5 (33.33%)
z toho proher 9 (60%)

Četnost výsledků

Vítězství

Skóre Počet
1:0 2
2:1 2
3:0 1
3:1 4
4:0 1
5:1 1

Remízy

Skóre Počet
0:0 2
1:1 7
2:2 3

Prohry

Skóre Počet
0:1 2
0:2 1
0:3 1
1:2 1
1:3 1
1:4 2
2:3 3

Statistika xG v zápasech

<1 1+ 2+ 3+ 4+ 5+
RKS Radomiak Radom 4x
(11.76%)
30x
(88.24%)
6x
(17.65%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Soupeři 3x
(8.82%)
31x
(91.18%)
4x
(11.76%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Celkem v zápase 0x
(0%)
34x
(100%)
34x
(100%)
17x
(50%)
1x
(2.94%)
0x
(0%)

xG lepší než soupeř o více než X:

X Četnost
1 3 (8.82%)
2 0 (0%)
3 0 (0%)

xG horší než soupeř o více než X:

X Četnost
1 4 (11.76%)
2 0 (0%)
3 0 (0%)