GD Estoril Praia - znak

GD Estoril Praia

Počet zápasů Výher Remíz Proher
35 10 (28.57%) 8 (22.86%) 17 (48.57%)

Poslední zápasy

Primeira Liga 31.8.2026 21:15 SL Benfica 2:1 GD Estoril Praia
Primeira Liga 22.8.2026 19:00 GD Estoril Praia 0:2 Rio Ave FC
Primeira Liga 16.8.2026 16:30 CD Nacional 2:0 GD Estoril Praia
Primeira Liga 7.8.2026 21:15 GD Estoril Praia 1:1 FC Famalicão
Primeira Liga 16.5.2026 21:30 GD Estoril Praia 1:3 SL Benfica
Primeira Liga 10.5.2026 21:30 Alverca 1:1 GD Estoril Praia
Primeira Liga 3.5.2026 19:00 SC Braga 1:1 GD Estoril Praia
Primeira Liga 26.4.2026 16:30 GD Estoril Praia 0:1 FC Famalicão
Primeira Liga 20.4.2026 21:15 Moreirense FC 1:0 GD Estoril Praia
Primeira Liga 12.4.2026 21:30 GD Estoril Praia 1:3 FC Porto

Průměrné statistiky na zápas

Statistika GD Estoril Praia Soupeři Celkem
Branky 1.46 1.66 3.12
Branky v 1. poločase 0.66 0.94 1.6
xG 1.32 1.37 2.69
Střely 11.46 12.11 23.57
Střely na bránu 4.03 4.4 8.43
Rohy 4.46 5.17 9.63
Žluté karty 2.26 2.09 4.35
Červené karty 0.03 0.06 0.09
Fauly 12.77 12.8 25.57
Držení míče 51.8% 48.2% 100%

Počet zápasů s lepší statistikou

Branky Branky (1.pol) xG Střely Stř. na bránu Rohy ŽK ČK Fauly Držení míče
Více než soupeř 10
(28.57%)
8
(22.86%)
15
(42.86%)
13
(37.14%)
15
(42.86%)
13
(37.14%)
13
(37.14%)
1
(2.86%)
14
(40%)
17
(48.57%)
Soupeř více 17
(48.57%)
17
(48.57%)
20
(57.14%)
18
(51.43%)
15
(42.86%)
19
(54.29%)
12
(34.29%)
2
(5.71%)
18
(51.43%)
15
(42.86%)

Počet gólů v zápasech

0 1 2 3 4 5 6+
GD Estoril Praia 12x
(34.29%)
11x
(31.43%)
3x
(8.57%)
3x
(8.57%)
5x
(14.29%)
1x
(2.86%)
0x
(0%)
Soupeři 5x
(14.29%)
12x
(34.29%)
9x
(25.71%)
8x
(22.86%)
1x
(2.86%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Celkem v zápase 1x
(2.86%)
7x
(20%)
7x
(20%)
4x
(11.43%)
9x
(25.71%)
3x
(8.57%)
4x
(11.43%)
GD Estoril Praia dá gól 23x (65.71%)
Soupeř dá gól 30x (85.71%)
Oba týmy dají gól 19x (54.29%)
Oba týmy dají 2 a více gólů 7x (20%)

O kolik gólů se vyhrává/prohrává?

Výhra o X branek

X Četnost
1 3 (8.57%)
2 4 (11.43%)
3 1 (2.86%)
4+ 2 (5.71%)

Prohra o X branek

X Četnost
1 8 (22.86%)
2 6 (17.14%)
3 2 (5.71%)
4+ 1 (2.86%)

Kdy padají góly?

Poločas - konečný výsledek

Výhra - Výhra 7 (20%)
Výhra - remíza 0 (0%)
Výhra - prohra 1 (2.86%)
Remíza - výhra 2 (5.71%)
Remíza - remíza 3 (8.57%)
Remíza - prohra 5 (14.29%)
Prohra - výhra 1 (2.86%)
Prohra - remíza 5 (14.29%)
Prohra - prohra 11 (31.43%)

První vstřelený gól

Počet zápasů 10 (28.57%)
z toho výher 7 (70%)
z toho remíz 1 (10%)
z toho proher 2 (20%)

První inkasovaný gól

Počet zápasů 24 (68.57%)
z toho výher 3 (12.5%)
z toho remíz 6 (25%)
z toho proher 15 (62.5%)

Četnost výsledků

Vítězství

Skóre Počet
1:0 2
3:1 2
4:0 1
4:1 1
4:2 2
4:3 1
5:0 1

Remízy

Skóre Počet
0:0 1
1:1 4
2:2 2
3:3 1

Prohry

Skóre Počet
0:1 5
0:2 3
0:3 2
0:4 1
1:2 2
1:3 3
2:3 1

Statistika xG v zápasech

<1 1+ 2+ 3+ 4+ 5+
GD Estoril Praia 5x
(14.29%)
30x
(85.71%)
2x
(5.71%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Soupeři 7x
(20%)
28x
(80%)
3x
(8.57%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Celkem v zápase 0x
(0%)
35x
(100%)
31x
(88.57%)
10x
(28.57%)
0x
(0%)
0x
(0%)

xG lepší než soupeř o více než X:

X Četnost
1 2 (5.71%)
2 1 (2.86%)
3 0 (0%)

xG horší než soupeř o více než X:

X Četnost
1 2 (5.71%)
2 1 (2.86%)
3 0 (0%)