GD Estoril Praia - znak

GD Estoril Praia

Počet zápasů Výher Remíz Proher
33 10 (30.3%) 9 (27.27%) 14 (42.42%)

Poslední zápasy

Primeira Liga 10.5.2026 21:30 Alverca 1:1 GD Estoril Praia
Primeira Liga 3.5.2026 19:00 SC Braga 1:1 GD Estoril Praia
Primeira Liga 26.4.2026 16:30 GD Estoril Praia 0:1 FC Famalicão
Primeira Liga 20.4.2026 21:15 Moreirense FC 1:0 GD Estoril Praia
Primeira Liga 12.4.2026 21:30 GD Estoril Praia 1:3 FC Porto
Primeira Liga 6.4.2026 19:45 FC Arouca 3:2 GD Estoril Praia
Primeira Liga 22.3.2026 16:30 GD Estoril Praia 1:2 Rio Ave FC
Primeira Liga 15.3.2026 16:30 CD Nacional 0:1 GD Estoril Praia
Primeira Liga 7.3.2026 21:30 GD Estoril Praia 0:0 Casa Pia AC
Primeira Liga 27.2.2026 21:45 Sporting CP 3:0 GD Estoril Praia

Průměrné statistiky na zápas

Statistika GD Estoril Praia Soupeři Celkem
Branky 1.61 1.64 3.25
Branky v 1. poločase 0.79 0.85 1.64
xG 1.33 1.35 2.68
Střely 11.52 11.82 23.34
Střely na bránu 4 4.33 8.33
Rohy 4.45 4.79 9.24
Žluté karty 2.42 2.18 4.6
Červené karty 0 0.06 0.06
Fauly 13.06 12.85 25.91
Držení míče 52.85% 47.15% 100%

Počet zápasů s lepší statistikou

Branky Branky (1.pol) xG Střely Stř. na bránu Rohy ŽK ČK Fauly Držení míče
Více než soupeř 10
(30.3%)
10
(30.3%)
14
(42.42%)
12
(36.36%)
14
(42.42%)
12
(36.36%)
12
(36.36%)
0
(0%)
15
(45.45%)
17
(51.52%)
Soupeř více 14
(42.42%)
13
(39.39%)
19
(57.58%)
17
(51.52%)
14
(42.42%)
17
(51.52%)
12
(36.36%)
2
(6.06%)
16
(48.48%)
14
(42.42%)

Počet gólů v zápasech

0 1 2 3 4 5 6+
GD Estoril Praia 10x
(30.3%)
9x
(27.27%)
5x
(15.15%)
3x
(9.09%)
5x
(15.15%)
1x
(3.03%)
0x
(0%)
Soupeři 5x
(15.15%)
12x
(36.36%)
7x
(21.21%)
8x
(24.24%)
1x
(3.03%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Celkem v zápase 1x
(3.03%)
7x
(21.21%)
5x
(15.15%)
3x
(9.09%)
9x
(27.27%)
4x
(12.12%)
4x
(12.12%)
GD Estoril Praia dá gól 23x (69.7%)
Soupeř dá gól 28x (84.85%)
Oba týmy dají gól 19x (57.58%)
Oba týmy dají 2 a více gólů 9x (27.27%)

O kolik gólů se vyhrává/prohrává?

Výhra o X branek

X Četnost
1 3 (9.09%)
2 4 (12.12%)
3 1 (3.03%)
4+ 2 (6.06%)

Prohra o X branek

X Četnost
1 8 (24.24%)
2 3 (9.09%)
3 2 (6.06%)
4+ 1 (3.03%)

Kdy padají góly?

Poločas - konečný výsledek

Výhra - Výhra 7 (21.21%)
Výhra - remíza 2 (6.06%)
Výhra - prohra 1 (3.03%)
Remíza - výhra 2 (6.06%)
Remíza - remíza 3 (9.09%)
Remíza - prohra 5 (15.15%)
Prohra - výhra 1 (3.03%)
Prohra - remíza 4 (12.12%)
Prohra - prohra 8 (24.24%)

První vstřelený gól

Počet zápasů 13 (39.39%)
z toho výher 7 (53.85%)
z toho remíz 3 (23.08%)
z toho proher 3 (23.08%)

První inkasovaný gól

Počet zápasů 19 (57.58%)
z toho výher 3 (15.79%)
z toho remíz 5 (26.32%)
z toho proher 11 (57.89%)

Četnost výsledků

Vítězství

Skóre Počet
1:0 2
3:1 2
4:0 1
4:1 1
4:2 2
4:3 1
5:0 1

Remízy

Skóre Počet
0:0 1
1:1 4
2:2 3
3:3 1

Prohry

Skóre Počet
0:1 5
0:2 1
0:3 2
0:4 1
1:2 1
1:3 2
2:3 2

Statistika xG v zápasech

<1 1+ 2+ 3+ 4+ 5+
GD Estoril Praia 4x
(12.12%)
29x
(87.88%)
2x
(6.06%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Soupeři 5x
(15.15%)
28x
(84.85%)
1x
(3.03%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Celkem v zápase 0x
(0%)
33x
(100%)
29x
(87.88%)
10x
(30.3%)
0x
(0%)
0x
(0%)

xG lepší než soupeř o více než X:

X Četnost
1 1 (3.03%)
2 1 (3.03%)
3 0 (0%)

xG horší než soupeř o více než X:

X Četnost
1 1 (3.03%)
2 0 (0%)
3 0 (0%)

Primeira Liga - bilance v aktuální sezóně

# Klub Z V R L Skóre Body Zápas doma Zápas venku
1 FC Porto 33 27 4 2 65:18 85 1:3 1:0
2 Sporting CP 33 24 7 2 86:24 79 0:1 3:0
3 SL Benfica 33 22 11 0 71:24 77 - 3:1
4 SC Braga 33 16 10 7 62:34 58 1:0 1:1
5 FC Famalicão 33 14 11 8 41:29 53 0:1 4:0
6 Gil Vicente FC 33 13 11 9 47:35 50 3:1 2:0
7 Vitória SC 33 12 6 15 39:49 42 4:2 3:2
8 Moreirense FC 33 12 6 15 37:49 42 3:3 1:0
9 GD Estoril Praia 33 10 9 14 53:54 39 - -
10 Alverca 33 10 9 14 35:51 39 4:1 1:1
11 FC Arouca 33 11 6 16 44:63 39 4:3 3:2
12 CD Santa Clara 33 9 9 15 32:40 36 0:1 2:4
13 Rio Ave FC 33 8 11 14 34:56 35 1:2 0:4
14 CD Nacional 33 8 7 18 35:45 31 1:1 0:1
15 Estrela Amadora 33 6 11 16 36:54 29 1:1 0:5
16 Casa Pia AC 33 6 11 16 30:56 29 0:0 2:2
17 CD Tondela 33 6 10 17 26:52 28 2:2 2:2
18 AVS Futebol SAD 33 3 11 19 27:67 20 3:1 3:0